Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спам тема пореднанови [re: snich]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано14.01.10 21:42



Извинявайте, че цял ден ви досаждам с тая особа, не сте ми длъжни...
Но вие просто не разбирате за какъв човек става въпрос. Цака няма....т.е. аз реших да няма, за да уважавам себе си.....Дори и тези, които се мазнят..си патят от нея...всекидневно....
Но......тя е доказателството, че човек си плаща за грешките си....а тя много си плаща...как не го осъзнава просто не знам...а и не ми е работа...Много наказана жена е тя....

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от dessbess на 14.01.10 21:43.</EM></FONT></P>

Редактирано от dessbess на 14.01.10 21:49.



Тема Re: Всички имате много поздрави от щурчо!!!!!!!!!!!!!!нови [re: little pony]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано14.01.10 21:44



мерси. А тя защо не влиза повече



Тема тия хора не знаят какво искатнови [re: surfline]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано14.01.10 22:03



понякога се чудя какво щяха да правят горките датчани ако имаха моите деца. Те както са свикнали на послушни и безшумни дечица, спящи и ядящи... не ги виждам ако ги имаха 3 като моите.
Месеци наред не могат да се оправят с моите близнаци. Не могат да ги убедят да спят на обяд. Питаха ме няколко пъти какво да правят, аз им казах да правят каквото правят с др деца. Ама явно не се е получило (което изобщо не ме изненадва). Първо ме убедиха да почнат да дават биберона на Теди да спи с биба на обяд след като беше отучен от бибата от 6 месеца. Казах им ОК, разрешавам ама Ева не трябва да я вижда и Теди да си знае, че биба има само в яслата и то само за спане и никъде другаде. Явно вече и биба не помага и пак прореваха. Помъчили се хората и на своя глава почнали да ги оставят да не спят само моите изобщо не ги и слагат. И ме питаха преди време дали е ОК да не ги слагат да спят защото те и без това не заспиват и само реват и разкарват персонала и ония били луднали. Казах им че е ОК да не ги слагат да спят, какво др да им кажа, те бяха пределно ясни, че не могат да се справят с тях. Та така от известно време хич и не лягат на обяд, което вечер си личи много, нервни, не спират да реват от прибирането си в къщо до лягането си вечер. Даже и вечерята не могат да си изядат от умора. Даскалката, която държеше да ги слага да спят е със счупен крак и не ходи на работа и останалите и колежки издали багажа. От другите пък стаи като чули че има 2 годишни, които не спят на обяд днес налетели мъжа ми да изразят възмущението си как може такова нещо. Като че ли ние сме виновни, че те не могат да сложат децата да спят. Ние в къщи си ги слагаме. Верно че ако аз ги сложа рядко заспиват, ама поне малко полежат и после тихомълком стават и почват да рушат къщата, да късат книги и т.н. Изучили се да са безшумни за да не дойда да ги вкарам по креватите. Ама пък баща им ако ги сложи почти винаги заспиват, та го използвам да ги слага и да ходи да им се кара. Абе някак си се оправяме. Ама тия 3 жени в тяхната група не смогват и се отказват.
Аз виждам, че не е добре за децата ми да не си починат поне малко на обяд ако ще и да не спят. Ама как да ги карам да се мъчат с тях. Щото си познавам децата и знам, че са в състояние да унищожат човек особено ако е не им е свикнал и е добър с тях. А датчаните са толкова меки и толкова се панират при детски рев и истерии.... не знам кво да правя.
Ще пробвам все пак най вероятно да ги помоля да пробват да ги слагат да си починат поне за малко ама.... те ще се навият хората ама дали ще успеят. Чакам с нетърпение даскалката със счупения крак да въведе ред. Децата ми много я обичат и явно има някакво разбирателство между тях.
На снаха ми детето, на година и половина си ляга вечер в 6 часа и спи сутрин до 7. През деня пак спи на обяд. В яслата не повярвали когато мъжът ми им казал, че близнаците ни лягат в 8.30 и стават най късно в 7 сутрин.



