Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос за къпане на новороденонови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано19.04.10 10:42



Физиологичен разтвор или морска вода. Има много видове вече на пазара. Аз ползвах Тонимер, защото го има на моно дози и ми беше удобно.

Има и на спрей, варианти бол....
Все пак за всяко нещо ще си питаш лекаря...



Тема Re: Въпрос за къпане на новороденонови [re: dessbess]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано19.04.10 11:24



Дес, я виж тази книжка, ако я пазиш, дали е издание на някакви доктори от Горна Баня. Не е много дебела, с обяснения и рисунки на бебето и как се правят упражненията. Ако е тази, много ще съм ти благодарна, ако я изровиш и успея да си я копирам от теб. Дадох я на една неблагодарна майка в квартала и тя така и не ми я върна. Имаше копие и в бгмамма, но сега не мога да го намеря, а е много хубава.



Тема Re: Въпрос за къпане на новороденонови [re: tswete]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано19.04.10 11:29



Ок, ще я проверя, мисля, че е не повече от 25 страници...



Тема Re: Въпрос за къпане на новороденонови [re: -Randi-]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано19.04.10 12:01



Аз ще повторя мнението на Ранди, ако пиша - 1 към 1 се гледаше и моето бебе. Единствената разлика е, че шампоан започнах да използвам след като навърши 5 м.



Тема Re: Въпрос за къпане на новороденонови [re: surfline]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (минаващ)
Публикувано19.04.10 12:53



Да разбирам, че в чужбинско не препоръчват бебоците да се къпят цялостно ежедневно... може би има логика - кожата е много нежна все още, пък и няма нужда от измиващ елемент чак толкова.



Тема Re: Въпрос за къпане на новороденонови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано19.04.10 16:30



зависи от чужбинското моята чужбинка все още бива къпана всяка вечер, а лятото по пясъчниците и по 2-3 пъти



Тема Re: Въпрос за къпане на новороденонови [re: incendio]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (минаващ)
Публикувано19.04.10 17:14



Ами да... не знам къде си ти, но не мога да си представя в Испания или Португалия или друго южно чужбинско, където е топло, да не се изкъпе детето, ако е било през деня навън





Тема Re: Въпрос за къпане на новороденонови [re: incendio]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано19.04.10 17:15



Е, рядкото къпане се отнася за бебенцата. Когато поотраснат, къпането зачестява по обясними причини- повече се движат, съответно цапат.



Тема Re: Въпрос за къпане на новороденонови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано19.04.10 17:51



Аз си и мия косата от както си я кьпим и ако сьм пропускала някоя ве4ер е, ако я взема с мен под душа за бьрзо- да не й пьлна ваната да играе както всяка ве4ер правя ина4е...или сьм пропускала кьпането за деня поради някаква при4ина, но това много рядко се слу4ва.
Винаги я мажа и аз с крем4е след това...абсолютно винаги. Аз ползвам козметиката на Мустела откакто се е родила и сьм много доволна.

Кьсмет и наистина много хубава новина за бебо.





Тема Re: Въпрос за къпане на новороденонови [re: bggal]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано19.04.10 23:21



Криси, как и сушиш косата на хубавицата след баня? На Петя вече и е гъстичка косата и попивам с тензух и хавлийка, но не мога много да я подсуша! Чудя се дали да не влиза в употреба вече сешоара, но пък ми се струва малка! Помагайте със съвет!





Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.