Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЛИДЛнови [re: tani4ka]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано25.11.10 11:26



О, сутринта минах точно покрай този на Сливница в 7.30. Беше мор пред магазина от хора и пълен паркинг с коли. Абе нямам думи. Хвана ме зелено и не можах да огледам хубаво. Имаше май доста пенсионери, но видях и БАЩА С ДЕТЕ около 6-7 години. Не прави сметка, че като го държи два часа на 5 градуса по опашките и се разболее ще даде маса пари за лекарства за 3кила банани по 80 стотинки





Тема Re: ЛИДЛнови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано25.11.10 11:29



чудя се толкова ли човек от беднотия е оскотял.

Не знам дали е и само от нямаме на пари. Шофьорът ни щял да ходи, те неговите ядяли по два банани наведнъж. Ами ще ядат по-малко, като нямам възможност да им купя много, но няма да ида да се бутам



Тема Re: ЛИДЛнови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.11.10 12:11



Ти не помниш ли истерията покрай откриването на МОЛ Сердика .... същите тия бабички с патерици там ....





Тема Re: ЛИДЛнови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.11.10 12:51



Това са хора без работа, не толкова, че е кой знае колко по-ниска цената , просто да се будат, да имат социален контакт ... ако го гледаш това и да 80 не трябва да ги пенсионират, погледни кви простотии правят като нямат занимания. Това е същото като докато бях студентка и преди да имам кола, на автобуса и винаги ми е било странно как в най-пиковият час всичките пенсионери бяха в моя рейс с тубите да наливат вода .... винаги пенсионера излиза или се движи по улиците в най-натовареното време, това е закон за тях. Кой нормален човек ще се бута там за по-евтини банани ....





Тема Re: ЛИДЛнови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано25.11.10 13:14



И аз пътувах с трамвай 20 - същата картинка

Ама все си мисля, че за 10-тина години сме поумнели малко.....




Тема Re: ЛИДЛнови [re: tani4ka]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано25.11.10 13:23



Ами...
Единият магазин е точно по пътя ми за работа...потвърждавам отвън опашката беше страховита, предимно възрастни хора, дошли да напазаруват на половин цена...вътре какво е било не знам. Таничка не са хората за кило банани, но при цена от 0,80 и 2,30... знам само, че вкъщи храната е най-скъпото перо от всичко, за което се харчи ежемесечно





Тема Re: ЛИДЛнови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.11.10 13:35



Шанса граничи с 0 както се вижда





Тема Re: ЛИДЛнови [re: tani4ka]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано25.11.10 15:32



никой от нас не е на снимката нали - там са тези, които са с по 150лв. пенсия и държавата ги е обрекла на геноцид нямат избор, и реално са там, не защото им е кеф да се бутат и да бъдат бутани, а за да оцелеят - не съди прибързано...



Тема Re: ЛИДЛнови [re: galia71]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано25.11.10 15:34



мдам... и безумци има, но за съжаление повечето които са били там ги мори беднотията...



Тема Re: ЛИДЛнови [re: incendio]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано25.11.10 15:45



Мен ето това ми направи впечатление:

“Дойдох, за да видя хората и те да видят мен", призна пред bTV възрастна жена. “Просто дойдох по-рано да захвана място и като смятах, че ще има някаква по-голяма аудитория за разговори, за слово, тоест да изнесат слово”, обясни мотивите си възрастен мъж.

Като се замисли човек, чак до толкова да имаш нужда от внимание и аудитория... тъжно е. Но го имаме и като манталитет това все да се редим по опашки и да се бутаме... По летищата само като видя формата на опашката пред гишетата мога да позная кой полет е за България






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.