Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:25 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спами ли ви се?нови [re: flor4eee]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано24.09.10 12:45



ако беше Давид веднага ми е ясно, че ако не казва нещо то е именно защото не може добре да се изрази, а не че не знае какво е или че не иска да го каже.
Ама пък щом само веднъж е плакал какво си се запритеснявала. Щом вече не плаче значи всичко е ОК. Вие хората с по едно дете се притеснявате за най дребното нещо. То и аз така щях да бъда сигурно, ама с 3 просто нямам време и възможност да ги обгрижвам толкова, колкото ми се иска и на мен и на тях. Хем ми е гадно, че не мога да им дам това от което имат нужда по основната причина, че са много деца и с много и големи нужди. Но пък от др страна се успокявам като знам преди хората отглеждали по една камара деца и със сигурност не са задоволявали всичките им капризи па пак са станали хора и то съвсем нормални, а не некакви глезльовци. Днесшно време прекалено много се концентрираме върху децата и ги презадоволяваме без да се усещаме, което е хубаво, но има и отрицателни черти.
Не се засягай от това, което писах разсъждавайки върху поведението на Тоби. Не го познавам и разсъждавам единствено върху информацията, която ти си дала, като правя паралел с моя опит с моите собствени деца както и с останалите, които наблюдавам около мен.




Тема Нашите първи любовни трепетинови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.09.10 12:46



е немога да не ги споделя с вас моминските ни тревоги.

Имаме си избранник на съдбата - Дими. С него ставаме, с него лягаме. Онзи ден я прибирам от детска и дребната сподели, че имала намерение да се оженят, като ме успокои "Не сега бе мамо, като порастнем" , но пък от друга страна "Мамо, не може да не го харесвам, той е толкова сладък", но вчер акато явзех беше видимо натъжена от липсата на любимият й, играла си с Гого, но той пък не бил толкова сладък като Дими ..... много ми е сладка, тези първи трепети ... още помня как вечно гледах да се хвана в детската за моя избронник Мартин

Hot stuff

Тема Re: Спами ли ви се?нови [re: flor4eee]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано24.09.10 12:54



Като разбера, че Давид е плакал в детската от даскалка или от него самия и заговорим защо е плакал и т.н. забелязвам нещо странно. Той говори за реването като за нещо съвсем нормално, а не като за някаква трагедия оставила траен отпечатък в него. На сестра ми щерката е същата. С широка усмивка ти казва Повече няма да плача и си заминава щастлива и доволна да си гледа работата.
Начинът по който говорят за рева си показва, че поне в момента, в който говорят за нещо минало не се натъжават. Много ми е странно, аз като дете не помня да съм имала такова повърхностно отношение към рева. Ревала съм само когато наистина ми е зле. Виж, за мрънкане съм си мрънкала когато знам че има кой да ми се върже на капризите, но това не е рев.
Ние сега тук в Франция имаме комшии с малки деца. Тия деца не знам какво правят по цял ден, само 2 пъти ги видях излезли на терсата седят с родителите си. Не ги чувам ни да реват, ни да тичат по двора... изобщо не ми е ясно дали са си в къщи през деня въпреки че не виждам къде може да са. А моите тук цял ден са на двора, тичат, бият се, врещят, измислят си кви ли не игри и занимавки и изобщо детска глъч. И само те се чуват че са живи в цялото село. Па и в цяла Франция






Тема Re: Нашите първи любовни трепетинови [re: jana]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано24.09.10 12:58



хахаха.
Сетих се сетра ми като беше в 1 клас как беше ходила при класния и го помолила да седне до един Мишо. Но Мишо чул и се развикал Не, не не искам да седя до нея, щото тя само ме целува. А сестра ми тчно затова искала да седи до него, за да и е под ръка да го мачка

. В техния клас после всички момичета бяха влюбени и се биеха за него. Той верно беше сладък като дете де.
А вчера Теди вика че иска да ходи на детска да си играе с Виктор. И като го питах защо точно с Виктор, кое му харесва в него и той вика: Виктор има пари
И той май наистина има, гледам амйка му се БМВ го кара на детска. Ама 3 годишни деца да си говорят за пари....




Тема Re: Спами ли ви се?нови [re: NikiFin]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано24.09.10 13:30



Да, някой път наистина се шашкам за глупости, макар по принцип да не съм такава... Ако не е едно, ще е друго, ако единия проблем се реши, ще ми се стори, че отиваме на другата крайност и така... Иначе ще е скучно. Но забелязвам, че като се оплача от нещо, и то се оправя


Иначе споко, не ти се засягам за Тоби, само ти коригирам представата за него, знам, че от страни изглеждна много спокойно и послушно дете, но аз си знам колко обяснения ми струва това послушание.



Тема Re: Нашите първи любовни трепетинови [re: jana]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано24.09.10 13:32



Милата...
Тоби миналага година беше влюбен в една Алба, едва приказваше още, обаче се биеше в гърдите и викаше "Моята Алба, моята"... и напираше заради нея да ходи на ясла в неделя, хаха...
Иначе и аз си спомням един Владко от яслата... още е сладур.



Тема Re: Нашите първи любовни трепетинови [re: jana]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано24.09.10 14:42



много са сладки и то точно затова, че са много искрени и неподправени. И Боби точно в 3-та група имаше една Теди дето две години беше плътно до нея, но тъй като и Слави я харесвал и нашият накрая се залепи пък за Сани.

Сега на първия учебен ден му казвам, че много малко момичета имат, а той ми отговаря: "Няма да мога да си намеря гадже". След няколко дена го питам дали се запозна с момичетата, а той: "Да ама няма никоя хубава". Все едно, че за гадже сме го пратили в у-ще тоя човек



Тема Re: Нашите първи любовни трепетинови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.09.10 15:09



Ти не помниш ли, че това е било най-важно и аз нас



Hot stuff

Тема Re: Нашите първи любовни трепетинови [re: jana]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано24.09.10 15:11



Много сладки са тези първи трепети!
Ния още е далеч от тази вълна, даже напоследък твърди, че не харесва момченца, а иска да си играе само с момичета, но може би се дължи на факта, че беше ухапана от едно момченце по пръста до кръв наскоро и сега ги неглижира.



Тема Re: Нашите първи любовни трепетинови [re: jana]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано24.09.10 15:47



Ох Яна, миналата седмица след първия ден на градина Личката си тръгна и каза на неговата Габи, че ще видят на другия ден на сватбата! Съответно даде покана на мен, на татко му, на бабите и дядото и много щастливо ни заяви, че ще се жени за Габи! Ние му обяснихме, че са още много малки, но той каза че много се обичали! Чудното е, че и Габи цяло лято говорила на майка си за Личката и също поканила техните на сватба! Абе започна се!





Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.