Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано26.01.12 23:12



Още по темата за Пипи. Смяла съм се 5 минути...четеме Пипи и стигаме до споменаването на португалия....и тя ме пита какво е това.
- Държава в Европа както и българия. Лора е родена там.
- В Портокалия?!!!! И там има майчин дом?!!!!
- да....
- Значи са два майчини дома, и аз ще раждам в Портокалия...!





Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: -Randi-]  
Автор UbuHtu Man 11x (Oneiric Ocelot)
Публикувано26.01.12 23:54





==========





Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: -Randi-]  
Автор Вещицата (smilestears)
Публикувано29.01.12 11:52



Разглеждам косата на сина, правя кукуригу с нея и коментирам: Трябва да те пострижем, виж вече можем да ти връзваме кукуригу." Дъщеричката се приближата, тупа се по главата и казва "Петел, петел". (т.е. И тя иска кукуригу)



Децата са на година и шест месеца.



Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: -Randi-]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано16.02.12 10:56



Малкият гледа една детска книжка и се изцепва "Тази книжка прили4а на пьржолка".





Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: -Randi-]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано16.02.12 11:06



Да не сте го оставили гладен ?
С Яна онзи ден гледаме едни картинки на прасе, което се прави триизмерно от хартия. Не ми беше много ясно какво е и си говоря на себе си - това сигурно е пинята. А Яна ми вика "не, мамо, това е свинята" . Искала да каже, че не е някакво непознато животно на име пиня, а си е чиста свиня .



Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: _dexter_]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано16.02.12 11:14



Декстър, той пьржоли не вкусва, но беше 4ул един лаф от баща си за пьржолите, та оттам му иде вдьхновението.



Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано06.03.12 22:22



1. В плод-зеленчука. Гледа едни домати, дето са на клонка, май са турски и веднага прави аналогията с чери доматчетата, които беше видяла в същия магазин преди месец и отсича: тези домати колко много са порастнали!

2. Вчера плащаме кабелната. жената ме пита дали живеем постоянно на адреса и дали няма да се местим скоро. Ани се провиква, те ще се преместят като остареят, като станат на 50 г, стари като станат...Жената й обяснява, че мама и тати винаги ще са млади и няма да остареят..хехеххе А нашата недоволно се провиква буквално: как няма да остареят, аз искам да родя три деца като порастна..





Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано07.03.12 00:38



Хаха, многознайка, за вси4ко си има отговор!



Онзи ден Половинков се прибира от работа и дребното му показва прьснатите игра4ки в кухнята с думите "Тати, виж, Дени (е) подредил хаос".



Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: -Randi-]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано07.03.12 08:16



Това ми напомня - питам Яна от какво е била супата на градината и тя ми вика - от гнус!!!!





Тема Re: Какво 4ух днес (3)нови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано07.03.12 08:43



такива са смешки и тримцата






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.