Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: gigikas/ginger]  
Автор -Randi- (минаващ)
Публикувано24.02.09 20:19



Един по-фрапантен пример с нарасналата ми любов към тестеното тези месеци: станах една сутрин в 6 (!), за да меся тесто за мекици-така ми се бяха прияли.

В 6 и 30 почнах да пържа, в 7 седнах настървена да ги ям. Мъжът ми гледа и не вярва на очите си.
Такъв хъс за мекички и то толкова рано сутрин бе за мен немислим преди.

Редактирано от -Randi- на 24.02.09 22:13.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: -Randi-]  
Автор gigikas/ginger (мама на Алекс)
Публикувано24.02.09 20:25



между другото и моя мъж ме гледа много страноо, защото аз също ям настървено, особено пържени филийки с мед мммммммммммммммм, сега ям повече от него, основно карам на сандвичи и на закуска, ако той изяде 3, аз изяждам 5 , направо срам :)))))))






Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: gigikas/ginger]  
Автор Acя ()
Публикувано24.02.09 21:13



леле, че сте сладкиии!чак ми се дояде като ви чета, нищо, че ставам от масата





Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: Acя]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано24.02.09 21:23



Малко офф - една позната, като била бременна с първото си дете имала следният фрапантен случай!
Тя много обича шоколад и сладко, направо е зависима. Та започва да прави торта гараш, но вместо точните пропорции, удвоява някои от тях. Хапва, хапва, хапва, и в един момент е останало само едно парче.


Тя изпада в жестока дилема какво да прави, направо е пред душевен срив - дали да не изяде и последното парче, да измие чинията, все едно не е имало торта...или просто да го остави за мъжа си.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (минаващ)
Публикувано24.02.09 22:12



Мале-мила, твоята приятелка наистина е била тежък случай!

И какво е направила с последното парче торта в крайна сметка?

Аз майсторя сладък специалитет в кухнята в момента, но той не е застрашен, защото не налитам на сладко в момента.Ще оцелее!

Гигикас, и аз хапвам с голямо удоволствие пържени филийки, макар да ги предпочитам повече със сирене.

Редактирано от -Randi- на 24.02.09 22:15.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: -Randi-]  
Автор kacumoto (мама на Боби)
Публикувано24.02.09 23:46



Ама наистина сте много сладки!
Ама на мен не заради вкусотиите, а изобщо заради коремчетата като цяло, с всичкото ядене, дебелеене, спотуване и т.н. Аз съм все още на етап работа по въпроса за бременеенето. Дано до някой месец се присъединя към отбора ви.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: kacumoto]  
Автор -Randi- (минаващ)
Публикувано25.02.09 00:12



Айде, действайте, че след някой друг месец ще попаднете иначе в темата zа 2010.

Успех с бебеправенето!

Редактирано от -Randi- на 25.02.09 00:22.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: *choky*]  
Автор gigikas/ginger (мама на Алекс)
Публикувано25.02.09 12:01



И така, днес се качих на кантара и резултата е +6кг, незнам дали е нормално за средата на петия месец, но от утре спирам сладкото и хляба...какво от утре, направо от днес :)
А утре съм на преглед, да видим какво ще кажат за бебо, дали ще го видят този път какво е:))
Мисля, че ще е момиче, ама да видим.
сестрата каза, че е добре да се качват средно по 1,5 кг месечно, смятайте колко общо за цялата бременност






Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: gigikas/ginger]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.02.09 12:16



Споко после ще дойдете при тоягата в диетичната





Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано25.02.09 12:26



Хаха стига ги плаши, то пък глехота да ти се яде и да ти викат недей ще надебелееш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.