Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Първа Майска спамканови [re: galia71]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано11.05.11 14:41



Чак ми стана гадно.....
За разведряване на настроението, поздравявам ви с едно любимо парче (по темата

)


Винаги се сещам за него, като се подхванат подобни теми :)



Тема Re: Първа Майска спамканови [re: _dexter_]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано11.05.11 14:49



Мдам, моята братовчедка, бях ви писала преди за нея, покрай момичето, починало в Търговище, е на 15 (тя всъщност е дъщеря на моя първа братовчедка), има 1476 приятели във ФБ?!?!?! На почти всички снимки е с къса поличка и потниче, с една чупка в кръста, нацупени устни, тежко гримирани очи и пр. Как не разбират тия девойки, че на 15 са много по-хубави усмихнати, без грим, естествени и пр. Нямам идея дали родителите й знаят.
Коментарите под снимките са... няма думи. Първо, че няма почти ни един коментар на кирилица, второ, абсолютни простотии са, чак не мога да им схвана смисъла на моменти.



Тема Re: Подаръцинови [re: flor4eee]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано11.05.11 15:28



flor4eee, аз също съм против PSP, всякакви лаптопи и пр. за толкова малки деца. Какво ще му развива? Една топка ще бъде много по-добро "помагало" за развитието на детето. За щастие Сърфов е на същото мнение и не ми се налага с никого да се боря по подобни въпроси.
Иначе за подаръци на тази възраст - Плеймобил (пожарната, полицейският участък, строителната площадка, разните замъци) според мен са перфектен подарък.
Успех с карането на ролерите

. Ще чакам снимки.



Тема Re: Подаръцинови [re: surfline]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано11.05.11 16:09



"Какво ще му развива?"

Как какво, бе Сърфче? ПСП-то ще му развива усещането за ориентация и пространственото мислене (явно за някакви игри с коли иде реч), а гледането на ТВ създава представа за реалния свят

Ох!

Мерси за идеята за Плеймобил, сега ще поразровя да видя какво е това. Освен топка, колело и ролери, ппределено ще ни трябват занимания и за вътре, щото се очертава лятото месец и половина да си седи вкъщи Тобчето в големите жеги.



Тема Re: Подаръцинови [re: flor4eee]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано11.05.11 16:26



Ние с таткото се страхуваме, че ПСПто може да дойде от баба му.И то само за у тях. Дето се вика, не само няма да ни пита (а знае колко сме против), но и ще си го привлича у тях с тази джаджа.
В същото време за този рожден ден му подарихме някаква интерактивна игра за ТВ, което си е пак игра. Само дето размахва дистанционното пред нея. За спортове е и има различни. Не знам дали и това е ПСП. Съвсем възможно, но, решихме, че след като е свързано с физическо натоварване - тичане пред екрана, махане с дистанционното, поне стимулира към движения, а не към стоене пред тв-то. Във Варна го ползваха и голямо тичане и потене падна, защото имаше свободно време и противници. Но тук, вече няколко дни, въобще не се е сетил за играта. Но и баща му го няма, а и е на ДГ.
Иначе за сладко си има ограничения. Може да изяде цяла торбичка желирани бонбони, но си знае и обикновено вечер след вечеря му позволяваме по три. Ако е слушал 4, ако не 1 или 2. Така че и там си има ограничения.
Последно като бяхме във Варна изтървахме Твто, защото беше по цял ден в къщи, валеше и се налагаше да гледа, за да не дивее. Така че, гледа поне по час на ден тв, освен когато въобще не гледа. Никак не съм фен, но с двама трудно се справям, без големият да има занимавка през част от времето.



Тема Re: Подаръцинови [re: tswete]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано11.05.11 18:52



Ох, ти с двама трудно се оправяш, на мен с един ми е трудно понякога. Бяха в Холандия за 10-тина дни, ей, сякаш забравих какво е да имаш дете

. Като се върна, бяхме няколко дни вкъщи (нямаше градина), направо се чудих как да го забавлявам. Точно тогава се разглези с ТВ-то. Иначе като гледа - гледа ДВД-та, т.е. качеството поне е контролирано ако не количеството...



Тема Re: Подаръцинови [re: flor4eee]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано11.05.11 19:13





Такава джаджа има Стефан, ест. купено от баща му. Сега седи скрита. Но на път/в самолет върши работа, през другото време - ей пекна слънце давам им едно одеало и си правят пикник с игра на двора. Да тичат.



Това трябва да правят децата сега....дори облаците да гледат. Но не и ТВ игри.



Тема Re: Първа Майска спамканови [re: flor4eee]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано11.05.11 22:19



Поредната "мода " е това....


Декс, обожавам тази песен!



Тема Re: Подаръцинови [re: flor4eee]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано12.05.11 00:02



Ама нашите са си истински, като за големи хора, на една линия, размер 29 - 32...



Тема Re: Подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано12.05.11 00:09



Да взема да ви изпратя Ани за превъзпитание за сладките неща!


При нас нещата са тотално изпуснати вече! И колкото и да забранявам, заплашвам, дори подвиквам на някои нейни кръвни роднини...няма ефект. Ани е малка, но вече знае...сладко, та сладко! И понеже не ми издържат нервите на постоянен рев..капитулирам. За бой съм. с тв същата работа, но пък обича и книжки слава Богу! Поне се успокоих, че тези ранни пубертетщини и момеене са нещо нормално. Една учителка от градината ми каза, че е в реда на нещата да го изживеем и този период. Към 5 годинки много се засилвало. И това за секциите го е чула от приятелката си, не е от тв, успокоих се. Но нормално ли е, да иска да й купя сутиен, обувки на токчета, червило, лак и боя за коса?! Само такива ми ги говори...При положение, че аз изобщо не съм някоя кипра. И с тези пусти - кой й е гадже, за кого ще се жени, кога ще ражда, колко деца ще ражда...като развалена плоча.Представям си да сме живи и здрави истинският пубертет какъв ще е...

Редактирано от dessbess на 12.05.11 00:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.