Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мляко или лосион за тялонови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано14.04.11 14:39



Да, синият .

Пробвала сьм и други, но този е по-разли4ен, според мен.



Тема Re: Мляко или лосион за тялонови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Ladysexy (sexy mama)
Публикувано19.04.11 17:57



Ала-бала, знам я тази серия, виждала съм я по аптеките, даже аптекарки са ми я препоръчвали, но излиза малко соленичка. Но пък си струва човек да пробва веднъж на три месеца. Ще я пробвам

След масирано проучване по аптеките, аптекарките общо взето препоръчват винаги най-скъпата френска козметика, а дерма, биодерма, авен, ла рош. Биодерма доколкото разбрах имат в някои от продуктите си парабени. А дерма мисля, че нямат и са по-доброто. Авена не съм го проверявала за парабени, Ла Рош е доста добра козметика, но трябва да проверя и там имат ли парабени. Вишито съм доста скептична към него, имайки предвид че се води медицинска козметика, а същата компания държи гарние, лореал и мейбълин, които са масова козметика. Една аптекарка ми препоръча и малко по-евтини варианти и добра алтернатива на френската к-ка, немската козметика на веледа, себамед и д-р тайс. Купих от последното, защото е най-поносимо като цена, но съм решила да ги пробвам всичките, за да открия моя продукт

you can achieve everything, if you dare to wish

Тема Re: Мляко или лосион за тялонови [re: Ladysexy]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано19.04.11 18:09



"Вишито съм доста скептична към него, имайки предвид че се води медицинска козметика, а същата компания държи гарние, лореал и мейбълин, които са масова козметика"

Аз оня ден открих, че Юсерин е на същата фирма, която прави Нивеа... А на Нивеа не съм фен, ама на - вече си купих козметика на Юсерин.



Тема Re: Мляко или лосион за тялонови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор Ladysexy (sexy mama)
Публикувано20.04.11 15:47



Момичета, благодаря ви за съветите. Чувала съм много добри отзиви за серията на Avon Planet Spa, но за съжаление нямам познат дистрибутор и не съм ползвала козметика им...

you can achieve everything, if you dare to wish


Тема Re: Мляко или лосион за тялонови [re: surfline]  
Автор Ladysexy (sexy mama)
Публикувано20.04.11 16:01



Момичета, днес по БТВ-то гледах сутринта интервю с един словенец, който мисля, че е директор или председател на комисията по защита на потребителите в Словения. Та въпросния човецец е провел независими лабораторни изследвания в няколко европейски страни. Европейските страни са следните: Германия, Австрия, Словакия, Чехия и др., както и Унгария, Румъния, България и тн. Изследването е било на стоки, които се предлагат от мултинационални компании като P&G, Nestle, Кraft Foods, Henkel, Baiersdorf, Coca Cola и др. И какво установяват лабораторните изследвания, че в страните от бившия соц блок стоките са с различни съставки и консистенция от останалите, а се предполага че купуваме едни и същи стоки. Т.е. установява се двоен стандарт за стоките, едно к-во се предлага в развитите страни, и второ в развиващите се. Показаха даже за пример два буркана с разтворимо кафе, които се предлагат в Австрия и в България. Не показаха етикетите на бурканите, но аз познах златистата опаковка и формата на Нескафе. Едното бурканче беше със значително по-светъл цвят на кафето, другото по-тъмен цвят. Словенеца каза, че са открити в някои продукти, например в газираните напитки, в едните държави захар, а в другите евтин заместител на захарта... Та с една дума Европейската комисия за защита на потребителите ще прави масови проверки на големите компании и ще има глоби ако се докаже, че к-вото не е еднавко за всички европейски държави. Правете си изводите дали Вишито тук е Вишито, което ползват французойките например или дали Лавацата е същата като в Италия...

you can achieve everything, if you dare to wish


Тема Re: Мляко или лосион за тялонови [re: Ladysexy]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано20.04.11 17:03



Лейди, в миналата спам-тема коментирахме именно тези разлики, за мен има голяма разлика с Нескафето в Немско и това на бьлг.пазар, както и на Нивеата(на Beiersdorf) в Германия и в Бг. Не знам дали вьв всеки един продукт ги има тези разлики...

...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.