Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: абе хоранови [re: NikiFin]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано08.10.10 23:55



Хаха, кючекчийка ще я правите.


Майтапът настрана, на децата явно някои трикове им се удават по-лесно. Сещам се покрай разказа ти за моя братовчедка, която в невръстна възраст умееше да си издува корема с въздух....



Тема Re: Минава - дрънкинови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано09.10.10 08:14



и при Борис проблемите са още от бебешка възраст. Докато ядеше пюрета нещата бяха горе долу нормални, имаше някои които не харесва, но ядеше. Проблемът започна като се опитах да му взимам кухня. Е нищо не искаше да яде, нито от кухнята, нито сготвено от мен. В чудо се бях видяла до трите му години, защото толкова го гледах това ми беше най-голямата грижа. После като тръгна на ДГ полека лека там започна да се храни и бях по-спокойна, че поне някакви манджи яде. В къщи проблемът си продължава и до днес. Не вкусва месо, освен ако не е кайма, зеленчуци не яде. Суров домат дори не е опитвал. От плодовете само ябълки и банани.



Тема Re: Клеева тинктуранови [re: *choky*]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано09.10.10 08:52



Продава се в непрозрачни шишенца по 2-3 лв струват и във всяка аптека ги има без рецепта. Дават се капки в сребърна вода в комбинация, виж в темата на др.Михайлов има няколко вариянта

Hot stuff

Тема Re: абе хоранови [re: NikiFin]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано09.10.10 11:14



Не може, но пък си свива езика на фунийка странично

.



Тема Re: Клеева тинктуранови [re: jana]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано09.10.10 19:51



Благодарскоооо!!



Тема Re: Минава - дрънкинови [re: galia71]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано10.10.10 00:02



В крайна сметка спирам да се притеснявам за храната. Обаче сега мъж ми се е разтревожил, иска да я спираме от градина, да си седи в къщи и догодина на есен пак да я пускаме. Според мен ще е доста погрешно, та ако продължи да настоява, ще имаме проблеми

. Аз в момента си мисля, че градината ще й подейства добре, стига да не я тръшне някой вирус...... Не смятам да се оставя да ме манипулира с яденето :)). Купих Ескимо за деца (рибено масло) и ще го пие до посиняване, ако не започне да яде
Още не съм решила за Бронховаксом-а.... седи си в шкафа и чака по-добри времена. Добре че има трайност 3 години



Тема Re: абе хоранови [re: NikiFin]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано10.10.10 00:03



И аз съм го виждала от едно дребосъче, не беше много над 3 годишно - падна ми шапката





Тема Re: Минава - дрънкинови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано10.10.10 10:27



спирането е най-лесната работа. Аз бих изчакала. Вече е голяма и лесно ще разбере, че при най-малкото противопоставяне от нейна страна ще вдигате белия байрак. Дано само не боледува често, че тогава ще е наложително да я оставяте за по-дълго вкъщи. А градината е полезна за мен най-вече, че за социализацията на децата. Борис винаги е бил по-затворен, но градината беше добра тренировка за у-щето. Чудех се как ще се адаптира в у-ще в центъра с непознати деца, но засега няма проблем. Баща му, който никога не е ходил на ДГ разказва, че попадането в училищната среда му е бил истински кошмар, не ученето, а общуването.



Тема Re: Минава - дрънкинови [re: galia71]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано10.10.10 14:47



А дали спирането от градина ще е гаранция за по-добър апетит?
Нужно й е известно време за адаптация и всичко ще се оправи- така си мисля аз.





Тема Галя,.....нови [re: galia71]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано10.10.10 14:53



Поизмъчила си се с апетита на твоя Борис. Има си деца, които предпочитат едно и им трябва време, докато възприемат вкуса на зеленчуците например. Най-късно през пубертета става промяната.



Оххх, много е неприятно да имаш дете, което се храни крайно избирателно. Тъкмо свикнах със ситуацията и след време почват да ме гризят притесненията. Дано този период отмине по-скоро.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.