Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Коледни пожелания, сбъднати мечти и подаръциинови [re: impulce]  
Автор Monica123 (минаващ)
Публикувано23.11.11 22:05



Близнаци ли чакаш?!!!!!!!



Тема Re: Къде живееш?нови [re: Monica123]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано23.11.11 22:25



Във Франция. На това място сме точно от 1 година.



Тема Re: Коледни пожелания, сбъднати мечти и подаръциинови [re: Monica123]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано23.11.11 23:23



Аз си пожелавам здраве за всички!
В професионален план нови вдъхновения. От тази година съм много доволна от себе си, скъсах завинаги с разни притеснения и тегоби в бач, по-скоро спрях да им се връзвам и започнах лекинко и аз да пресирам, напреднах, развивам се...доволна. Разбрах, че най-големият порок на света е страха, а силата е просто да се смееш и да правиш твоите си неща, това убива!
В семеен план много обич и повече пътешествия

...и въобще само хубави неща да ни се случват...и да си довършим ремонта напролет...
На мене си....много смях, срещи с приятели, концерти мнооого повече от тази година, и пак вдъхновения за моите си неща. и пак здраве за всички!
Анютка...кой като нея с рожден ден две седмици преди Коледа...нейният списък е километричен. Декември ни е много рожденически месец - Ани, кръщелницата ни и още 6 приятелски деца....хахаха
Клубно - да има повече дни като днешния, четох цял час...какво постижение само!

Редактирано от dessbess на 23.11.11 23:29.



Тема Re: Коледни пожелания, сбъднати мечти и подаръциинови [re: impulce]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано24.11.11 04:47



Да ти кажа за баницата не се бях замисляла, но и на нас "бебе" ни се сбьдна от баницата




Тема Re: Коледни пожелания, сбъднати мечти и подаръциинови [re: dessbess]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано24.11.11 04:50




Стискам палци Деска за всичко за което си пожелала

А за последният коментар много нямам думи, но ми хареса за клубчето
Хихихи




Тема Re: Коледни пожелания, сбъднати мечти и подаръциинови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано24.11.11 11:45



И ние като останалите- да сме здрави, пожелавам си още дребното да израсте алергията догодина... Ако имаме кьсмет да се радваме на още едно дете или поне да е на пьт.


Иска ми се да освежа английския си, да ходя редовно на плуване, да намеря пове4е време за моето хоби и интереси.

Малкия иска , разбира се , "камион" за Коледа, но тьй като у нас е станал ве4е калабьльк от камиони и други превозни средства , ми се иска коледния подарьк да е от друго естество. Запланували сме една по-елементарна писта, като за по-малки деца, да си пуска коли4ките по нея. Иска ми се да му вземем свирка с клавиши, тип триола.
Смятаме да вземем детска маси4ка с 2 стол4ета, но се 4удя доколко ще се ползва...



Тема Re: Коледни пожелания, сбъднати мечти и подаръциинови [re: -Randi-]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано24.11.11 11:56



Миналата година съм си пожелала да изкарам шофьорски курс - изкарах го!
Тая година пак си пожелавам супер общи неща - само да сме здрави и да се разбираме, друго не ми трябва за сега. Всъщност, малко повече пътувания (и служебни, и лични) и повече контакти с нови хора няма да откажа.
Тоби е много скромен в желанията си тая година. Викам му, хайде да пишем писмо на дядо Коледа, той вика ама аз само едно нещо искам (демек, чак от писмо няма нужда) - вратарски ръкавици





Тема Re: Коледни пожелания, сбъднати мечти и подаръциинови [re: jana]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано25.11.11 21:32



Най-първо да сме здрави всички и всичките ми близки хора, защото иначе няма значение какво се случва около теб



Тази ми година беше много динамична откъм работа и поради това нямахме много време за приятни размотавания и мързелуване. Дано догодина успеем повечко време да прекарваме в пътувания, дълги разходки, театър, кино ...

Да правя повече неща за себе си, въпреки ,че това, че се раздавам изцяло за семейството си и да виждам тяхната обич и признателност ме прави много щастлива.

Децата да продължават да ме радват с техните си малки победи

И да намерим подходящите хора, с които да се забавляваме истински



Тема Re: Коледни пожелания, сбъднати мечти и подаръциинови [re: jana]  
Автор margo77 (мама на двама)
Публикувано26.11.11 10:13



Привет момичета,
Преди бях *margo*, но явно толкова много време не съм влизала в клуба, че не ми дава да вляза с този ник.
И така по темата с коледните пожелания - за 2011 съм искала да съм здрава, да отслабна и да не се депресирам.... ами здрава съм, отслабнах, и нямах време за депресия.
Междувременно се дипломирах, изкарах три месеца с ужасна свекърва на главата, но оцелях, а сега съм сама с двете деца (благоверният е в Ирак)...
За новата година си пожелавам:
1. да е по-спокойна от миналата;
2. да не бързам постоянно;
3. съпругът ми да се завърне през май жив и здрав;
4. да са здрави и щастливи прекрасните ми съкровища;
5. да си сменя работата.

Редактирано от margo77 на 26.11.11 10:34.



Тема Re: Коледни пожелания, сбъднати мечти и подаръциинови [re: margo77]  
Автор snich (top4o)
Публикувано26.11.11 12:37



Стискам палци всички планове да ви се сбъднат !


И ако искате да знаете Зима ходи на балет заедно с Ренета та от време на време виждам Заира,но не съм й се обаждала защото все я виждам за 1 минута в тарапаната ,докато вземаме децата.
Плановете и надеждите ми за тази година бяха: да приемат Нора в ясла;да започна работа;да си оправя здравословното състояние; да си закрепя семейството и да запазя целостта му.
Отчет: Нора тръгва в понеделник на ясла; аз започнах работа ;ремонтирах и продължавам да си ремонтирам здравето ; не можах да си запазя семейството - от доста време сме си трите мадами ,но се оказа ,както винаги,че всяко зло за добро
За следващата година нямам конкретни планове.Искам само децата ми да са здрави,аз да съм здрава и животът ми да продължи да се нарежда така добре




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.