Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: нeмиpницa]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано22.02.09 11:17



Съжалявай ме, ок, взимай си мизерната заплата сигурно от 2хил лв в България
живей в някое жилище 70 квадрата и си гледай децата.
Аз ще се мъча в къща на плажа в Малибо, Ориндж Каунти Калифорния, и ще си карам кабриото на красивия път край плажа.



Съжалявай ме и аз се съжалявам!


Това жените само за деца мислите и как да станете бременни, като намерите подходящия според вас "богат, умен и годен да става баща глупак" още не се е родила жената дето да ме прецака да ставам баща!

I Could Eat a Peach for Hours

Редактирано от XищниK на 22.02.09 11:18.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: XищниK]  
Автор -Randi- (минаващ)
Публикувано22.02.09 11:59



Много жалко, че така разсъждаваш, Хищнико! Не се смятай за късметлия, само защото не си намерил жената, която да те прецака и да те направи баща.... За мен това са абсурдни мисли...
Не забравяй, че всички остаряваме един ден- по-добре с деца около теб, отколкото без!



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: *choky*]  
Автор -Randi- (минаващ)
Публикувано22.02.09 12:08



Чоки, закачам се за теб.
Относно местенето- и на нас ни се очертава смяна на жилището след някой и друг месец и ще настане голяма "веселба". Поне ми отпада грижата за още едно дете покрай местенето, че сигурно ще лудна.



Нем, не знам как успяваш да спиш с бебето и таткото в едно легло. Аз си мисля на този етап, че за нас това е мисия невъзможна- струва ми се, че ни бих могла да спя въобще така. А и имам хъркащ мъж и като се добави комбинацията с будещо се нощно време бебе и направо умирам от кеф... Сигурно ще сменям стаите през нощта, за да се наспивам като хората.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: -Randi-]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано22.02.09 12:13



Принципно съм съгласен с теб подсъзнателно и аз искам ама знам, че не е сега момента, пък и не съм от типа хора - да не им пука за другото, само бебе да има там, и да спят в една стая 100човека.

Постигнал съм доста за сега, но искам още да постигна, искам по-голяма и хубава къща, не като сега с 3-4 спални, а поне 7-8спални със повече бани и по-голям двор и езеро... да мога да си позволя да наема готвачка, чистачка за къщата и т.н, защото искам моята бъдеща жена която и да е тя и моето бъдещо дете да имат най-доброто.

Като стана на 30 ще си имам бебе ама не сега.

Поздравявам те с бебенцето и ти желая да ти се случват само хубави неща.

I Could Eat a Peach for Hours

Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: XищниK]  
Автор -Randi- (минаващ)
Публикувано22.02.09 12:18



Мерси за пожеланията!
Аз пък се радвам на хора, които въпреки че не са я "наредили" от финансова гледна точка все пак се осмеляват да имат деца. Имай предвид, че ако чакаш перфектния момент, може и никога да не дойде...

Чета, че нямаш още 30 години- може би заради това мислиш така радикално.





Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: XищниK]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано22.02.09 13:00



Разсъжденията ти са на детенце все още - кабрио, голяма къща и пари. Ех, и аз бях така.....споко. До 30 не исках да ме барат някакви си там мъже. Исках да живея и да грабя с пълни шепи. Радвай се, че нямаш ги още годинките и се надявам да се уредиш както си си пожелал. След Христова възраст обаче ще промениш мнението си, вЕрвай ми. Ще го видиш по приятелите ти......когато станат "баща-глупаци".
САЩ не е страната, в която бих живяла някога. А с клиенти от Ориндж Каунти съм работила с години - тръпки ме побиват. Аз си харесвам Европа и нейната история. Но темата не е затова.
Не е важно в какви условия живееш и къде, а да се радваш на близките си и те да те радват.





Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: XищниK]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано22.02.09 23:00



Хищник, темата както ясно е написано е за майки, очакващи бебета през 2009-а. Не мисля, че ТУК имат място коментари от рода на кой каква заплата взема, дали кара кабрио или не, какво иска от живота, дали се моли на приятелката му да и дойде, кой на колко години колко деца има и в колко стаен апартамент живее и т.н. Така, че както те е помолила немирница - моля, не ни разваляй темичката.

Редактирано от *choky* на 22.02.09 23:00.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: *choky*]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано23.02.09 09:44



Ми аз също мога да съм майка и да очаквам бебе.



I Could Eat a Peach for Hours

Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: нeмиpницa]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано23.02.09 09:46



Е ти си била де, аз си ги изживявам.



Хубо бе, не живей щатите, всеки който иска това да си прави, света е свободно място.....вече

I Could Eat a Peach for Hours

Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: -Randi-]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано23.02.09 09:46



Абсолютно си права за всичко.



I Could Eat a Peach for Hours

Редактирано от XищниK на 23.02.09 09:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.