Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пролетно"почистване" на килограминови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано09.04.10 22:22



Понякога пречат на овулацията. не знам дали и и при мен е така, но го има и това като вариант, като екстра...





Тема Re: Лятно"почистване" на килограминови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано10.08.10 12:39



Да я поизтупаме предлагам аз. От два дни усещам липса на апетит, или по-скоро липса на желание за безразборно ядене...а като се знам какъв телец съм...

Та реших да се пробвам, от вчера почнах някакъв режим от нета на Ипократис...с леки изменения.
Все още издирвам подходящотот спортно натоварване за моята особа и вчера отидох на тае-бо...луда работа, махаш крака и ръце, сигурно се изпотих за цяла година напред...ама готино накрая, едно такова стегнато се чувствах... ще видим дали ще повторя. Днес отивам на йога-стречинг, да го видя и това какво е. Преди две седмици бях на спининг.....е няма такова "чудо" ... издъхнах още на 15 минута, а хората около мен не спряха 45 мин да въртят и да си правят упражненията. По едно време си мислех, че ако оцелея ще е късмет... не коментирам синките по колената с които се сдобих, защото то онова колело не е като това другото... Едно е сигурно, няма да повторя, или поне не скоро...после три дни едвам слизах и се качвах в автобусите...
Без значение как изглеждам, определено имам нужда от стягане. Сега съм ентусиазирана, защото съм без детето...затова използвам случая :)
А и сутринта бях -1кг. За днес до сега съм изяла насила една активия и две праскови...



Тема Re: Лятно"почистване" на килограминови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано10.08.10 12:44



Ха ха точно днес си мислех да изрова темичката


Метни моля режима на Ипократис да го прегледам, аз съм в ПМС и от няколко дни се мъчи да "пробие" и неще, а съм се издула като балон, имам чуството че и краката са ми напълнели .
Откъм упражнения аз се отказах, с това коляно нищо вече немога да правя, иначе преди сутрин коремни с 10-15 мин степер се чуствах супер и имаше резултат след първата седмица още, но сега си се движа като желе и това си е

Hot stuff

Тема Re: Лятно"почистване" на килограминови [re: jana]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано10.08.10 13:23



какво ти е на коляното?!?!?!

Албенка, на мен любимото от всички подобни "спортове" ми е степ-аеробиката

тае-бо-то хич не ми пасна, а за спининга много си издържала - моя рекорд беше 5мин. и се отказах за вечни времена
много ми липсва времето, когато ходех всеки ден на "нещо"... чувствах се чудесно...



Тема Re: Лятно"почистване" на килограминови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано10.08.10 13:39



Как го правиш това - липса на апетит???


Аз пък напоследък ям когато и каквото ми падне - резултатът е надут корем и +2 кг. Нямам против кг, ама да се лепят на правилните места, а не на корема




Тема Re: Лятно"почистване" на килограминови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано10.08.10 13:43



от където и да го погледнеш звучи добре. Не ти се яде, имаш идея за спортуване

сега остава да ти пожелая постоянство



Тема Re: Лятно"почистване" на килограминови [re: jana]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано10.08.10 13:45



да ми мине цикъла и съм решила да зарязвам колата, да ходя пеша и сутрин да карам крос тренажора



Тема Re: Лятно"почистване" на килограминови [re: incendio]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано10.08.10 15:07



Ще пробвам и степ-аеробиката тогава, трябва да се спра на нещо макар и рядко.
Яна, този Ипократис много го хвалят, но да се отиде на място и да ти направи индивидуален режим. Защото това , което ще ти дам си е толкова еднообразно, че определено ще ми стане скучно всеки ден да закусвам яктивия...





Тема Re: Лятно"почистване" на килограминови [re: tani4ka]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано10.08.10 15:09



О не знам, просто в понеделник стигнах до офиса и не ми се дояде хич, даже изпих кафето на гладно... явно е нещо временно, като се нам че докато не сгъна една баничка преди да стигна ми става лошо в рейса...
На мен всичко ми се лепи на дупето...



Тема Re: Лятно"почистване" на килограминови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано10.08.10 15:56



Аз ходих преди години при него, но не останах доволна. Един и същи режим, го нагаждаше на хората спрямо това дали обичат шунка, кремвирши и други неща подобни. Ходих при него докато работеше в Ялта. И ако дойде някоя засукана мацка ние обикновените трябваше да си чакаме реда, защото те винаги имаха предимство.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.