Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Питанканови [re: tani4ka]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано15.02.11 23:17



Ранди, защо не прибваш със силиконова четка за пръст - може да го боли и да му идва твърда тази с която е в момента...



Таничка, и аз имах такъв период с Лора, но все още настоявам след като тя ги е измила да ги изтъркам и аз... понякога ми дава



Тема Re: Питанканови [re: incendio]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано16.02.11 00:01



Да, сетих се, 4е в тукашния ДМ продават хавлиен напрьстник за миене на зъбки, който ще е още по-мек от силиконовия.
Аз бих оставила Дени да си мие зъбите сам, ако знаех, 4е ще свърши някаква работа, а не само да изсму4е пастата за зъби.

За известно време бих го оставила да си играе с 4етката за зъби, но рано или кьсно ще се наложи да се намеся отново аз в името на оралното здраве.

Редактирано от -Randi- на 16.02.11 00:02.



Тема Re: Питанканови [re: -Randi-]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано16.02.11 00:45



Лора е на 3 и половина и още си играе с четката - сменям я най-много на месец, защото тя я изгризва

а пастата много и харесва да я смуче през зъби... остави го за известно време... 2 збчета не е фатално ако не ги изтърка добре, още повече, че ти казваш, че той не харесва твъра храна и няма опасност нещ да му заседне м/у зъбите като мръвка от ребърце например



Тема Re: Питанканови [re: incendio]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано16.02.11 01:05



Ох, Инсендио, не ме подсещай за храната...



А в каква възраст умеят да плюят водата при плакнене на зъбките- ориентировъ4но, де, всяко 4ове4е така или ина4е си е разли4но.



Тема Re: Питанканови [re: -Randi-]  
Автор Luna Chocolata (promiscuous)
Публикувано16.02.11 11:44



Моят се научи да не гълта, а да плюе на 3 и нещо. На 4 вече го оставях сам да си мие зъбите, без да му вися над главата. Сега направо ме гони от банята, ако поискам да го надзиравам :)))



Тема Re: Питанканови [re: Luna Chocolata]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано16.02.11 23:20



мдам... и Лората около 3тата годинка започна да жабурка и плюе водата... преди това я гълташе





Тема Re: Питанканови [re: -Randi-]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано18.02.11 01:47



Аз Саша даже не сьм я мьчила толкова малка, имаше купена четка за зьби и всеки пьт когато аз си миях зьбите и давах нейната да ги "мие" и нейните, сега от известно време насам вече има желание и сутрин и вечер и след ядене през деня като сме вкьщи сама си ходи и си иска да си ги мие. Не се притеснявай според мен е мальк, ще дойде момента в които сам ще иска да си ги мие и да разбира повече, не е фатално, че неиска пьк и ти добре правиш, че му показваш какво трябва да прави и какво е хубаво за него.



Тема Re: Питанканови [re: tani4ka]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано18.02.11 01:49



Хахахахаа, и ние сме така





Тема на 6 м.нови [re: incendio]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано19.02.11 10:31



след вчерашната консултация Каролина е 5,400кг. 65см. и по 40см. обик. на главичка и гърди

лекарката е много притеснена, че не наддава достатъчно, а пък аз изобщо не съм - съвсем нормално си се развива детето и няма никакви признаци да е недохранена
обясни ми, че трябвало да изяжда 160-180гр. пюре на едно ядене как 5-килограмово бебе ще изяде такова количество не ми стана ясно...
а иначе тя пюренцата си ги хапва с голям апетит, като има предпочитания към тези на гербер и нестле, но и хип яде...
вече се върти като пумпал от гръб на корем и обратно...



Тема Re: на 6 м.нови [re: incendio]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано19.02.11 11:09



И аз имам малко мерки от последната консултация. Наддава си постоянно с по 700-800 гр. на месец и е далеч от брат си. Но има твърде мъжки мерки - 45 см. глава, 44 см. гърди, 6640 и 63 см. Така че да не се притесняваш за Мармалинка. Отглеждаме си як мъж - да я пази

.
Все още е на кърма, но и аз трябва да почвам със захранването. Докторката каза с плодови??? Аз доста се начудих, мислех да почвам със зеленчукови. Та съм решила, за да е вълкът си и агнето цяло, да почна с тиква, морков и евентуално с други - ябълка, круша. Страх ме е как после ще яде несладко... Назад сме и с ваксините, защото докторката бие по една - отделно ДТК, следващия месец пневмококовата, т.е Синфлорикс и другия флорикс през месец. Та е голяма дандания и много ще се проточи.
Не се притеснявай за кг, много е сладка Каролина. Фина дама...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.