Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:59 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: gigikas/ginger]  
Автор kacumoto (мама на Боби)
Публикувано25.02.09 15:39



Стига бе ако ви слуша някой, който няма деца ще се откаже съвсем. Аз бях качила 14 кг и само с раждането свалих 10. От болницата излязох само с 4 килца повече от преди да забременея. Е, наистина тях свалих трудно, но пък не мисля че са били фатални.
P.S. От нищо не съм се лишавала, хапвах си всичко, което ми се е искало, но пък доста се движех. В обедната почивка хващах съпружеското тяло и обикаляхме центъра.

Редактирано от kacumoto на 25.02.09 15:39.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано25.02.09 15:57



и това не е гаранция....в първите месеци с Габи качвах по килограм на месец, ядях предимно тестени неща, че ми се почвръщаше от друго. В петия месец наблегнах на пресните плодове и зеленчуци както и на месото-качих 5 килограма за месец+10 см на талията!
Та и това какво ядеш не е гаранция за качването





Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: kacumoto]  
Автор gigikas/ginger (мама на Алекс)
Публикувано25.02.09 16:39



много е относително това с килограмите. Аз с първото дете качих 16, като излязох от болницата бях -5. после тези 11кг ги свалях 3 години. Това лято тъкмо си възвърнах килцата, айде пак бременна. мога да кажа, че само няколко месеца ходих слаба, дори малко по-слаба отколкото бях, когато забременях първия път. абе бебетата да са здрави, пък килата се свалят :)






Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: Acя]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано25.02.09 16:49



Аз, която съм пословична с афинитета към похапване на вкуснотии, през бременността качих сигурно 10-11 кила.

. Яла съм като за световно, но пък от друга страна много ходех пеша, с часове на ден както се казва.
Сега се опитвам да свалям, не килца от бременния ми период, а още отпреди това.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: dessbess]  
Автор Acя ()
Публикувано25.02.09 16:59



Деска, и аз бая си ходех...с Ели като бях бременна повече, всеки ден тръгвах от сградата на Енергопроект в Лозенец и ходех до ул. Козлодуй пеша. Поне по толкова ходех и пак качих много...вероятно около 30 килограма. Според мен много зависи от какви килограми се тръгва в началото, от ЕГН и от гените





Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: Acя]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано25.02.09 17:04



И от хормоните, които ти объркват живота също!





Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: dessbess]  
Автор gigikas/ginger (мама на Алекс)
Публикувано25.02.09 17:41



момичета, когато има две бременности, кога се качва повече, през първата или през втората?
Все си мисля, че втория път по-малко се качва и по-лесно се ражда:))))) дали наистина е така или само ми се иска да е така?






Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: gigikas/ginger]  
Автор Acя ()
Публикувано25.02.09 18:43



при мен беше така по-малко качих втория път, но съм била около същите килограми на финала и на двете, просто с втората стартирах с 10 килограма повече от първата. За раждането родих мнооого по-бързо втория път.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: gigikas/ginger]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано25.02.09 19:12



и аз така...тъкмо свалих килата от предната бреmенност и айдеееееее пак

. Най-интересното е, чеее свалих килата чрез хранителен режим....без някакви фрапиращи лишения. Сега продължавам да си ям по режиmа....нооооооооооооооо съm + 3 кила до сега...Нито повече яm, нито по-mалко...преди с това ядене свалях....сега качваm. Както се казва - На печелившите - честито .



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: gigikas/ginger]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано26.02.09 08:06



И с двете качих почти еднакво и много ...около 30+...но годините си казват думата според мен. Първото родих на 24, второто 9г. по-късно...е сега определено по-трудно свалям. А и с първото тръгнах наработа, когато беше а 8месеца и вероятно нерви и движение спомогнаха за 1 година и малко да си върна фигурата...а сега борба, хранителен режим, фитнес...


Зависи от структура, нагласа, тяло...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.