Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: зъболекарски отговор :))нови [re: surfline]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано07.10.10 12:08



ама зъбът е точно зад млечния, втори ред. Между зъбите няма място да се намести. Требе да се извади явно млечния ама се чудех дали има шанс от самосебе си новия зъб да заеме нормалното си положение. Въпреки че като се замисля не виждам как без шина.
Бехме на зъболекар ама я немаше както винаги. Ще ода д апитам в аптеката ако дават нещо без рецепта.
Иначе и давам да се жабурка с чай от лайка ама тя не умее. отвътре отмива ама от външната страна на зъбите венеца май няма много допир с чая. Но много често гълта, затова и само чай се осмелявам да и давам.
Мисля обаче че въпреки всичко трябва да и мия зъбите, хигиената ще подпомоегне излекуването. Освен това зъболекар ми беше казал по едно време сконец да си чистя междузъбието и ако тече кръв (а то тече) да не се притеснявам а да си продължавам


Редактирано от NikiFin на 07.10.10 12:09.



Тема Re: идеи за отмъщениенови [re: mishellinna]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано07.10.10 12:11



то че ще и се надувам си е ясно. Ама ми се струва, че и е малко






Тема Re: Есенен лафнови [re: surfline]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано07.10.10 12:15



Лелееее, милата! Наистина супер проклет ден си изкарала! Повтаряй си, че всяко зло е за добро и дано скоро да го усетиш







Тема Re: Есенен лафнови [re: surfline]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано07.10.10 12:15



зле е около теб... мда.....




Тема Re: Есенен лафнови [re: surfline]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано07.10.10 12:20



Това Mini ква марка беше че не зазепвам в момента. Познато ми звучи ама... до тук




Тема Re: Есенен лафнови [re: mishellinna]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.10.10 12:28



Направо ще си го избродирам на едно каренце да не го забравя

...



Тема Re: Есенен лафнови [re: _dexter_]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.10.10 12:30



Да, и аз това си мисля - добре, че не е имало някой в колите.





Тема Re: Есенен лафнови [re: NikiFin]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.10.10 12:33







Тема Re: Есенен лафнови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано07.10.10 12:35



Ооохххх - красота

! Ужасен късмет, наистина....



Тема Re: Есенен лафнови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано07.10.10 12:44



Олееее то при теб си е като на филм, бе скъпа .... и това само първите дни от завръщането ти, да си беше останала тук

Айде да нямаш повече перипети, за мини-то застраховка имаш нали, тъкмо повод да го смениш с нещо по-новичко

Hot stuff


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.