Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Nikola is turning 2!нови [re: нeмиpницa]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано05.05.11 10:33



Честито порастнало момче! Да е здрав и щастлив, да има прекрасно детство!

Тортата е невероятна, браво!




Тема Re: Nikola is turning 2!нови [re: tani4ka]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано05.05.11 12:56



Мацки, тортата не е моя. Де да беше. Тя ми е пример какво трябва да спретна в неделя, че тогава ще е партито и то /ест./ е на тема

. Полудял е Ники по това филмче.
Благодаря за пожеланията!

Редактирано от нeмиpницa на 05.05.11 12:56.



Тема Re: Nikola is turning 2!нови [re: нeмиpницa]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано05.05.11 14:42



4естито, Нем! Да расте здрав и нахилен юнака !!!
Весело празнуване!



Тема Re: Първа Майска спамканови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано05.05.11 14:44



Приятно изкарване вьв Виенско, в добро здраве и настроение !





Тема Re: Nikola is turning 2!нови [re: нeмиpницa]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано05.05.11 18:35



Честит ти рожденник!!! Жив и здрав да е, много щастлив и обичан да е и голяяяям късметлия!!!
Весел празник и най-най-хубавите подаръци!!!







Тема Re: Nikola is turning 2!нови [re: tswete]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано06.05.11 00:16



Мерси, Цвете, за пожеланията!

Ох, да се похваля, днес само хубави новини има и не ме сдържа! Случайно разбрах, че позната след 10 г опити да забременее вече си дундурка 2 близначки. И моята най-най-добра форумска дружка днес стана мама за трети път. Утре ще науча повече подробности, засега знам само името - Тервел. Братята му са съответно Калоян /със Стефи/ и Самуил /с Никола/. С таз жена само третата бременност не успях да си изкараме заедно. Освен, че си бих камшика на 3000 км от София все още отлагаме появата на трето чедо у дома. Ох, супер съм щастлива...........



И , на което ама-няма преди минута попаднах и го пускам специално за Ранди. На тази тема попаднах след като рових за любима приказка от нашето детство в Гугъл /от съседната тема на адашката за приказките/.



Тема Re: Nikola is turning 2!нови [re: нeмиpницa]  
Автор snich (top4o)
Публикувано06.05.11 12:16



Честит ти рожденик,Нем ! Да е здрав и много слънчев,щастливо детство и любящо семейство !!!



Тема Re: Nikola is turning 2!нови [re: нeмиpницa]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано06.05.11 23:57



Мерси за инфото.





Тема Re: Първа Майска спамканови [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано07.05.11 09:26



Хелоу от слънчева Виена.

Използвам момента, че звяра спи и имам малко време между трамбоването и гледането на красоти. Времето ни е перфектно - слънце и топло, дечко се държи добре откъм ходене, мрънкане и сополи ....
Нем да ти е жив и здрав големият вече юнак, Безгрижно детство и много детски смях.



Тема Re: Първа Майска спамканови [re: jana]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано07.05.11 11:50



Ау, завидях за времето. Предната седмица беше супер за многото гости от БГ, но тази е дъжд и хич не ми е приятно. Айде, после ще показваш красоти. Бях в местният Белведере, до едно езеро е. Предполагам виенският вече сте го посетили. Мерси за пожеланията. След малко бягам да правя тортата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.