Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:07 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Какво 4ух днес (3)нови  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано16.01.12 12:11



Продьлжение на темата за бисерите на децата ни, другите теми отдавна не са актуализирани, както и са станали доста пьлни ве4е.

Син4ето направи пьрви избор на професия- нали е фен на кули, камбани и 4асовници- щял да става майстор на камбани. Баща му каза "Ох, сине, гладен ще останеш с тези твои камбани".



В4ера на разходка на детето му бяха изстинали доста рьцете, баща му ги духа, за да се постоплят и дребното ре4е" Тате прави инхалация".

Редактирано от -Randi- на 16.01.12 12:12.



Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: -Randi-]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано16.01.12 15:02



Като каза за избора на професии, Яна тази сутрин направи поредния - "Като порасна, искам да стана вещица!" Това е ново двайсе, до сега искаше полицайка, Барби, принцеса, докторка - обичайното :)).
Миналата седмица след градината ми обяснява - "Другата седмица ще имаме нови материали в градината и Галя ще ни ги презентира"

. С баща й олям смех се смяхме, тя говори съвсем сериозно като възрастна, от което смешката става още по-голяма (в градината на играчките казват "материали", а когато им обясняват как се играе с някоя, това е "презентация").



Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: _dexter_]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано17.01.12 11:57



Не е добре да се присмивате на детето, още повече след като говори съвсем нормално. Мисля че и в детската градина имаха реферати.

Преди 2 години на летище София наблюдавах 2 български деца на около 2-3 години и бих казала че видимо речникът им е доста изостанал от тези, които бях виждала до този момент.


Сред приятелите на дъщеря ми има несъответствие в боравенето с термини, защото децата са активни в различни области.

Дъщеря ми например беше много учудена, направо изумена от това че никой от нейния клас не знае какво е " колофониум"


Тя разбира се е обяснила на класа какво е, но после аз трябваше да й обясня защо не го знаят.



Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: Deern]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано17.01.12 12:07



И къде видя, че някой се е присмивал на детето си?!?!?
Тя темата е да споделим нещо месело то ежедневието на децата, а не някой да ни изкарва нефелни родители, ама нейсе...
Невероятно и аз не знам какво е колофониум...и кво от това?
Айде нема нужда!



Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: Deern]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано17.01.12 15:23



Deern,кой се присмива?



Декстьр, трябваше да про4ета докрай поста ти, за да зацепя за какви материали става дума.



Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано18.01.12 08:43







Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано24.01.12 18:41



Вчера се качваме на едно такси, повлякла съм две приятелчета на Ани на театър...и нашта се провиква към шофьора: "За Пипи дългото чорапче!"



Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: dessbess]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано25.01.12 08:43







Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: dessbess]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано25.01.12 10:10



Надявам се не ви закара на летището, да хващате самолета за Швеция

.
Любимата ми поза от йогата, в изпълнение на Яна - поза "умряла бубулечка" - детето е легнало по гръб с изпънати нагоре крачета и ръчички. Е, няма такава веселба, карам я да ми я показва по няколко пъти на ден .



Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано26.01.12 15:45



Хахаха.

Декстьр, нововьведение в йогата сте направили.



Преди няколко дни се наложи да повиша тон на дребното, той се сьбужда на другия ден и казва"Мама ядосана!", аз казвам "Да, бях ядосана заради това и това....", а то добавя" Лоша работа!".

Изпя наскоро на баща си известната всекиму песен за мама, като е промени според слу4ая "Мили мои тате, сладьк и добри4ьк..."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.