Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Подаръцинови [re: flor4eee]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано11.05.11 10:42



Аз пък се бях замислила напоследък дали да не взема, но по-скоро за каката...но таткото у нас е против :))))



Тема Re: Подаръцинови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано11.05.11 10:47



Яна някак свикна на това ограничение по 1 бонбон на ден. Аз мислех, че ще има голяма съпротива, като кутиите са й под носа, обаче не - иска си дажбата и не хленчи за повече. Преди време постоянно мрънкаше, аз й дадох целия шоколад, с който разполагахме - да яде колкото иска, но с уговорка, че като свърши, няма да купувам дълго време. И тя яде, после започна да намалява, и стигна до 1 на ден - като видя, че посвършват и скоро няма да има. Свикна, за мое изумление

. Но никога не забравя да си поиска. Понякога ме пита - мамо, аз днес яла ли съм шоколад и като й кажа, че е яла, не пита за още (не я лъжа, естествено ). Но това да даде на някой друг е мисия невъзможна, шоколадът не се дели с никой!!!



Тема Re: Подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано11.05.11 10:54



Сладуранка...момичето си едруго, ела да направиш с Наско уговорка...ужас. Започва се едно може ли нещо от горе (шкафа със сладките неща), като кажа не може става страшно. Ама аз искам, искам, мамо моля те, искам, искам, искам...и това до безкрай. И аз обикновенно не изчаквам безкрая, щото ...да... Забелязвам обаче, че като се прибере вечер от игра или градина, ако веднага му дам нещо да яде, дори намазана филия някакси забравя за сладкото...но не винаги минава този номер :) Но кажеш ли му , че от нещо се расте и ще стане голям, ела да видиш месо, риба всичко яде :)



Тема Re: Подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано11.05.11 11:18



Ау, 20 мин.... Тоби си няма строги навици за гледане на ТВ, в смисъл всеки ден е различно. има дни, в които изобщо не гледа, обаче понякога, обикновено през уикендите, и няколко часа може да изкара пред ТВ.



Тема Re: Подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано11.05.11 12:09



Не искам да те плаша, но тази страст към шоколада си е за цял живот

. Дени от малка обича шоколад и примерно аз не и купувах много, но баба и - да. Но това е е друго. Сега вече голяма въпреки, че знае какво прави тя види ли шоколод полудява. Може за друго да се ограничава, но шоколад почне ли да яде няма спирачки



Тема Re: Подаръцинови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано11.05.11 12:14



Мъжете понякога са за убиване

Ей сега моят ме ядоса с подобно нещо. Зор да си купи айфон. И тъй като разликата м/у апарат и апарат с карта е малка дали да не вземем такъв с карта, която има и интернет. Видиш ли Борис като играе да не цъка от Примата си интернет. Пък той сега знае, че не може и не мрънка. Зорлем да даваме пари за глупости. Сега в месеца а му заредя 5лв, защото той няма с кого да говори само ако ми трябва да ми звънне. Ама много почвам да се дразня от това купуване



Тема Re: Подаръцинови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано11.05.11 12:17



Аз на Дени скоро и пуснах тарифен план и даже и още телефон не съм и взела примерно със сензорен дисплей. Гледам сега си влиза във Фейсбука. И скоро ще и сменя тел, но да не се учат всичко наведнъж



Тема Re: Първа Майска спамканови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано11.05.11 13:54



Предполагам сте се натъкнали на тази статия


От вчера съм леко смутена, получих покана за приятелство във фейсбук от една моя племеничка, на 14 години. Разгледах какви снимки е пуснала и те ме смутиха. Уж не са кой знае какво.... само дето се е постарала да прилича на чалгаджийка, има едни с потничета - еми не ми се виждат много подходящи. Отделно има 435 приятели в листата и съм повече от сигурна, че не познава толкова хора около нейната възраст. Също съм сигурна, че родителите й си нямат идея за профила в социалната мрежа, та сега се чудя дали да не им намекна нещо.
Аз ли нещо не съм в ред? Започвам ли да се тюхкам по адрес на подрастващите?



Тема Re: Първа Майска спамканови [re: _dexter_]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано11.05.11 14:09



Точно вчера с мъж ми обсъждахме тази тема, по повод това, че видял снимки на приятелка на приятелско дете... полуголи снимки и прочие...
Наред си си и не виждам нищо лошо да говориш с родителите и. ФБ се оказва сайт без никакъв контрол, пише детето, че е на 18 и има профил... На дъщеря ми аз съм и разрешила, приятел съм и редовно влизам в профила и...защото веднъж имаше едни лични съобщения от някакъв тип... да не коментирам от какъв род.



Тема Re: Първа Майска спамканови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано11.05.11 14:30



Проблемът не е в теб

. Понякога дори и с прилични дрехи такива стойки и муцуни правят. Дени я скастрям за такива снимки. Мъжът ми пък е доста краен за тези неща и все имаме разправии, защото пък моето мнение е, че не може да му забраниш всичко на детето. Аз също и разглеждам снимки, писания, но .....не съм сигурна, че мога всичко да контролирам Пак по повод такива разговори половинката ми пусна една хубава статия:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.