Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Допълнителните заниманиянови  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано19.08.09 15:34



На какви допълнителни занимания мислите да запишете децата си?
Става въпрос за 4-5 годишните дечица.
Или най-малкото на какво бихте искали да ги запишете, когато станат на тази възраст.

Хлапетата от групата на сина ми-4-5 годишните ходят масово на английски език-алианс, на тенис, плуване, хор и може би нещо пропускам.
До сега Атанас не е ходил на нещо извън детската градина-там имаха таекуондо, на което той е голям фен, въпреки че бърка ляв и десен крак)), народни танци и модерни, но не съм особено доволна от резултата.

Тази година обаче мисля да подходя по-сериозно-знам, че кажете, че децата трябва да имат време да си играят-така е, но есента и зимата се стъмва рано, така и така ще се приберем вкъщи.

Харесала съм състезателните танци в читалището до парка "Заимов" и може би пиано, ако се съгласят да го вземат на тази възраст.



Изяж бобър - спаси дърво!

Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: Пъpпъл]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано19.08.09 15:41



На английски от които няма почти никакъв резултат

. Футбол-много му харесва, но явно и батковците треньори подхождат интересно към децата от това, което слушам от Боби. Изобразително и приложно изкуство. Миналите две години на гимнастика, която по-скоро беше нещо като лечебна. А тази година сме решили да го запишем на шах, защото е много запален (но той е почти на 6), но това ще бъде в шахматен клуб.



Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: Пъpпъл]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано19.08.09 15:45



Извън ДГ трудно мога да си представя да ходи на доп. занимания /все пак там са от 8 до 18 ч всеки ден/, освен през почивните дни. А за тях имаме програма - театър и рисуване.
Иначе тази година във 2-ра група продължава с английски и таекуон-до, евентуално мисля за приложни изкуства. Не съм решила окончателно.



Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: Пъpпъл]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.08.09 16:30



Задължително се ходи на допълнителни занимания. След ДГ 2 пъти седмично я водя на балет. Зимата за 1 седмица поне не ходи на детска, а ги качват на ски на Витоша. Почивните дни на зимни кънки. Аз съм за повече странични занимания да нямат много време за бели и без това зимата е скучен период и няма много движения

Лятото сме по басейни и морета и плува по цял ден като шамандура, тая година се запознавахме с конете. Догодина почва и там. Колкото се може повече. Но за карате са малки още младежите, както и за тенис на корт (любимият ми спорт)

Hot stuff

Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: Пъpпъл]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано19.08.09 16:54



плуване, катерене, таекуондо, балет и българско училище ми се въртят в главата. Тя ще си покаже, кое и е интересно

.



Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: galia71]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано19.08.09 21:51



А къде ще ходи на шах? Ако става въпрос за София.



Изяж бобър - спаси дърво!

Тема Re: Допълнителните занимания [re: нeмиpницa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано19.08.09 21:52



уикендите и ние сме на театър и приложно изкуства.


по-скоро се чудя кое е подходящо за тази възраст като някакъв спорт.
много ми се искаше да го запиша на лека атлетика, нещо с тичане, но около нас няма, въпреки, че има два стадиона.

Изяж бобър - спаси дърво!

Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: jana]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано19.08.09 21:54



Как успявате на всичко това?


Къде се запознавате с конете? За пони ли става въпрос?

Изяж бобър - спаси дърво!

Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: surfline]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано19.08.09 21:54



Това, с катеренето, го обмислям за себе си от години.



Изяж бобър - спаси дърво!

Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: Пъpпъл]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано19.08.09 21:56




Сега, като тръгна на ДГ ще видя какво се предлага там като допълнителни занимания.
Основно имам желание да го запиша на плуване.
Също на някакво бойно изкуство за да изразходва енергия.
Като стане на 4-5 мисля да опитаме с акордеон (това си е негова мечта- нямам идея какво ще излезе..) По принцип е много музикален и мисля,че в крайна сметка ще си избере на какво да свири- харесва китара и акордеон..също и пиано, но..не знам какво ще си избере накрая..
Мисля също да пробваме с народни танци - много ми харесва идеята, а той обожава народна музика..
Относно езиците..мисля, че ще почнем по-сериозно с немски или френски език, а английския между другото..( в държавните ДГ е ясно,че има английски..и..ще ходи на него..)
..
Може би в някакъв момент ще пробваме и баскетбол, футбол и т.н...
...
Иначе..зимата - непременно ски.
Също и зимни кънки..когато почнат да му стават кънките..
..
Честно казано..нямам някакъв конкретен план кое кога..Надявам се детенце да ми подскаже..Но..със сигурност няма да му се разминат куп неща

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.