Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Снимкинови [re: surfline]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано24.11.10 14:14



Ти ме метна в оркестъра... резервоар?! само аз ли не знам с какво се занимаваш в Германия :)))
Снимките...в първият момент ми заприличаха на картички от онези от едно време... но въпреки това обстановката се усеща. А фотото връщат ли ти го после или не?



Тема Виолетова жабанови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано24.11.10 14:25





Ако можете, гледайте. Какво мислите, чували ли сте за това движение :)?



Тема Re: Виолетова жабанови [re: _dexter_]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано24.11.10 14:33



Аз съвсем наскоро чух за децата-индиго и признавам си нищо не ми е обосено ясно...а дамата не можах да я изслушам до края, но и не схванах идеята... оглупявам ли :(



Тема Re: Виолетова жабанови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано24.11.10 14:36



Те са 18 части, наистина само от 1 не може да се схване нищо. Аз сега слушам третата - нещо като принципи за обучение. Има интересни неща, идеи за развитие на децата, идеи за промяна на образованието и т.н. Но е интересно, ако имаш време да го чуеш до края, всички части :).



Тема Re: Виолетова жабанови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано25.11.10 08:54



Познавам въпросната дама (бивша колежка ми е). Пробвала съм и друг път да зачитам сайта и и нейни неща, но някак нямам търпението да стигна докрая. За децата индиго още преди години беше пуснала една статия, но така и не разбрах много от нея





Тема Re: Лафканови [re: surfline]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано25.11.10 10:51



Момичета, почна ли да ви идва коледното настроение вече? На мен днес нещо ми стана много предпразнично.
В училището на Тоби са почнали да приготвят, на 14ти сме поканени на коледна след обедна закуска, на 16ти дядо Коледа ще ги посети.
Раздали са ни едни триизмерни картички, които трябва да сглобим и оцветим. На Тоби е снежен човек, обаче са го принтирали на бледожълта хартия, та се чудя сега как да го наравим. Видях един в сайта, от където е принтирана картичката, но не ми хареса:


Междудругото има доста интересни неща в тоя сайт, принтирах няколко картички за оцветяване с коледна тематика.



Тема Re: Лафканови [re: flor4eee]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано25.11.10 10:55



И мен ме е обхванало Коледно настроение от 1 седмица вече. Планирам да правя коледни бисквитки с децата този уикенд. И с украсата ще се захващам - всеки ден по малко, че да е сладко.


Флорче - картичките са идейни, на Боби ще му хареса да ги оцвети и подари. Благодаря!




Тема Re: ЛИДЛнови [re: surfline]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано25.11.10 10:58



Четохте ли вече?


Аз съм в потрес!!! Такива ли сме? За кило-две банани да се мачкаме и тъпчем като овцете???




Тема Re: ЛИДЛнови [re: tani4ka]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано25.11.10 11:17



И аз се потресох... без думи просто.



Тема Re: Лафканови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано25.11.10 11:22



от няколко дена си мисля за Коледа. Искам по-отрано да се насладя на празника, но като гледам тия дни как пак ме завърта работата може да си остана само с желанието. Иначе аз почнах да правя списък горе долу моите какво искат за Коледа и ще гледам по-раничко да ги напазарувам. Планирала съм и малко нова украса да купя. Открих по пътя си един магазин за опъковачни материали, но на витрините има и доста коледни украси.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.