Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:24 05.05.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Педалите са болни и нещастни хора  
Авторemo (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 22:10



Не бива да им се подиграваме, а да ги съжалим и да се помъчим да им помогнем с каквото можем.
Дано се излекуват поне някои от тях!



Тема Re: Педалите са болни и нещастни хоранови [re: emo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.10.04 22:53



Ох, тази тема тука се изтърка. И гаргите разбраха, че да си гей не е болест, нито нещастие. И още нещо, на "хетеро" момчетата просто не им стиска да пробват с друго момче, защото дълбоко в себе си знаят, че ще им хареса.

Статистиката сочи също, че който е опитал с момче не се е отказал, докато изобилстват случаите в които един мъж заменя жените за друг мъж...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема така е, ама...нови [re: emo]  
АвторCпиpo (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 22:54



не могат да се излекуват, бъди сигурен! обаче са опасно долни защото искат да пръскат гнилата си зараза сред подрастващите и изобщо където могат, затова трябва да изкореним това зло - за да се съхраним! затова няма за какво да им помагаме, а трябва да помогнем на себе си да живеем нормален живот без перверзни опасно психично болни педали наоколо



Тема Re: така е, ама...нови [re: Cпиpo]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 23:14



Че са долни - прав си. Само виж отговора на онова хормонално недоразумение по-горе:

И още нещо, на "хетеро" момчетата просто не им стиска да пробват с друго момче, защото дълбоко в себе си знаят, че ще им хареса.

Статистиката сочи също, че който е опитал с момче не се е отказал, докато изобилстват случаите в които един мъж заменя жените за друг мъж...


Това ако не е пропаганда и подстрекателство, не знам какво е!
Ако някой мазен дебел чичко вземе да обяснява на сина ми, как който опита с мъж не мож го удържа, ще му отрежа езика и патката. Не ме интересува в затвора ли ще отида или не.

А и да не е мазен дебел чичко ,пак



Тема То да можеш да го хванеш,нови [re: Emo]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 07:13



Ще го натрошиш ,педала му с педал, но това че са долни означава че се крият и само дращят из форумите /нали е безопасно/ .

Един съвет- спри да им пишеш на хюмненцата, да не ги кефиш-ето, сега трябва да си сигурен че си бъркат в задника,докто ни четат и си квичат фалцетничко / по педалски/- ето още един мъъъъъж се занимава с меееен ...

Какъв ташак- на
www.rotten.com
снимките са супергадни , но най-отвратителната е на един " хубавец" като тия тук педали, дет си е наврял един буркан в задника педалски, и лекарите му го вадят,еба ти отврата !



Тема Re: учудваш менови [re: Пич]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 07:25



Пич,защо отваряш педалски сайтове, не те знам.Аз бих повърнала.Само при мисълта за съществуването на тая мръсна сган ми се повдига.Няма по-гнусно от всички извратеняци-педали,геронтофили,наркофили...
И не обръщайте внимание на постингите на някой си Янко от мое име-аз не пиша за мутри и педали в едно изречение.
Моля,не отговаряйте на постинги явно неписани от мен като тези от днес и вчера.Янко просто си няма работа.



Тема Re: учудваш менови [re: мaйka]  
Автор Neuken ln De Keuken (Lul)
Публикувано27.10.04 17:02



Ротън не е педалски сайт, това е сайт за психари като тебе



Тема Re: учудваш менови [re: мaйka]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 18:37



Не е педалски,тоя сайт направо е като кутията на Пандора... И разбира се, и педала си е представен там както подобава-с буркана в задника!



Тема Re: така е, ама...нови [re: Emo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.10.04 19:37



каква ти пропаганда! аз направо ти го казвам, щото си бавнозагряващ. Да си гей е СУПЕР. Както съм казвал и друг път - ние сме по добрата половина на човечеството - по образовани, по интелигентни, по чувствителни, по добре миришем, с поддържана физика и така нататък.

Изобщо не се крия, момченце. Който иска, знае къде да ме намери. Проблемът е, че ти си този, който се крие...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема еmо - и ти си като тяхнови [re: Emo]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 20:46



И ти си като тях!
Ако не беше като тях, нямаше да ловиш чичковците за патките!
ИЗРОД!
УМРИИИИ!!!
МАФИЯ ДОЛНА!!!



Тема Пич - ти си мръсен извратен изрод!нови [re: Пич]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 20:50



И лъжеш, че не си педал!
И ти си такъв!
МРЪСЕН ИЗВРАТЕН ИЗРОД!!!
Затова гледаш такива сайтове!
ДА ПУКНЕШ ДАНО!
НАЙ-ДОБРЕ Е ДА УМРЕШ!!!
ДА ГНИЕШ В АДА!
ИЗВЕРГ!!!!!



