Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Земетресението.... [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.05.12 09:59



Много здраво, ние сме на 4 етаж и ... абе кошмарно. С природата шега не бива. И последвалите един по един ги усетихме.



Тема Re: Земетресението....нови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано27.05.12 23:15



ужасссс. Ние сме на 5-тия и добре поне че се събудих в края на първия трус. Добре, че на следващия ден се изнесохме от София, че не знам как щях да си легна. Тази вечер се върнахме и честно казано малко ме е шубе. Пускам някакъв електроуред и все ми се струва, че тресе



Тема Re: Земетресението....нови [re: galia71]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано30.05.12 00:20



4ух, 4е днес пак е имало земетрьс в района...Дано спрат ве4е тези трусове...



Тема Re: Земетресението....нови [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.05.12 13:32



Положението не е никак добро, но пък кат огледам какво става в Италия сме си направо цвете ние ....



Тема Re: Да ви питамнови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано08.06.12 09:09



От известно време учителките в градината на Албена ми обръщат внимание, че рисува много по-добре от останалите деца. Наистина цветята, слънцето, облаците й са доста правилни и определено не приличат на драсканици.
Да ми дадете идея къде мога да я заведа, за да види някой човек с опит дали дребната има потенциал.






Тема Re: Да ви питамнови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано08.06.12 17:50



ами където и да я заведеш всеки учител ще ти кажа перфектно, развивайте и айде на уроци.

Засега Албенка е малка, просто я запиши на уроци, за да не загърби този свой талант и да го развива. Ния например генетично е закърмена с този си талант от дядо си и от мен, колкото и нескромно да звучи. В детската непрекъснато ми обесняваха да обърна внимание, водих я на уроци, но там доста вяло се занимаваха с децата, поне не попаднах на подходящат аучителка. Сега дядо й я учи постепенно, защото тя има склонност да рисува тип комикс, рисува страхотно пейзажи, натюрморт, но с щрихи и няколко движения на ръчичката прави чудеса хаха, но засега е малка и само развиваме, не смеем да се зарадваме, да не го загърби като мен навремето. Виж има страхотни уроци в Двореца на децата.



Тема Re: Да ви питам [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано09.06.12 12:08



Аз също си нося таланта...и бих казала, че е недоразвит. Като дете само ходех и се записвах на всякакви рисувателни и приложни мероприятия, тнтм - та и прочие. Сега, ужасно съжалявам, че всичко това остана недоразвито. От време на време подхващам да правя неща, тръпката я има. Радвай се на детенце и я пуснете, нека рисува. не е задължително да става световноизвестна, може да го прави и за удоволствие. Доколкото знам има много школи за деца в днешно време..



Тема Re: Да ви питам [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано11.06.12 10:09



Аз нямам амбиции да я правя насила художник

Тя явно е наследила таланта от татко си - мъжа ми рисува невероятно хора, животни, техника... Аз съм много далеч от тази област, с две леви съм и затова много се радвам, че дребинка рисува хубаво. Не знам от каква възраст започва да се обръща сериозно внимание и затова попитах.
Ще проверя в Двореца, благодаря!




Тема Re: Да ви питам [re: dessbess]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано11.06.12 10:13



Да, нямам намерение да я правя известна, просто искам да й дам възможност да се развие и да реши дали й харесва и дали ще рисува за удоволствие. Много й се радвам, всеки ден ми носи поне по 2-3 рисунки от градината.






Тема Re: Да ви питам [re: tani4ka]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано11.06.12 23:04



И моят дребоськ май ще е с рисувателни наклонности- и двамата с Половинков умеем да рисуваме добре- при него не е школувано, докато при мен- да, така 4е детето няма на кой друг да се метне.


Тани4ка(а и другите да не скромни4ат), ако има как, метни насам някоя рисунка на художни4ката, да й се порадваме.
един автобус на дребното(тук е на 2 години и 8 месеца), много си харесва рисувателната дьска, напоследьк предимно на нея си драска, а аз снимам, щом преценя за необходимо.

Редактирано от -Randi- на 11.06.12 23:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.