Тема Re: Спам тема пореднанови [re: dessbess]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано14.01.10 22:16



и аз навремето имах една много зла колежка. Тя си бачкаше там от много години и се изживяваше като шеф. Беше ми определена да ме вкара в материята и в последствие да ме надзирава. Аз си вършех работата без да правя гафове, въпреки че тя непрекъснато се опитваше да изкара нещата като че ли все съм била на ръба да съсипя нещо. И въпреки че до последно не го направих тя си ме мразеше, непрекъснато ме овикваше и се стараеше всячески да ми очерня живота. Понеже не намерих друга причина реших, че е защото бяхме постъпили на работа едновременно няколко прясно дипломирани студентки и симпатичния шеф си прехвърли вниманието от старите към новите. Ама тази женица така ме тормозеше, че накрая се наложи да се преместя в др смяна само заради нея.





Тема Re: Всички имате много поздрави от щурчо!!!!!!!!!!!!!!нови [re: NikiFin]  
Автор little pony (*оптимистче*)
Публикувано15.01.10 00:21



питах я - нямала време
но щяла да се опита скоро
а дано!



Тема Re: Спам тема пореднанови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано15.01.10 06:53



щом всичко с нея е непроменимо значи трябва само да работиш над себе си все по-рядко и по за кратко да и се връзваш. МОже да успееш





Тема Re: тия хора не знаят какво искатнови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано15.01.10 07:00



като не знаят какво искат поне виждат какво е "люта" балканска кръв макар и на половината





Тема Re: тия хора не знаят какво искатнови [re: NikiFin]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано15.01.10 10:04



Виж то мойто дете е със 100% балканска кръв, ама признава авторитети. Доста е буен, палав, до 3-тата си година не е спал особено през нощта, а и сега понякога се буди по 3 пъти. Но все пак, когато ни направят забележка в ДГ започва голямата разправия. Първо баща му, после аз. Това много рядко се случва, но винаги има ефект. И моето дете не изглежда въобще послушно. Стрелка се насам-натам, като сме на гости или излизаме с някого, въобще не ме слуша, понякога ми се иска за ушите да го хвана, а дано ме чуе. Но разбира кога нещата са сериозни и слуша, макар и с неудоволстви.
Ники, ти си изтървала нещата. Така че сама си сърбай попарата. Явно децата не те признават за авторитет, но уважават авторитета, щом слушат баща си. Може би е време да си върнеш спокойствието и сериозното отношение и да намериш подход към собствените си деца. Не само да се оплакваш от тях. Те са си твои, копират твоето поведение по един или друг начин, защото това виждат. Отстрани всяко дете изглежда по-послушно от нашите, но не знаеш какво е зад вратите на къщата. Така че си намери подход към децата, щото не знам какво ще е в пубертета. Учителките се опитват да намерят съдействие от теб, като не могат и говорят с бащата. Доста време трябва да отделиш, за да обясниш на 2годишните си деца, че в яслата трябва да се слуша и че трябва да си лягат да спят. Дисциплината е важно нещо и ако не се приучат от малки, а само си прехвърляте отговорността - майка, баща, учителката със счупения крак, докъде ще стигнете? Все пак ДГ не е място, където се освобождаваме от децата си и не ни пука какво правят. Все пак има значение съобразяват ли се с установените там правила или не. Тъй че слагай си ги да спят и ти. Намери си подхода как. Иначе с всяко друго правило ще е така. щото те сега не харесват спането, ама после друго нещо няма да им харесва, а ти ще го пропускаш, щото не можеш да се справиш...
Нямам никаква цел да те обидя. Само коментирам странично мнение за проблема, който си описала. Надявам се да не се разсърдиш.



Тема Задача за математици и прагматицинови [re: surfline]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано15.01.10 10:15



4 семейства с 6 деца отиват на азиатски ресторант. В средата на ресторанта има басейн с размери 11 х 1 х 0,7 м., в който плуват 16

. Въпрос> чие дете падна при шараните?

Алоха!



Тема Re: Спам тема пореднанови [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано15.01.10 10:51



Дес, много неприятна история. Да разбирам ли, че въпросният крокозъбъл е близък с някой от шефовете. Щото, ако не е може да се обърнеш към човешки ресурси и да ги помолиш за длъжностната ти характеристика, после с нея отиваш при някой по-висок шеф от нея и му казваш, че така-и-така си годна за еди-коя-си-работа, но те прескачат и би желала в интерес на общата работа на фирмата да знаеш що така. Ако е близка с началника освен да и се изплюеш в кафето друго не мога да ти предложа...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.