Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Есенен лафнови  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.10.10 09:08



Навън става все по-студено и това е един от поводите клубчето да се напълни

Вие сте ...


Hot stuff

Тема Re: Есенен лафнови [re: jana]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано04.10.10 10:22



При нас е едно... сутрин доста е хладно, през деня още става за плаж.
Крайно време е да подкарам схемата с осцилококцинума, само дето не мога баш да я разбера.
Копирам: "Осцилококцинум - през октомври - всяка седмица по 1 флаконче, през ноември - по флаконче на 2 седмици и после до края на зимата по 1 флаконче месечн".
Какво значи по флаконче на седмица - избирам си един ден от седмицата и му давам цялото флаконче на един прием или разпределям флакончето примерно на 7 части, за всеки ден по малко? Предполагам първото. Как да го давам точно тоя осцилококцинум? Знам, че по принцип се смуче под езика, но на дете как да го дам?!



Тема Re: Есенен лафнови [re: flor4eee]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано04.10.10 10:31



Точно както предполагащ - 1 флаконче в един ден от седмицата. Давам го преди храна, поне половин час. Преди и след даването поне 15 минути не трябва да се слага нищо в устата (вода, сок) - както по принцип се дават хомеопатичните продукти. Яна не иска да ги смуче, хруска си ги, но няма проблем за това.



Тема Re: Есенен лафнови [re: flor4eee]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.10.10 10:39



Само да вметна, че в хомеопатичните сфери нещо почнаха да го отричат много осцилококцинума и аз лично спрях да го давам на Ния



Hot stuff

Тема Re: Есенен лафнови [re: jana]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано04.10.10 10:46



Мерси, Декстър, аз мислех, че трябва да го разтварям във вода или нещо такова

Дано да се съгласи да го изпие само.
А могат ли да се съчетават примерно осцилококцинум с клеева тинктура или с водоралите на Аква Сорс примерно?



Тема Re: Есенен лафнови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано04.10.10 10:47



И аз попрочетох това-онова за него, всъщност си има нещо като "клинична картина", т.е. за какъв тип хора е подходящ и в какви случаи се дава. Не съм го ползвала от много време.
Оставам на клеевата тинктура сутрин, последните няколко дни в комбинация с витамин С.



Тема Re: Есенен лафнови [re: _dexter_]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано04.10.10 10:53



Ми освен и аз да мина на клеева тинктура тогава... ще се разровя да прочета из нета повече за осцилококцинума.



Тема Re: Есенен лафнови [re: flor4eee]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано04.10.10 12:57



Аз осцилококцинум давам на Дани само като се разболее и съм доволна от действието му. Иначе от имуностимулаторите давам биогайа и енгистол, и периодично витамин С! Най-доброто за мен е сутрин чаша сок от моркови, ама като не приема нищо друго освен ябълки диването, няма шанс да го излъжа!







Тема Re: Есенен лафнови [re: mishellinna]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано04.10.10 13:20



Сок от ябълки тогава :)



Тема Re: Есенен лафнови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано04.10.10 18:50



Бронховаксома съм го давала две поредни години на Дени, тъй като тя боледуваше често и правеше бронхити. Лично на нея и повлия добре. Имам приятелка, която е давала на дъщеря си, но нейните боледувания бяха от друго естество и при нея нямаше някакъв кой знае какъв ефект




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.