Тема dokato gi sajaljavash, te ti se ka4vat na ...нови [re: emo]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано03.11.04 17:11



prestolaaaa ;)

zatova ima po-dobro reshenie - Osviencim



Тема Re: Педалите са болни и нещастни хоранови [re: emo]  
АвторXyбaвaтa Eлeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.11.04 19:10



Емо!!! Миличък, незнаех, чи си психолог, психиатър и психоананлитик на едно място!!!
болни са хората, които не виждат по-далеч от собственият си нос!!!
Незнам, какво толкова те бъркат гейовете.....нещо болно има в твоята хомофобия! Фобията, също е вид психично заболяване!



Тема Re: Педалите са болни и нещастни хоранови [re: emo]  
АвторHиkи5 (Нерегистриран)
Публикувано04.11.04 20:00



Мизрахи - аз ти бях първия. Помня деня, в който се запознахме в киното, а вечерта продължихме у вас. Знам че си ми сега един от най-добрите приятели въпреки разстоянието, ти в Б-я, а аз в САЩ. Благодаря че те срещнах.

Емо - благодаря за загрижеността, но изкам да те уверя че сме добре и нямаме нужда от помощ. За Мизрахи и за себе си знам, че сме с добро образование, добри заплати, чудесен личен живот и т.н. Искаме да сме ролеви модели за младото гей поколение, което все още търси идентичността си. Въпреки че съществуват педофили тяхното състояние е болестно, но помисли върху това. Статистически педофилите, които се гаврят с малки момиченца са 5 пъти повече от тези, които се гаврят с малки момченца. Но естествено медиите гръмват, когато стане дума за хомо педофилия, а другите покриват само с два реда в криминале колонката като "блудство".

Ако синът ти (ако имаш такъв), недай/дай Боже един ден да се осъзнае като гей, ти като баща ще е най-добре да му дадеш поне толкова любов и разбиране, колкото си му давал преди да разбере. Както би се радвал с теб да се отнесат така, да оценят позицията ти. Не е казано че трябва да приемеш хомосексуалността (особено ако самият ти не си гей), просто да приемеш сина си.

Майка - звучиш отчаяна. Не знам на какво се дължи, но остани със здраве



Тема Re: Педалите са болни и нещастни хоранови [re: Hиkи5]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано05.11.04 12:56



Дай да ти видя статистиката, нещо издишаш

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Педалите са болни и нещастни хоранови [re: METHOD]  
АвторXyбaвaтa Eлeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.04 16:23



дАЙ ти някаква статистика, братле?



Тема Re: Педалите са болни и нещастни хоранови [re: Xyбaвaтa Eлeнa]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано05.11.04 17:37



Ма като привеждаш данни, си давай източника, що се цупиш сега?
Не стига, че си некъв супер агресивен тъпанар, пък и се засягаш

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Педалите са болни и нещастни хоранови [re: METHOD]  
АвторXyбaвaтa Eлeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.04 18:10



Аз ъсм жена, все пак! трябва да си супер тъп, та да не виждаш по стила ми, че съм от слабия пол!



Тема Re: Педалите са болни и нещастни хоранови [re: METHOD]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано05.11.04 18:19



Пич, аз тая статистика ми омръзна да я пускам. В този клуб съм я пускал два пъти. Ми кво? Да си почвам всяко мнение със същата статистика? или да си го сложа като лого, та ха дано някой питащ къде е статистиката вземе, та прочете? Ако наистина се интересуваш, има къде да прочетеш. Ако си с вкаменен мозък, колкото и да го поливам със статистика, от него нищо няма да прорастне - ни рогце, ни мисъл.



Тема Re: Педалите са болни и нещастни хоранови [re: emo]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано05.11.04 18:59



Извинявай Емо, ама по-голяма глупост от това не бях чела! От къде толкова ум да го напишеш?

Пагудното е, че мнго хора в България мислят като теб! Това вече е страшно!

Всяко усилие се възнаграждава!


Тема Re: Педалите са болни и нещастни хоранови [re: Hиkи5]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано05.11.04 19:47



спомени, спомени :)))

А колкото до Емо, майка и останалите дегенерати/които може би дори са един и същ човек/ напразно си хабиш думите - те не спорят заради истината, а от инат - всичко, което можеше дасе каже по темата, вече се каза, така че, остави ги да си тънат в собствените заблуди - то животът ще ги научи най добре

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Педалите са болни и нещастни хоранови [re: Sam]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано06.11.04 02:55



Хубаво, пропуснал съм ти статистиката, ма да те питам, ти що си толко озлобен?
Кой те знае къф щмъркалник си и се правиш на величество и шефче тука.
Аз лично умирам от кеф като ми се връзвате на постовете и се пенявите като бесни педерастки кучета

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Педалите са болни и нещастни хоранови [re: Любoпитcтвaм]  
Авторчoчo (Нерегистриран)
Публикувано06.11.04 21:03



Лезбийке,че вие сте си извратени помияри.В затвора-там ви е мястото.



Тема Re: така е, ама...нови [re: mizrahi]  
Автор demonat_i_seniorita_Prim (rocks, no salt)
Публикувано06.11.04 21:48



ние сме по добрата половина на човечеството - по образовани, по интелигентни, по чувствителни, по добре миришем, с поддържана физика и така нататък.

