Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Подаръцинови [re: нeмиpницa]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано10.05.11 18:46



Ани получи за рождения си ден ролери, но още не сме ги ползвали. Струва ми се, че е още малка, но баща й много настояваше...



Тема Re: Подаръцинови [re: dessbess]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано10.05.11 19:01



Дес, аз дори мислех, че няма да има толкова малки, обаче има... Иначе човека е много убеден, че ще се справи! Рядко съм го виждала така надъхан...



Тема Re: Подаръцинови [re: нeмиpницa]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано10.05.11 19:02



Да видим ще успея ли да са преборя с баща му...



Тема Re: Подаръцинови [re: flor4eee]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано11.05.11 08:34



И да не се пребориш, няма да е толкова страшно, според мен. Понеже не съм запозната - това е нещо, на което се играят игри, нали? Ако седи у вас, спокойно можеш да го прибереш в някой шкаф - далеч от очите, получи за рождения ден, далеч от сърцето

. Яна и тя много мрънкаше за детски лап топ, поигра има-няма 2 дни и сега само си седи на шкафа. Не се сеща за него, аз не й напомням, а и гледам да й намирам други занимания. И с гледането на филмчета така стана - имаше период, в който гледаше всеки ден, после лека-полека започна да разрежда и сега не си спомням от кога не се е сещала. Като иска не й отказвам, да не й става фикс идея. Еееххх - ако можеше така да се получи и с шоколада....



Тема Re: Подаръцинови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано11.05.11 09:00



Аз също съм против PSP-то. Борис отдавна ме врънка, но аз не подавам. Има компютър, гледа доста ТВ, а игрите са си зарибявка. Дори умишлено няма инсталирани на комп. по-сериозни игри, че няма да става от него.



Тема Re: Подаръцинови [re: flor4eee]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано11.05.11 10:23



Аз съм твърдо против PSP, колкото по-малко игри, толкова по-добре. А и имахме у нас едно WII - даде ни го един приятел за известно време - играхме 1 седмица и вече е забравено и прибрано....
Моето предложение е колело.






Тема Re: Подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано11.05.11 10:27



И аз не го знам точно какво е, но да, игри се играят. Най-много се ядосвам, че баща му, понеже за него е по-лесно да му връчи подобна играчка или да го сложи пред ТВ, започва да измисля разни "положителни" ефекти - щяло да му развива чувството за не-знам-какво-си

Обаче мисля, че и самия той не си вярва много-много. Проблема е, че няма да седи у нас джаджата през цялото време, а и при баща му, а там не мога да контролирам нещата.
Същото стана с ТВ, аз си мислех, че моето дете почти не гледа и се чудих от къде познава Спайдърмен, Батман и пр., а то се оказа, че като е при баща си, ТВ върви за фон, което адски ме дразни. Поне се стопли времето, така че ще се излиза повече навън... докато не стане прекалено горещо
Ние пък проблеми с шоколада нямаме, аз не купувам у нас, но виж, ТВ-то... отпуснах му края напоследък и сега ме е яд.



Тема Re: Подаръцинови [re: tani4ka]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано11.05.11 10:31



Мдам, значи не съм само аз да съм против. Май жените сме против, мъжете за, аз поне не се сещам за майка, която да е купила подобна джаджа, все бащите я вършат тая работа


Таничка, той има колело, за миналия РД му го взехме. Но съм много "за" подобен род подаръци - колело, ролели, тротинетки и пр.... нещо, което първо, ще го мотивира да излиза навън, и второ, все пак ще развива някакви физически умения.



Тема Re: Подаръцинови [re: flor4eee]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано11.05.11 10:36



То и аз не купувам шоколад, но Яна получи за РД две големи кутии Линд. Сега ще си ги яде до Коледа, защото други нама да купя. Тя яде на ден по един бонбон, но пак ми се струва много.
Вчера попаднах на някаква статия за това колко като време е нормално (безвредно, може би) да се гледа тв от децата в различните възрастови групи. За 4 годишните беше 20 мин...... Яна сутрин гледа Мики Маус поне половин час, преди градина. Вечер гледа Сънчо и понякога каквото гледаме ние след 8 вечера. При всички случаи се събира повече от 20 мин. дневно. А аз все си мислех, че не гледа много тв......



Тема Re: Подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано11.05.11 10:41



Евала ти правя, това с по 1 бонбон при нас е мисия невъзможна. Снощи яде от тези шаренките бонбонки, като е почерпил с 1 баща си. Изяде си ги и се върти като лисица около него...ти ще го ядеш ли, искаш ли аз да ти го изям, я дай да си го разделим... Вечер се разсънва с Мики или Франклин но не повече от 5-10 мин. Вечер обаче гледа но на РС, Том и Джери са му любими, и Сънчо, но той е 10мин. Така че за сега сладкото взима превес над ТВ. Иначе ако има кой да стои с него може да рита на площадката до 22ч.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.