Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: *choky*]  
Автор -Randi- (минаващ)
Публикувано26.02.09 13:57



Гигикас, да не забравиш после да дадеш отчет за прегледа от днес.



Защо предполагаш момиче- става дума за тове вътрешно усещане ли?
Моята интуиция ми подсказваше първо , че нося момиченце в себе си, но после различни коментари и предположения ме объркаха тотално, така че нямам никакво категорично предположение какво бебе се крие в корема. Казвам си-като всички останали- да е здравичко, пък другото е само една подробност.

Как так ще отказваш от раз хляба и сладкото? По-добре само ги намали като количество- не мисля, че е добре да спираш да се храниш с продукти, които организмът ти ги изисква по един или друг начин.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: -Randi-]  
Автор gigikas/ginger (мама на Алекс)
Публикувано26.02.09 14:26



Докторът каза: МОМИЧЕ Е :))))). Тати е на седмото небе от щастие.
ето- вътрешното усещане на майката, нокога не греши :)
иначе бебето е ок, отговаря си на седмиците, кръвното ми е 110/70, кръвните изследвания са ми ок.....абе да чукна на дърво всичко е наред :).
Казах на акушерката, че много ми хапва. тя каза, че килограмите ми са в норма, напълняла съм толкова, колкото трябва, но да не прекалявам със сладото и тестеното(да бе да).
Препоръча ми да отида и на фетална морфология. Аз още преди два месеца се записах при доктор Марков и на 17.03 ще го гледаме на 4D, ще имаме клип и снимки :))






Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: gigikas/ginger]  
Автор -Randi- (минаващ)
Публикувано26.02.09 14:42



Ей, чудесни новини!
Да видим дали и моето първо предчувствие ще се окаже истина.
И аз имам час за 17.03. за фетална морфология- ще бъдем май по едно и също време на преглед- само че в различни геофрафски ширини!



Моето кръвно малко ме притеснява- защото преди седмица го измериха 128/72- никога не съм имала такива стойности. Знам, че е в нормите, знам, че може да е от вълнение, но се надявам повече да не скача нагоре.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: -Randi-]  
Автор gigikas/ginger (мама на Алекс)
Публикувано26.02.09 14:45



наистина може да е от вълнение. С първата ми бременност бях така - веднъж ниско, друг път високо......докторът ми каза, че ако се вълнувам това е напълно нормално. :)
Надявам се и твоето бебенца да е такова, каквого го искаш. Вярвай в шестото си чувство, майчиния инстинкт е голяма работа - за втори път се уверявам :)






Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: *choky*]  
Автор drex (непознат )
Публикувано26.02.09 16:16



Здравейте,

аз очаквам бебче на 04,06,2009 - тогава ми е термина.
Сега ходя всеки месец на конуслтации - за сега се чувствам добре.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: drex]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано26.02.09 16:21



Привет drex! Добре дошла

.
Първо детенце ли ти е това? Mоmче, mоmиче или не се знае?



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: *choky*]  
Автор drex (непознат )
Публикувано26.02.09 16:27



Ами за първи път ми е - първо детенце.
Като ходих на феталната морфологи в 20- та седмица ми казаха че ще е момче но знае ли човек винаги може да има изненади.
Аз до сега не съм писала във форума, но реших да се включа.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: drex]  
Автор -Randi- (член)
Публикувано26.02.09 20:25



Дрекс, много хубаво си направила, като си решила да се включиш! С повече участнички приказката по-добре върви.



Гигикас, и друг път, при други прегледи съм се вълнувала, без да искам, но никога не съм вдигала повече от 110/80. Вадя си извода, че промяната в кръвното е дошла покрай бременността. Малко емоции и хоп...кръвното скача.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: -Randi-]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано26.02.09 20:47



Mацки, да ви се похваля ли.....оплача ли и аз не знаm, но вече всички дрехи (панталони и дънки) са ми малки на корема

. И днес съm с бременялски панталон..... Големичък ми е, но не ми стяга поне...Още от сега ли???? Вие от кога започнахте да подновявате гардероба? На мен ми се струва малко ранко......



Тема Лавандуланови [re: *choky*]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано26.02.09 20:51



изгуби се нещо....Сигурно са се родили вече и се гууууушкат






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.