Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Есенен лафнови [re: surfline]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано07.10.10 14:52



Аууу, голяма гадост!



Имаш право, когато става дума за шофиране на пенсионерите- аз бих настоявала за повторен изпит за шофьорска книжка след определена възраст, тъй като зрението, рефлексите им се променят с годинките. Преди няколко месеца един възрастен шофьор беше сгазил дете на гарата в Хамбург, давайки погрешка на заден...



Тема Re: Есенен лафнови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано07.10.10 14:58



не е хубаво така да говорим, но наистина са зле ориентирани на пътя и много пречат на моменти. Последното, което ми се случи беше такъв каращ джип, едвам се влачеше, един такъв леко стреснат, а отгоре на всичко джипът беше и с обратен волан





Тема Re: Есенен лафнови [re: galia71]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано07.10.10 15:22



Подсети ме за феномена на колите с обратния волан, които напоследък са масово явление в Бг. Бях изумена от броя на колите с такъв волан, би трябвало да забранят вноса на превозни средства от този род.
Шофьорът на джипа вероятно заради десния волан се е влачел по пътя и е гледал стреснато.





Тема Re: Есенен лафнови [re: galia71]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано07.10.10 15:24



Сърфче, много неприятно! Дано скоро се сдобиеш отново с возило! Дано и сервитьорката ви скоро е по-добре!

Възрастните хора са си много опасни! Преди 5 години един 72-годишен дядо с лека кола блъсна Жорката с мотора! Дядото просто бил тръгнал на погребение и не видял знака СТОП! Бе гадна работа! Да не се случва на никой!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Есенен лафнови [re: Zori_D]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано07.10.10 15:27



Сърф...каквото и да кажа няма да промени нещата, дано всичко си влезе в добри релси, че така сутрин ставаш и почваш да се чудиш днес какво ще ти изпляска съдбата...





Тема Re: Есенен лафнови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано07.10.10 15:33



има много да, защото хем ги сърби да карат хубави коли, хем да минат тънко си купуват с обратен волан. Абе нямам думи просто....



Тема Re: Есенен лафнови [re: surfline]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано07.10.10 15:36



гадно, гадно, че няма накъде повече. ДАно поне от утре те чакат по-усмихнати и спокойни дни



Тема Re: Есенен лафнови [re: surfline]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано08.10.10 00:07



Хем ми стана смешно, хем страшно. Не ти е вървяло тоя ден. Дано следващите са по-добри. Надявам се сервитьорката е по-добре, а колата ще се замени с по-нова. Нали пенсионерът има застраховка. Не се знае за парите за Минито какво може да се купи.





Тема Re: Есенен лафнови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано08.10.10 09:53



Хора, кажете ми, че вечерното мрънкане след гардина е временно и бързо ще отмине...Ужас е вечер...върви след мен, мрънка, иска да го гушкам...ама не така да съм седнала, а да го нося. Врата и гърба са ми слаби места и вече усещам схващането, в комплект и със 8 часа пред Рс. Преуморява ли се, превъзбужда ли се, но на моменти е нетърпимо.

И откакто тръгна на градина не иска за мие зъбите...нито сутрин , нито вечер... никак не мога да го убедя ...почва едно пищене, на което аз не издържам.



Тема Re: Есенен лафнови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано08.10.10 10:01



Ала Бала, при Личката беше период, който траеше първата учебна година в градината! Почти толкова плака всяка сутрин, но сега сутрин става без проблем!Не мрънка вечер! Сутрин като влязат с татко му и вече Личката си е обул пантофите и е в стаята за игра!

Та има надежда и при вас, но дано отмине по-бързичко този период!





Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.