Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:28 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: **щypчo**]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано19.08.09 21:57



Ако бях дете тази програма би ми харесала. Тъкмо няма да ми остане време за детска градина.



Изяж бобър - спаси дърво!

Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: Пъpпъл]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано19.08.09 21:58



Това с приложните изкуства- къде ходи Стефан? Аз съм си харесала едно студио в Лозенец, но имат условие да е над 3г детето.. Мисля през учебната година да почна да го водя в почивните дни там.

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: Пъpпъл]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано19.08.09 22:06



Забравих тениса..


Но за там, трябва да е поне на 5г..
Навремето исках каките да запиша.., но не проявих достатъчно настойчивост, а и те..
Сега..отвреме на време ходим на едни кортове в парка да гледаме дечицата как играят..Александър все още не проявява интерес..
...
Е..тази цялата програма не е едновременно
Тя е планирана в годините..
А как точно..ще видим Част от нещата ще са докато ходи на училище..
..
Пък и ваканции има...
Според мен организираните занимания през ваканциите, не само не отнемат детството на децата, но и го запълват с положителни емоции, ако заниманията са такива, които им харесват

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: **щypчo**]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано19.08.09 22:18



В градината на Сашо има плуване, ама аз на твое място не бих го пуснала. Спортуват на басейн Спартак, което означава 2 часа в задръстванията с маршрутка заради 40 мин плуване. Нека си играе с децата.
Има народни танци, футбол, таекуон-до, ски и шейни с Марина спорт. Имат поне два излета горе на Витоша и лагери /с придружител/ из пределите на БГ на смешни цени /примерно Сандански/.
За съжаление няма немски език, но това е заради липсата на желаещи.
На първата РС ще те затрупат с брошурки, хехе. Предлага се дори компютърна грамотност....Да се чудиш кое дете на 3-4-5 г не може да се справя вече с техниката.





Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: нeмиpницa]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано19.08.09 22:27



Аз съм проучила. Наистина само на басейна Спартак има плуване за толков амалки деца (ХЕИ не позволява в другите басейни). Даже имам телефона на треньор..Имах идея съботно-неделно да го водя, ако няма в ДГ.
Ще си помисля- зависи по кое време е плуването..Може да го съчетая с плуване за мен или с масаж примерно..

пък..на връщане да си го прибирам директно към вкъщи..

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: **щypчo**]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано19.08.09 22:32



Зависи колко желаещи има за плуването. Разглеждат подадените молби и преценяват. Но в 1-ва група бе преди обед и заради задръстванията понякога децата закъсняваха за обед. наистина е по-добре през почивните дни с теб.

Аз мисля Ники да го водя на плуване за бебета и на музика. Но след като Стефан тръгне на градина, т.е. от октомври месец.





Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: **щypчo**]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано19.08.09 22:39



Никакъв проблем СашУто да мине за 4 г.



Става дума за новооткрит детски клуб близо до нас - с отворени арт-сесии от 10 до 12 ч, събота и неделя.



Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: нeмиpницa]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано19.08.09 22:45



Доколкото знам, има и плуване за бебета..

, но май е другаде..
..
Сутрин наистина би било доста сложно да се организирам и аз с плуването.. Ще го мисля като почне..

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: **щypчo**]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано19.08.09 22:58



Мен басейна на "Спартак" ме урежда повече от перфектно, но предпочитам на частни уроци при треньор, и двамата с баща й така сме се учили навремето...
Дори чух, че едномесечна карта с треньор е 28 лв . Въпросът е, на 3 години може ли вече да я запиша?
Това ми е отколешна мечта.....






Тема Re: Допълнителните заниманиянови [re: dessbess]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано19.08.09 23:00



Можеш над 2г..Треньора е на няколко дребосъка, но..ако предпочитате личен..вероятно може да се уреди



"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.