Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Кьде...нови [re: -Randi-]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано17.07.12 09:28



Ами да, отпуски, ваканция, море, планина






Тема Re: Кьде...нови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.07.12 10:08



Я раздувайте вие няма ли да почивате, или вече го направихте?



Тема Re: Кьде...нови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано18.07.12 15:58



Аз- чак втората половина на август, има още доста да почакам. Това лято ще съм малко детегледачка, защото децата ми и племениците ще са във Варна и ще ходим на смени да помагаме на нашите






Тема Re: Кьде...нови [re: jana]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано19.07.12 22:56



Вече мина морската ни почивка и вече цяла седмица сме на пангара.



Тази година не можем да се оплачем от времето и като стана време да си тръгваме не ми беше тъжно. За първа година не се върнах с добавени килограми към теглото ми. Бобо и приятелки не излязоха от водата. Гуркане, мъчене да плува и сега болки в ушите.

Остана в Търново но толкова му е скучно, че ми се обажда по 10 пъти на ден (а той мрази по принцип разговорите по тел). И ще си го приберем. Докато кака му има обратния проблем - гледа как да си остане сама



Тема Re: Кьде...нови [re: jana]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано19.07.12 22:57



А вие къде решихте да отидете на море, нали се чудехте?



Тема Re: Кьде...нови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.07.12 14:54



Ами ние бяхме запланували две морето едно след друго с различни компании и дестинации, за жалост здравословни проблеми промениха плановете и отскочихме за 4-5 дни до гръцко, до края на лятото ще отскачаме така уикендите защото си намерихме едно тихо кътче преди Аспровалта и там ще прескачаме за по 3-4 дни още няколко пъти. За съжаление това ще е морето тази година няма да може по-дълга почивка, но пък всичко да е наред останалото няма проблем ще наваксаме догодина



Тема Re: Кьде...нови [re: jana]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано27.07.12 13:41



важно е, че сте се оправили, а морето си ви чака





Тема Re: Кьде...нови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано30.07.12 10:13



Ние ходихме за уикенда в една къща в Габровския балкан - на мен планината ми действа по-успокояващо от морето... Майка и татко доведоха децата от Варна, ние с мъжа ми дойдохме от София и изкарахме страхотно!
Честно казано - предпочитам по-често за 3-4 дена да си почиваме отколкото 10 дена на едно и също място






Тема Re: Кьде...нови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.08.12 11:02



Да ти кажа и на мен ми се отрази добре така за по няколко дни да мърдаме, да по-трудоемко е с непрекъснато събиране и оправяне на багаж, но пък поне не скучаеме на едно и също място.





Тема Re: Добра фирма за мебелинови [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано07.08.12 13:04



Привет девойки,
Гледам да дообзаведа стаята на Аля, но имам затруднения с бюрото. Имате ли познати, които работят във фирма за мебели, където се правят по поръчка? Естествено ако работят на нормални цени ще бъде супер.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.