Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спам тема пореднанови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано14.01.10 14:52



Оо, нашата е неврастеничка, мн лесно губи почва под краката си и страшно се излага..всички я знаят що за стока е, но повечето ужасно се страхуват от нея и й лижат задника....иначе я мразят.....Цаката е да я игнорирам напълно, но ей на..и днес се развилнях, просто ужасно ме засегна....
А и ми е изнервено - др седмица ще вадим третата сливица на Ани...





Тема Re: Спам тема пореднанови [re: Zori_D]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано14.01.10 14:56



Абе...музей....ама без сграда!


По времето на Софиянски се наляха милиони, буквално, за да се превърне бившата баня при ЦУМ в музей на София...Батко Бойко спря....
Сега идва нова новина - като се премести Националната галерия в бъдещия бг Лувър, евентуално ние отиваме там...хехехехе...ако не съм се пенсионирала дотогава ще работя на жълтите павета!

Иначе, според мен освен калпавото ръководство и нищоправенето са основната причина за интриги и простоии.....Дай конкретна работа на някого и той няма да си мисли и да върши глупрости но на някои хора това не им изнася...



Тема Re: Спам тема пореднанови [re: dessbess]  
Автор Poзмapи (променлива)
Публикувано14.01.10 15:31



Просто ме игнорира нарочно, за да излезе, че аз нямам интереси и не си върша работата, прескача ме...


Любима тактика на началниците.



Имам чувството, че са специално обучавани да се държат така.

И аз работя с подобни колеги, не се предавай.



Тема Re: Спам тема пореднанови [re: dessbess]  
Автор snich (top4o)
Публикувано14.01.10 15:32



Да не казвам голяма дума,но на подобни шефове не съм попадала и дано не случа.
Обаче във всичките ти постове за въпросната вещица,ми прави впечатление че и ти сама отчиташ като грешка най-вече това,че й реагираш.Знам,че на хора дето не обичат несправедливостта и тарикатлъка ,и палят от половин оборот,е много трудно да не реагират,но трябва да измислиш някаква техника - примерно да си преговаряш таблицата за умножение,докато не спре да ти излиза огън от ноздрите,после усмивка и изчезваш.Много е трудно в началото.Дълго след като си се махнала ще имаш чувството,че ще получиш инфаркт,ако не отидеш да я праснеш в муцуната,но предполагам в един момент нещата си идват по местата.Надявам се да е така


Все пак ти пожелавам едно прекрасно майчинство,през което освен всички радости покрай бебето,да си починеш и от вещицата.А и живот и здраве може като се върнеш да си в музей със сграда



Тема Re: Спам тема пореднанови [re: snich]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано14.01.10 15:38



Снич, мила - аз не съм бременна, поне не и в този момент!


Отчитам като плюс факта, че тя ме избягва, шубе я е..прилазва покрай моята стая и дебне кой кога минава...тук мн хора я ненавиждат. Примерно цял месец не се бяхме засичали..а работим в нещо като мезонет!



Тема Re: Спам тема пореднанови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано14.01.10 15:51



трябва наистина да и намериш цаката, за да кротне. Аз колко пъти съм ревала някъде тайно от дивотии, но пред тях винаги съм се държала. А после им свикнах и у лево



Тема Re: Спам тема пореднанови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано14.01.10 15:53



когато в личен план човек има проблем или притеснение наистина малко му трябва. Съдя по себе си. Тогава всички и всичко ми е криво





Тема Re: Спам тема пореднанови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано14.01.10 15:54



а за сливицата належащо ли е? Имам познати майки дето не го направиха, а и двете имаха вече уговорени часове за операцията.



Тема Re: Спам тема пореднанови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано14.01.10 15:58



Мисля, че да! Решено е вече!





Тема Re: Спам тема пореднанови [re: dessbess]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано14.01.10 16:00



дано всичко мине успешно и с малко сътресения за дечко. И търпение и кураж за мама, макар че отстрани е лесно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.