Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Галя,.....нови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано11.10.10 11:14



О помня какъв кеф беше за каката първи клас... Яде ли дне...ами не , хапнах само малко, другото не ми харесва. В градината понеже нямаше кръшкане и на нея и дойде дюшеш стола в училище.





Тема Re: Галя,.....нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано11.10.10 11:18



Те и тук на родителската среща казаха, че кухнята била много здравословна... много, много плодове... За мен много плодове значи пловоде всеки ден, а не два пъти седмично, но явно ни се разминават критериите. Иначе път Тоби наистина обича, така че не би имало проблем да яде всеки ден.
Иначе тия неща дето ги писах са по един път на месец, не всеки ден, ама все пак.
Това с чая ме разби!



Тема Re: Галя,.....нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано11.10.10 11:23



А тоя сладолед... направо нямам думи. Всеки път знам кога точно са имали сладолед по петната по дрехите. Миналата седмица му купих нова униформа, тениските са бели, на другия ден като го видях.. ей дорева ми се. Омазан целия с нещо жълто... на кафеви петна от сладоледа. Не знам какво правят там, в къщи не се цапа така. И тези лели, може ли поне една салфетка да не му пъхнат в тениската като го видят, че така се маже... Да не говорим, че чак и по краката имаше.



Тема Re: Галя,.....нови [re: flor4eee]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано11.10.10 11:25



При нас задължително всеки ден има плод за завършек на обяда и всеки ден е различен, според сезона. Задължително имат един път чай, един път пр.мляко и един път айрян на ден ....

Hot stuff

Тема Re: Галя,.....нови [re: jana]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано11.10.10 11:44



В предишната ясла даваха на Тоби всеки ден плодово пюре за десерт и следобдна закуска, от бебешкото меню. Нарочно не им бях казала, че може да яде вече почти всичко, защото десертите и следобедната им закуска бяха от типа на млечни кремчета, пр. мляко с бишкоти, курабийки, кроасани, разни сладки тестени неща от многолистно тесто, които са толкова мазни и тежки... Кисело мляко им даваха преди, в сегашното училище не съм видяла нито един път в менюто. За чай да не говорим.



Тема Re: Галя,.....нови [re: flor4eee]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано11.10.10 11:56



О за цапането при нас е обратно...до сега само веднъж си дойде леко изцапан...май беше лютеница, но се изпра. Но вашия сладолед наистина ме развесели :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.