Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:14 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Козметика за банятанови [re: jana]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано30.09.10 17:51



И аз все още си ползвам на Мустела козметика за Саша...

но много ми харесва как мирише, а и кожата и косата са й супер от тази козметика и не бих е сменила скоро



Тема Re: Козметика за банятанови [re: jana]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано30.09.10 18:00



М/у другото...сетих се на кои ми прилича мьж ти


Peter Gallagher



Тема Re: Козметика за банятанови [re: bggal]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.10.10 09:12



Хахахахаххахаха развесели ме определено, да има прилика

Hot stuff

Тема Dъждобран?нови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано01.10.10 11:00



От къде да купя такова нещо??? Нали се сещате - хем е яке, хем е от гума или нещо подобно, обикновено върви с гумени ботуши? Не съм виждала по нашенските магазини, в ебаъ няма голям избор, или няма доставка до БГ, или са доста скъпи. Мисля, че Ния на Мими имаше.... Та ако може да дадете едно рамо с инфо, или сайт, от който да поръчам?



Тема Re: Dъждобран?нови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано01.10.10 11:06



ако имате магазини на Барзаков кидс мисля, че там съм виждала



Тема Re: Dъждобран?нови [re: _dexter_]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.10.10 11:06



В Джъмбо има колкото душа ти иска



Hot stuff

Тема Re: Dъждобран?нови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано01.10.10 11:16



За съжаление нямаме Джъмбо във Варна..... На Бързаков също. Абе провинцията си е провинция, каквото и да си говорим





Тема Re: Dъждобран?нови [re: _dexter_]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано01.10.10 11:25



Ако искаш кажи номер и ще отида да ти взема. Ще ти го изпратя по куриер, или по пощата, както ти е по-удобно.



Тема Re: Dъждобран?нови [re: Nasinda]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано01.10.10 11:41



Нас, благодаря, но ще трябва да се пробва, идея си нямам какъв номер трябва да е. Последно като й поръчах гумени ботуши от нета, се оказа, че сигурно ще ги носи в първи клас....

. Но в крайна сметка ако не намеря нещо тук, и ако наистина се налага да има за детската градина, може и да се възползвам от офертата .
Та като казах за градина - днес й е първи ден в Монтесори. Естествено пак има драми, рев, сълзи сополи..... баща й в момента седи с нея там. Което не знам колко е добре, тя тъкмо беше свикнала, че от градината отърване няма и трябва да се справя сама :).



Тема Re: Dъждобран?нови [re: _dexter_]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано01.10.10 12:00



Ами аз мога да го меря по Аля. Но както прецениш. Ако решиш ми се обади






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.