Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: зъболекарски отговор :))нови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано07.10.10 09:28



Не го карай да си го разклаща, заведи го на зъболекар той ще му го пръсне с обезболяващо и ще го извади.

А преди и ние тръгвахме без зъби в първи клас, ама сега като гледам на Борис връстниците всички започнаха на 5,5 да сменят първите зъби





Тема Re: зъболекарски отговор :))нови [re: jana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано07.10.10 09:29



има ли шанс от самосебе си да се намести израстналия зъб. Защото той е доста навътре във венеца.




Тема Re: Декс,нови [re: flor4eee]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано07.10.10 09:30



Ами какво да кажа, Флорче :) - Яна все още си помрънква сутрин като тръгва на градина, вчера е ревала доста, защото нейния приятел (на нашите приятели детето) също е ревал и тя да му прави компания :). Нищо не яде там, нито плодове, макар че дават и банани, на обяд не иска да вкуси от яденето, само хляб. Вчера като си дойде изяде 2 банана, 2 бисквити и половин кисело мляко....

Това за нея е рекорд на рекордите .
За градината - леееко съм разочарована, нещо не ми съвпадат първоначалните очаквания (образувани по думите на директорката) с реалността. Напр. тази седмица ги извеждаха само в понеделник, другите два дни беше мрачно и са си седели вътре. Днес не знам как ще е, защото духа.... А уверенията бяха съвсем други - без значение от времето (не е като да е валяло без да спира цял ден). Йогата и английския всъщност са йога и английски заедно, веднъж седмично (може аз нещо да не съм доразбрала първоначално). Транспортът е обикновен микробус, няма колани за всяко дете. Хубавото е, че ние сме последна спирка на отиване и първа на връщане и няма да се вози много дълго, предимно по една улица във вилната зона без движение и с ниска скорост.... Но пък ги взимат в 9 часа, което на мен ми е малко късно.
Друго, което ме притеснява, че все още са малко деца, въпреки уверенията на директорката, че няма свободни места. Ако не издържат финансово (нали съм счети, направих едни бързи сметки ), може да вдигнат таксите по някое време :)).
За обучението още нищо не мога да кажа - Яна се е научила да рисува нещо подобно на човече - голяма глава с очи, уста и нос, крака и ръце . Донесе и една апликация, пее разни части от песни. Добре ги гледат, четат им, занимават ги, но ми се иска да прекарва повече време на чист въздух. Та така - чуствата ми са смесени, разбирам, че идеално няма, но въпреки това леко съм разочарована, макар и още да не съм разколебана .



Тема Re: зъболекарски отговор :))нови [re: galia71]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано07.10.10 09:32



мани ужас, кво е това чудо. На момичетата им растат цици на 9 години и е баси изродщината






Тема Re: идеи за отмъщениенови [re: NikiFin]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано07.10.10 11:43



Пълен игнор и ограничени контакти със семейството ти! Аз така наказвам. Ама тя моята е за разстрел, та незнам дали не е малко крайно за твоята! Все пак се срещата и по-търпими!







Тема Re: зъболекарски отговор :))нови [re: NikiFin]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.10.10 11:49



Има, но зависи дали има достатъчно място между останалите. Иначе като израснат останалите с шина ще се оправят нещата.
Води го редовно на зъболекар, за да следи да не се появи изкривяване в захапката - мин. на 6 месеца трябва да наминавате през кабинета.

За Ева - мажи с кремчето( Симона също на ок. 2 г. от много ядене на пясък и облизване на подметки получи такъв херпес и цялата уста и беше в плюски) спри на миеш зъбите или поне разреди на 1 път дневно, ако "плюе" по команда и вземи вода за уста да се плакне 2-3 пъти дневно. Почти всички фирми имат детски води. Ако не плюе - виж за някоя вода без флуорид(предполагам има разни БИО-магазини в Дания, където предлагат такива).
Ако случайно се спънеш в смрадлика(лат. Cotinus - може да го Гугълнеш как е на детски) може да и правиш също отвара за жабурене.



Тема Re: Привет, банда!нови [re: -Randi-]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.10.10 11:51



Ей, Ранди, привет. Добре си се завърнала. Хайде качвай снимки на малкия разбойник

.



Тема Re: идеи за отмъщениенови [re: NikiFin]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.10.10 11:53



А бе я я заеби - малко ли други неща си имаш на главата.

Иначе както обича да се шегува една позната(леко префасонирайки един виц от близкото минало)
- Какво имаш против свекърва ти?
- Напалм.





Тема Re: Есенен лафнови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано07.10.10 11:56



Привет-мривет, другарчета.

Едва дойдох и разопаковах куфарите и на главата ми се изсипаха 101 проклетии.
Вчера ми беше ебати тройно критичния ден - в 15 ч. ми се обадиха от кафето, че едната сервитьорка се е подхлъзнала, паднала върху витрината и си наранила лошо крака. Отивам - отпред линейка, вътре кървища, чудеса. Момичето като паднало едно стъкло и се забило директно в голямата артерия на крака. Няма такава гледка ви казвам - сигурно ще го сънувам това нещо до края на живота си. Винаги съм си мислила, че не съм чувствителна към кървища, но цяла нощ не съм мигнала и не знам кога пак ще мога да хапна нещо

. Тъкмо я откараха нея към болницата, започнахме да чистим и от задната улица, където ни е паркинга завиха 100 аларми - по принцип там са ни паркоместата(на кафето, съседния фризьорски салон и фитнес) като улицата е в зона 30 и прави лек завой. Някакъв дядка с джип Тойота излетял прекалено бързо, не успял да завие като хората и на завоя се спира в паркираните коли - 4 коли събрани една върху друга, моята се оказа втората и е смляна. Mini-то само за скрап става> отпред е смляно, отзад също, шасито е на две-три места счупено, а бе няма такава жалка гледка. Толкова ми е тъпо, че ми иде да се кача на самолета за някоя слънчева страна, където хората ходят пеша и живеят в сламени колиби без стъкла наоколо и да не се връщам повече. Само ще спра за 15 мин. в Хага да се обадя на "Защита на човека" да ги замоля да намалят правата за шофиране на изкукали пенсионери и пенсионерки.
Толкова ми е тъпо, че незнам на кой свят съм, честно.



Тема Re: Есенен лафнови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано07.10.10 12:05



Ей, Сърфче - голяма ужасия това твойто

! Добре поне че никой не е пострадал от катастрофата (ако това може да е утеха в твоя случай.....)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.