Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Лафканови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано17.11.10 14:25



Знаете за какво става дума

.

Имам една камара чудеса за разказване, но трябва да почакате до утре, че в момента всичко ми е на вили и могили.
ЦелуФ!



Тема Re: Лафканови [re: surfline]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано17.11.10 14:52



Е браво и сега ще чакаме чак до утре ли :)



Тема Re: Лафканови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.11.10 15:30



Никакъв сън днес





Тема Re: Лафканови [re: surfline]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано17.11.10 22:43



и да е документиран разказа





Тема Re: Лафканови [re: surfline]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано18.11.10 08:51



твоите разкази си струват чакането





Тема Депресия или?нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.11.10 10:07



От две дни дечко е променена. Вече две сутрини поред като я водя на детска плаче с крокодилски сълзи за мен (не го е правила от първата година там), после я взимам и тя седи в колата, гледа през прозореца и мълчи, не й се говорело

... една такава тъжна, носталгична. Като си приберем и тръгнем да играеме си е същата дивачка, търчи, вилнее без промяна. Ранен пубертет, поредният каприз или просто кофти период ... ? Питам и разпитвам непрекъснато, винаги всичко ми казв аи ме съмнява нещо да е станало и да го крие ...



Тема Re: Депресия или?нови [re: jana]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано18.11.10 10:26



това, че седи и мълчи в колата може да е признак, че е уморена. Все пак е трета група и може би имат повечко занимания през деня. Освен това доста рано става. Не е да спи до осем и да прекосите улицата и да сте в ДГ.

Борис сега също и сутрин, и следобяд седи и си зяпа нещо през прозореца.



Тема Re: Депресия или?нови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.11.10 10:28



Може да е от умора, но този рев сутрин за мен вече втори ден, тази видима тъга ... не го усещам като умора





Тема Re: Депресия или?нови [re: jana]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано18.11.10 16:54



говори с учителките... може да се е случило нещо в градината и да не иска или да се притеснява да го сподели с теб...



Тема Re: Лафканови [re: surfline]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано18.11.10 20:55



някой ще ходи ли на това?!?!?!?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.