Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: тържествена предпразнична тема!нови [re: flor4eee]  
Автор snich (top4o)
Публикувано27.11.08 10:21



Много рано ще ви идва дядо ви Коледа

Нашия градинския е подготвен с подаръците,но още не знам кога ще идва
Да си снимаш импровизациите Любопитна съм



Тема Re: тържествена предпразнична тема!нови [re: snich]  
Автор flor4eee (пристрастен)
Публикувано27.11.08 10:42



той този е холандския, който идва от Испания

голям майтап! мъжа ми, понеже купихме ферарито доста отдавна и той съответно няма търпение да го дадем на Тоби, ме уговаря: ама той сега (синтер Клаас де) идва от Испания, значи трябва да даде подаръка на Тоби преди да тръгне, ама той пътува с лодка, сигурно поне един месец пътува до Холандия, айде сега да му дадем подаръка.
иначе в Испания се празнува на 06/01 - тримата мъдреци или каквото е там. та тогава им идва техния дядо Коледа.



Тема Re: тържествена предпразнична тема!нови [re: flor4eee]  
Автор incendio (есенна)
Публикувано27.11.08 16:23



блазе му на Тоби, колко пъти ще получава подаръци



аз обикновено украсата я започвам от димитров ден и до никулден вече и елха имам готова, но тази година реших да променя малко традицията ми просто 2 месеца работа като куче-пазач на елха, украса, герлянди, топки, джунджурии и др. ми се вижда кошмарно... с мъжа ми решихме да украсим елхата на 24ти вечерта и да наредим подаръците, за да може бухтичката на самата коледа да се радва според това колко напориста е инвазията с/у окрасата ще я развалим или на 26ти или на 2ри



Тема Re: тържествена предпразнична тема!нови [re: flor4eee]  
Автор vkw (член)
Публикувано27.11.08 17:32



Е, това е не6то ново за мен. Зна4и в Испания не празнуват на 24 декември, а на 6 януари, така ли да разбирам?
А Рождество Христово?



Тема Re: тържествена предпразнична тема!нови [re: flor4eee]  
Автор NadG ()
Публикувано27.11.08 17:36



Не е ли 6 декември - но свети Николай? По традициа тогава се дават подаръците, защото този светец награждава добрите деца, а на лошите дава въглени вместо подаръци в чорапите или на вратата. А на Рождество само в някои райони малкия Исус носи подаръците.



Тема Re: тържествена предпразнична тема!нови [re: snich]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано27.11.08 18:42



И ние през уикенда. Не ме питай как удържам малкия звяр - от миналата седмица иска да украсяваме, защото във всички магазини имало украса. А аз ще влизам да раждам другата седмица и май наистина е по-добре сега да се метна.







Тема Re: тържествена предпразнична тема!нови [re: NadG]  
Автор flor4eee (пристрастен)
Публикувано27.11.08 18:59



на 6ти е, да, това по холандкия образец, мъжа ми последно каза, че на 5ти вечерта минавал да остави подаръците.
в Испания Коледа се празнува, но подаръците за децата идват на 6ти януари.



Тема Re: тържествена предпразнична тема!нови [re: tani4ka]  
Автор snich (top4o)
Публикувано27.11.08 21:42



Малеее....дойде време за ново клубно бебе

Секцио ли ще е?
Мда....украсявай сега,че после няма да ти е до това Имаме една приказка "Коледно братче".Всеки път като я чета очите ми се насълзяват от умиление.И сега като каза,че следващата седмица влизаш да раждаш и пак така......насълзиха ми се очите



Тема Re: тържествена предпразнична тема!нови [re: snich]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано27.11.08 23:12



Секцио ще е този път и затова си знам датата. И се надявам да стискам до тогава.


Мъжът ми качи украсата, че седи опакована в мазата. Боби няма търпение, но още 1 ден ще почака. То на мен ми се украсява, пък какво остана за него.





Тема Re: тържествена предпразнична тема!нови [re: tani4ka]  
Автор incendio (есенна)
Публикувано28.11.08 14:38



таничка, коя ти е датата, че и ние да затаим дъх?!
име избрали ли сте за девойката?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.