Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: От друга странанови [re: surfline]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано12.05.11 16:25



Хаха, точно оня ден беше изровил чука за пържоли и беше почнал да ми оправя къщата


Мерси за идеята за строител.



Тема Re: Първа Майска спамканови [re: _dexter_]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано12.05.11 16:28



Tibetan silver is used primarily in jewellery components, and is similar to pewter - an alloy of copper, and sometimes tin or nickel, with a small percentage of pure silver. Its overall appearance is of aged silver, but it can be polished to provide highlights on complex castings. The nickel content is nowadays reduced or absent, due to common allergies to this metal.

От уикипедия





Тема Re: Първа Майска спамканови [re: flor4eee]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано12.05.11 16:33



Мерсаж, Флорче

!



Тема Въпросче за хотел в Санданскинови [re: surfline]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано13.05.11 12:10



Някой може ли да ми препоръча хотел в Сандански? Трябва ни за една нощ, но ми се иска да е някъде близо до центъра или парка. Има много в интернет, но нямам време да преглеждам всичко





Тема Re: Въпросче за хотел в Санданскинови [re: galia71]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано13.05.11 13:30



Гале, зависи до колко пари и какви екстри искаш?



Тема Re: Въпросче за хотел в Санданскинови [re: Nasinda]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано13.05.11 13:36



никакви екстри, да има къде да паркираме колата и ако може да има ресторант

, да изпием сутринта едно кафе. Реално трябва да преспим. Гледах цените са между 50 и 80лв. Аз гледах Анели, но е баш в центъра и уж имало къде да се паркира, но съм скептична



Тема Re: Въпросче за хотел в Санданскинови [re: galia71]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано13.05.11 13:57



Ами да ти кажа той е най-евтиния хотел, ако е само за преспиване. По принцип към него има паркоместа, но питай все пак. Другите са точно този ценови диапазон, който цитираш и ти



Тема Re: Първа Майска спамканови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано13.05.11 14:00




Това за криенето под масата все едно е писано за Яна



Тема Re: Въпросче за хотел в Санданскинови [re: Nasinda]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано13.05.11 14:07



Ние преди две години спахме в един , хареса ми. Мишелина ни го намери, но име не помня. Стаите са доста големи и може и четиримата да легнете. за ресторант - не знам имаше ли...



Тема Re: Въпросче за хотел в Санданскинови [re: Nasinda]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано13.05.11 14:43



така ми казаха за местата, но като гледам как е на главната ще видим. Ще търсим платен паркинг

мерсаж




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.