е, не това ве4е е върхът!!!!!!

нямам нищо против обратните, там, където живея те са навсякъде и познавам доста готини хора, но това изявление е просто невероятно!!!!!

и което те накар да стигнеш до този извод? - защото имаш добро образование и миришеш хубаво - аме 4е простотия - това според мен е избиване на комплекс, не знам в какви стреди си се движил преди да осъзнаеш ориентацията си, но явно не си виждал нормални образовани интелигентни мъже, добре поддържани и добре ухаещи.....аз познавам мнооого такива, приятелят ми е такъв например...не мога да повярвам, 4е си направил такова изказване....бъди какъвто искаш, но не прави подобни хумористи4ни заклю4ения - те са дале4 от истината, не се мисли за богоизбран, защото вси4ки са равни на тази земя, и каква етази грандомания за по-съвършените същества - това минава всякакви граници -

по-добрата половина на 4ове4еството?!?!?!?!?!?!?! - тук ти изклю4и вси4ки жени, и необратни мъже, които имат същото образование като теб, същата 4иувствителност,поддържаност, парфюми..:)...само 4е не се влюбват в мъже и е спят с тях ------- мисля, 4е сам току що си направи характеристика - колко си съвършен и СПРАВЕДЛИВ



Тема Не само това си пропусналнови [re: METHOD]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано07.11.04 08:52



Обаче вината за пропуснатите първи 7 години не е твоя, та ти прощавам.

Ако се направи сравнение между тона ми към тебе и твоя към мен, лесно ще се установи кой се пеняви, кой е озлобен.



Тема Re: така е, ама...нови [re: demonat_i_seniorita_]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано07.11.04 10:40



Брех че злобна забележка за текст толкова изваден от контекста. Там си говорихме с клишета, само дето ти изобщо не си схванал идеята. Хетерото демонстрираха тяхното клише за "гей", аз им демонстрирах нашето. Това не ангажира никого естествено, има гей, които имат косми под мишниците, това е вярно, но ти може би не си виждал як балкански селянин. И със сигурност не си го помирисвал...Ще ти цитирам една моя позната баба, която веднъж ми довери "Да знаеш колко са ми нахални квартирантките! Къпят се всяка седмица!!!"...

Та така, като изключим заяжданията, аз си мисля, че съвременния човек като цяло е чист, интелигентен и мирише добре, без значение дали е гей... На запад пък такива хора почнаха да ги наричат "Метросексуални" - тоест хетеросексуални мъже, които се поддържат.

Какво за жените? Те са отделна категория, за тях никой не е говорил...Освен това, цитираното от мен определение за гейовете се поддържа от жените...и то доста сериозно. Имам приятелка, която ми е доверявала, че най гнусното нещо е да маха космите от сапуна, след като гаджето й си е измило задника...


Това, което е важно за мен е да извадим хората от рамките на клишетата и да ги преценяваме без предубеждения... Така че, не ми скачай "на бой" ами се дръж нормално... Тази тема вече ми писна дори на мен...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Педалите са болни и нещастни хоранови [re: emo]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано07.11.04 22:04



Ако съдим по педофилите в тоя сайт,вече е твърде късно.Залитат ли по млади момчета-край-в затвора доживот!!!!!!



Тема Re: така е, ама...нови [re: mizrahi]  
Автор demonat_i_seniorita_Prim (rocks, no salt)
Публикувано07.11.04 22:54



драги ми mizrahi,
аз съм жена първо
второ не си възрпиел то4но бележкат ами - това не е заяждане, това е продиктувано от шока, в който изпаднах, след като про4етох товите обобщения, а и текстът не беше извън контекста..

та както споменах имам доста приятели гейове - някои са си родени такива, други са се обърнали по съвсен други при4ини - мода, отег4ение и нямане на какво да правят. и да, пове4ето са 4увствителни и добре поддържани, но не вси4ки са образовани, интелигентни и т.н.

и естетвено, 4е съм виждла балкански субекти, но и не само балкански - те са навсякъде- от вси4ки националности. Моля те недей да правиш такива обобщения, защото те не са 100% истина.

а за баби4ката и за къпането по веднъж на седмица....това 4еве е смесица от разли4ни фактори, един от които е, 4е безпари4ието ги кара да цепят стотинката на две и мизерията ги е накарала да мислят по друг на4ин, също както тези пенсионери, които готвят след 9 4аса ли беше, ве4е не си спомням, защото токът е по-евтин, а и за съжаление не са само пенсионери., мислиш ли 4е ако тези хора са финансово осигурени и не мислят всяка секунда и не пресмятат това и онова колко ще им струва - ще им пука по колко пъти се къпеш на ден?

не ска4ам на бой и се държа съвсем нормално, за мен картинката двама нъже под ръка тук е нещо естествено, изобщо не съм хомофобка.

айде със здраве




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.