Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Коледни пожелания, сбъднати мечти и подаръциинови [re: jana]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано28.11.11 11:01



За подаръците може да се отвори отделна тема. Аз от клуба разбрах за лунния пясък и за строителния комплект от тухлички и хоросан. Много добре ми дойдоха идеите. Що пясък подарих!
Ние сме купили един куп камиони не Брудер - умалени копия в реален размер, издържащи на разчастване.



Тема Re: Коледни пожелания, сбъднати мечти и подаръциинови [re: ariel$$]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.11.11 14:51



Ами пускай нова





Тема Re: Коледни пожелания, сбъднати мечти и подаръциинови [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано28.11.11 16:44



Тъй като покрай Коледа ще сме в София с Аля, ако разберете за някакво интересно мероприятие свързано с детско забавление

може да се пускат линкове

...Продавам разкошно червено вино...

Тема Re: Коледни пожелания, сбъднати мечти и подаръциинови [re: Nasinda]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано28.11.11 18:49



Има едно много сладко филмче "Тайните служби на Дядо Коледа" по кината. Повече е за момчета май, но пък може и на Аля да й хареса.





Тема Re: Коледни пожелания, сбъднати мечти и подаръциинови [re: нeмиpницa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано29.11.11 11:38



Да и ние се точиме за него хихи .. покрай Коледа ще излизат много нов идетски филмчета, та може да се забавлявате. Виж тук има

също, а може да се разберем и за една среща за останалите тук мами с дечурлигата на по кафе, фас и винце



Тема Re: Коледни пожелания, сбъднати мечти и подаръциинови [re: Monica123]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано03.12.11 12:46




Не, имам си вече дъщеричка, която поразително прилича в определени моменти на тези зайчета. На на корем го докарвах като за близначета, мда.



Тема Re: Подаръци от дядо Коледа....нови [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано05.12.11 11:02



Девойки, дайте някакви смислени идеи за подаръци за Коледа. Моята кифличка като си е наумила микрофон и китара на Барби - предизвиква позиви за повръщане у майка си

Явно крайно време е да кодирам всички детски канали, където има безумни реклами .....

Та какво ще купувате на вашите деца?

...Продавам разкошно червено вино...

Тема Re: Подаръци от дядо Коледа....нови [re: Nasinda]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано05.12.11 11:26



Яна пак е много скромна откъм подаръци - иска само кукла на принцеса Бел (въпреки, че вече има една)! Друго не ще да каже и много ме затруднява, защото трябва да й купя подарък и от името на майка ми :). За сега съм й взела куклата, една книжка "Как работят машините", една игра "Къде е семейството" - и това е. В градината ще носим комплекти за "детско творчество" - пластмасови рамки и специални фулмастери, които оцветяват рамките, получава се нещо като стъклопис, но на пластмаса. Хубави са, но марката "Оранжев слон", от където ще ги купуваме, я има само във Варна. Мислех да взема и един пластелин, който не изсъхва, но се оказа с аромат на плодове, та се отказах.
Тази година нямам особено добри идеи. Пак ще наблегна на книжки и игри, някак не ми стига въображение за пластмасовите играчки. Още повече, че на нашия телевизор няма нито един детски канал

и нямам идея какви са актуалните тенденции .
Иначе на кръщелника ми взех моделин - много мекичка и лека субстанция, от която се изработват фигурки, които после изсъхват на въздуха. В комплекта има и кръгли магнити, т.е. възможно е да се изработи магнит за хладилник, например.



Тема Re: Коледни пожелания, сбъднати мечти и подаръциинови [re: jana]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (член)
Публикувано05.12.11 12:52



Аз имам едно единствено желание - пътешествия, и ще се радвам на такива подаръци.smeq se]

За мъника - той още не знае какво значи подарък, но ще се отчетем с нещо за сглобяване и разглобяване, защото това най-много го занимава в момента.

За половинката - този път мога да му взема някакъв хубав часовник, че изгуби неговия. Но все още се чудя какъв точно.



Тема Re: Подаръци от дядо Коледа....нови [re: _dexter_]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано05.12.11 13:11



Може ли да ми пуснеш линк какво точно представлява туй чудо.

...Продавам разкошно червено вино...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.