Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Крисчо проходи!:)нови [re: mishellinna]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано09.05.11 23:01



Честити крачета на малкият чаровник, да го нацелуваш от мен





Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: -Randi-]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано09.05.11 23:02



Сьщото...

много болезнено за Саша и МНОГО мрьнкане!



Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: incendio]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано09.05.11 23:03



Ох, милата...да й е честито зьбчето на бебунка

стискам палци това да е най-тежното, другите да не ги усетите изобщо



Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: bggal]  
Автор snich (top4o)
Публикувано09.05.11 23:52



От 4-ти Май и Норчето си има зъбче

Една вечер будуване и малко сополи ни коства това зъбче,но смятам ,че беше леко вадене на зъб
На едни приятели хлапето вади страшно трудно зъби - Т,обриви,сополи на абсолютно всяко зъбче На всичкото отгоре зъбчетата видимо излизат над венеца,но не пробиват кожата Като пробият чак кръв тече И понеже младежът е на почти годинка и доста активно вади зъби,познайте дали някой спи у тях Направо са се поболели вече - нито гелчета,нито хомеопатия .... нищо не помага да стане процеса по-лек Ако се сетите за някаква хитринка,свиркайте!



Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: snich]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано10.05.11 02:44




Това предизвика фурор у нас. Ники от всички подаръци вчера, днес си игра цял ден само и единствено с тези дървени блокчета. Реших да ги прибера и започнах да ги подреждам и зяпам ТВ в същото време.....абе мъка си е...Без да гледаш картинката на кутията и аз се озорих...иначе не се побира. Перфектен подарък за 2 г. Очарована съм.
Сега се сетих за епизод на д-р Хаус дето обучава щерката на Къди за изпит в някаква реномирана /хаха, елитна де/ забавачка. Подобна бе играчката като гореспоменатата.

Редактирано от нeмиpницa на 10.05.11 02:52.



Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: snich]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано10.05.11 11:01



Честито зъбче и на Норчето! И другите ви пожелавам да не ги усетите







Тема Re: Бебешка тема за цвят...нови [re: snich]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано11.05.11 21:16



няма хитринки - и на моето хомеопатия не действа... панадола облекчава мъничко, но гледам да го давам само в краен случай....



Тема с дреби...нови [re: incendio]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано20.05.11 23:42



... днес бяхме на консултация

джудженцето ми е качило цели 350гр. този месец и е 6,250кг но пък на височина доста е дръпнала 74см.
За съжаление кърмата ми драстично намаля преди няколко седмици и започнах да я дохранвам с АМ - преди не искаше да пие нищо подобно, но явно си е било гладно дребосъчето и вече си пие с охота...

в понеделник я водих на гастро. по препоръка на педиатърката и онази .... е написала, че детето е с остро изоставане в растежа в следствие на недохранване педиатърката днес се скъса от смях, а аз от ужас - как не я е срам да пише такива глупости



Тема Re: с дреби...нови [re: incendio]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано21.05.11 00:07



Пълни дивотии приказват тия доктори!


Много си е добре детето...манекенка!



Тема Re: с дреби...нови [re: incendio]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.05.11 14:22



Леле, сигурно не е никак приятно да про4етеш подобни "диагнози" за собственото си дете!

В крайна сметка майката усеща най-добре как вьрвят нещата.
А за кьрмата- щом не става номера с увели4аване на коли4еството й, АМ сьщо е добра алтернатива, важно детето да е сито.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.