Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: *choky*]  
Автор gigikas/ginger (мама на Алекс)
Публикувано26.02.09 21:29



моля те, не се шашкай
коремччето ти е толкова голямо, колкото трябва да бъде :)
и на мен нищо не ми става и отдавна нося бременни дрехи






Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: gigikas/ginger]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано26.02.09 21:37



Ама ти си пред меееееееееенннн



Редактирано от *choky* на 26.02.09 21:40.



Тема Re: Лавандуланови [re: *choky*]  
Автор -Randi- (член)
Публикувано26.02.09 23:04



Да, подозрително дълго я няма на дирския хоризонт! Дано вече се е омамила и гушка бебето си!





Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: *choky*]  
Автор -Randi- (член)
Публикувано26.02.09 23:08



И аз се включвам в отбора с рано подулите се кореми. Още във втория месец не ми ставаха повечето дънки, преминах първо на по-широки панталони, а сега съм вече почти изцяло на бремелински fashion. А ми е първа бременност. Като Баба Мравка съм се издула, когато сложа по-тясна блузка.



Редактирано от -Randi- на 26.02.09 23:08.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: *choky*]  
Автор yonni (непознат )
Публикувано27.02.09 15:36



Здравейте бъдещи и настояши мами,
присъединявам се малко късно към вас,но днес е пърният ми ден в къщи преди голямото събитие-раждането на моята дъщеричка в средата на април,надявам се да получа ценни съвети.Поздрави!!!!





Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: yonni]  
Автор -Randi- (член)
Публикувано27.02.09 16:20



Добре дошла, Йони!
Разкажи нещо повече за това как протича бременността ти, ако желаеш. Предполагам, че лека-полека кипи подготовка(психическа и физическа) за предстоящото раждане.

Като сме заобсъждали тумбаците ни, аз изрових днес една сладурска рисунка на бремелинки в 5-ия месец. Не мога да не я споделя с вас.



Това е един от многото варианти, които са възможни при бременни . Моят корем го причислявам към средната по красота група. Как е при вас?



Тема Кой кога мисли да спира да работи?нови [re: *choky*]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано27.02.09 20:30



Я мацки споделете...колко време преди термин мислете да спрете да работите...? Аз исках да работя до последно, но на малкия яслата му затваря за ваканция и искам не искам трябва да спра по-рано, че няма кой да го гледа





Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: *choky*]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано02.03.09 16:57



честито и тук на лавандулката

. Ще чакаме подробностиииииии!

Как сте мацки??? Днес е понеделник...остават ми още 4 седmици до ваканцията и съм мнооооогооооо щастлива...Нещо ми е съмнително притеснено...без причина...Сигурно хормоните бушуват нещо повече от необходимото....



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: *choky*]  
Автор -Randi- (член)
Публикувано02.03.09 17:21



Да се включа и аз малко в нашата тема- дир-а беше много зле по обед, за мен беше невъзможно да вляза в клубчето.

Първо- едно голямо Честито на Лавандулката и тук!

Второ- днес си взех поредното изследване покрай бременността(бе проследено нивото на Алфа-Фета-Протеина, не знам как се нарича това изследване на бълг., което се прави само в 15-16 седмица). Та стойностите са в норма, мога да продължавам спокойно да бременея.



Трето- Чоки, аз приключих по-рано(края на януари) с работенето,поради така стекли се обстоятелства. Сега ще запълвам времето с доквалифициращи курсове в моята област. Това е и добре за мен- имам възможността да се поизлежавам и да го карам по-лежерно.
За теб е по-добре, че ще си бъдеш последните месеци у дома.Вярно, ти имаш още едно дете, за което ще трябва да се грижиш и няма да е истинска почивка за теб, но и работене до последно така или иначе не се препоръчва.

Ти щеше скоро да си ходиш до Бг, нали? Нормално е да ти е притеснено, все пак доста път ви чака.



Тема Re: Очакващи бебоци през 2009-анови [re: -Randi-]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано02.03.09 18:04



Ранди, радвам се, че всичко с изследванията е ок! То и по друг начин не mоже де...всичко трябва да е наред!!!

.
Аз даже и не знам защо точно ми е притеснено...едно такова свито на душата.... Ще мине....
Отиваме си на 1-ви април....предния път като пътувахmе дребния НЕ СПРЯ!!!!! 6 часа в самолета...Цяла нощ е товаааа.....като слязохме беше прегракнал! Този път е по-голям и се надяваm да mожеm да се занимаваме поне с нещо....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.