Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 12.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: -Randi-]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано23.02.09 18:02



Спирам милейди, на вашите заповеди!



I Could Eat a Peach for Hours

Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: XищниK]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано23.02.09 18:07



Аз и преди бях спокоен.

Благодаря за разрешението, живея си!



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: -Randi-]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано23.02.09 21:27



Стефан е много спокойно дете и съм нямала никакви проблеми със съня. Будил се е тихичко, баща му не е усещал. А и не хърка мъжката половинка на семейството и не се върти като пумпал. Аз спя много леко и спокойно, а след раждането на детето половината от мозъка на майката не заспива почти три години, природата си го е решила. Даже ми беше по-тежко да ставам и да ходя от спалнята до детската стая в новият апартамент да го наглеждам, за баща му бе още по-голяма мъка - толкова бяхме свикнали да се гушкаме тримата и ни беше тъжно, че синчето е порастнало....


Може би е и вариант аз да спя с бебето на спалнята, а татито в детската със Стефан. Макар да знам, че ако го подхвърля тази мисъл на мъж ми хич няма да е съгласен....и на него му се гушка бебе.
Ех, с едно бебе е лесно.......ама с две.....



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: -Randi-]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано23.02.09 21:37



След като разбрахме, че чакаме пак момче изпаднахме в дупка относно името. Уж вариант за девойка нямахме, а за момче щеше да е на баща ми. Ама като му видях лицето при д-р Марков и хич не му "залепна" името, та сега сме минали няколко варианта. Аз харесвам едно, мъж ми друго и още нямаме име....Никога не съм си мислила, че ще изпадна в такава ситуация....но при липса на консенсус



Качила съм +10 кг, 30 г.с. съм /по мерки от ехографа/. Не се ограничавам в яденето, после ще свалям...



Тема Re: Спортувте ли?нови [re: *choky*]  
Автор gigikas/ginger (мама на Алекс)
Публикувано24.02.09 10:43



Момичета, спортувате ли? Е, спорт, който е подходящ за бременни, разбира се. Има гимнастика за бременни, но все немога да се наканя да отида. Имам и велоергуметър, но откакто забременях, не съм го карала. Много бързо се задъхвам, а и ме мързи :).
А вие как сте, проявявате ли някаква инициатива?






Тема Re: Спортувте ли?нови [re: gigikas/ginger]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано24.02.09 10:52



..........................................................никаква.....................................................



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: нeмиpницa]  
Автор -Randi- (минаващ)
Публикувано24.02.09 13:14



Накрая сигурно за съвсем друго , трето, име ще се споразумеете.



На мен ми се струва, че избор за женски имена има много, но мъжките имена са ми по-скучни и не дотолкова разнообразни. Говоря за имена, които са често срещани по нашите ширини и не звучат прекалено екзотично.



Тема Re: Спортувте ли?нови [re: gigikas/ginger]  
Автор -Randi- (минаващ)
Публикувано24.02.09 13:22



През първите 3 месеца карах доста често колело с умерени темпове, без да се напъвам в бързо каране. Теренът , по който карах бе равен-нямаше възвишения, както и имаше плавен преход от бордюра към улицата. Да не забравя да спомена, че в Немско има специални велосипедни алеи по по-големите улици, така че всичко това накуп улесняваше колоезденето.

Обаче сега съм спряла с тази активност- имам често лека болезненост в коремната област и не смея да се натоварвам повече с колелото.
В момента не правя никаква целенасочена гимнастика. Трудно е човек да се мобилизира сам...
Може би няма да пропусна ходенето на басейн-ако не ме домързи.





Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: *choky*]  
Автор du6eto (новак)
Публикувано24.02.09 17:20



Здравейте,

да се отчета и аз. Чакам второ бебе в края на април. Термина ми е 27.04. Баткото ми е на 6 години. И аз да се оплача,че наедрявам доста повече отколкото през първата бременност

. Имам вълчи апетит и все ми се ядат разни "полезни" неща - тесто, сладко... Надявам се после да сваля бързо

На всички очакващи бебета - леко бременеене

http://bd.lilypie.com/Q-Izp1.png

Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: du6eto]  
Автор gigikas/ginger (мама на Алекс)
Публикувано24.02.09 19:56



да, това с яденето явно е масово. аз не помня с първото ми дете да ми се е хапвало нещо по-различно от това, което си ядях нормално.може и да е от сезона, тогава по-голямата част от бременността си прекарах през пролетта и лятото и ядях мнооооого плодове, е и тестено си хапвах :))))). обаче сега все тестенко ми се яде, никакво месо или салати.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.