Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво стана с Десбес?нови [re: -Randi-]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано06.10.10 16:22



Да, и на мен ми липсва... няма я нито в скайп, нито във фейсбук, съвсем сериозно е зачезнала...



Тема Re: Привет, банда!нови [re: -Randi-]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано06.10.10 16:24



Хайде добре завърнала се! И твоето отсъствие се усещаше!
Може и в снимковата тема да се отчетеш


И честито ви православно християнче!



Тема Re: Привет, банда!нови [re: flor4eee]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано06.10.10 16:28



Мерси боку! Снимките по-нататък, че още нищо не съм качила на компа- мързел, какво да се прави!



Тема Re: Декс,нови [re: -Randi-]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано06.10.10 17:00



Яна как я кара в новата градина? А на теб какви са ти първите впечатления?



Тема зъболекарски въпроснови [re: jana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано06.10.10 23:39



1. Ева получи гингивит в следствие херпесна зараза. Венците и са подути, червени и болезнени. Не дава да и мия зъбите, пищи на умрело, а аз колкото и внимателно да го правя тече адски много кръв. Лекар видя това и и даде лекарство против херпеса. Ама не виждам то как ще повлияе на вече полученото възпаление. Чудя се вече кво да правя, на зъболекар ли да я заведа. Да продължавам ли да и мия зъбите или да не го правя? Кво да правя изобщо, някакви подръчни средства за лечение или знам ли и аз.

2. На Давид му расте постоянен зъб. Изкарал е 1-2 мм зад млечния зъб, който от своя страна няма никакво намерение да пада. Кво се прави в такъв случай.




Тема Re: зъболекарски въпроснови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано07.10.10 06:26



Давид го заведи да му извадят млечното зъбче. При много деца се случва така. На Дени долните две зъбчета са вадени, защото тръгнаха да растат постоянните. А за Ева също би трябвало зъболекар да ти помогне.



Тема зъболекарски отговор :))нови [re: NikiFin]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано07.10.10 08:57



На първият въпрос мога да ти дам един мехлем, който се прави и помага много бързо и успешно. Отиваш до първата аптека и купуваш следните съставки
1. 20 гл. глицерин
2. 4 табетки нистатин
3. 1 ампула витамин А
4. 20мл орбазон
Всичко това се прави на смес, преди да го приложиш хубаво почисти устата с кислородна вода
На вторият въпрос ще ти кажа да извадиш млечното зъбче, иначе в последствие ще слагате брекети



Hot stuff

Редактирано от jana на 07.10.10 08:58.



Тема Re: зъболекарски отговор :))нови [re: jana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано07.10.10 09:18



мерси Яна. Малко се съмнявам че мога да купя нистатин и орбазон ще ми дадат в аптеката ама ще видим.
Няма да се размине зъболекаря като гледам.
А как се вади зъб дето не се клати. Трябва ли да натискам Давид да си го разклаща сам та да станат по натурално нещата. Изобщо доколко е нормално на 5 год да тръгне да му избие постоянен зъб, четох че това става на 6 год.




Тема Re: зъболекарски отговор :))нови [re: NikiFin]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано07.10.10 09:26



Ния е на 5 и половина и вече има един показал се постоянен зъб и втори клатещ се, така че в днешно време за нашите акселератчета всичко е нормално. Неможеш да го извадиш ти ако не се клати, трябват ти клещи и став аза секунди иначе ти ако почнеш да дърпаш или той може да го заболи и да се наплаши. Заведи го на зъболекар.

Hot stuff

Тема идеи за отмъщениенови [re: jana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано07.10.10 09:27



на свекърва. Още съм бесна заради номера с басейна дет ми извъртя дъртата кучка и вече 2 седмици се мъчим с Ева.
Давайте идеи как да и отмъстя. Тъкмо се върна от Франция и още не съм я срещала. Синът едва ли и е казал кво е причинила, той я жали.
Бесна на всички тук, тъкмо овиках мъжа ми ама ми е малко





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.