Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: jana]  
Автор Luna Chocolata (exНевена Цонева)
Публикувано20.08.08 15:20



И осъди ли ги?



п.п. аз, честно казано, само и единствено тази марка тест знам. Не съм питала никога за друга в аптеката.



Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: Luna Chocolata]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано20.08.08 15:32



Има един американски... за мен е израз на затъпяващата им тотално нация... той е с пласмасово покритие, на което пише YES и NO. Принципа на работа е същия, като при останалите, само дето, на финала ако е положителен YES-а се оцветява в розово... Били го направили понеже много често име се обаждали да ги питат "сега като имам две чертички бремена ли съм"

... Та тоя тест го засякох в аптеката на една приятелка и много се смяхме за сметка на US "мозъците" ....



тинтири-минтири

Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: Luna Chocolata]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано20.08.08 15:39




Не питай
хормонки, хормонки....................



Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: Luna Chocolata]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано20.08.08 15:40



Има и друга ама тези ми се видяха най-надеждни, факт .... все такива тестове да виждам






Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: 3aиpa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано20.08.08 15:42



А US маниците са известни с тъпотата си .... дори на обикновенните млекца пише ОТВОРИ ТУК с големи стрелки за недоразбралите .... жалко, че политиците им повече знаят как се прави организация




Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: Luna Chocolata]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано20.08.08 15:50



Първи тест - отрицателен, втори тест - само аз го виждах като положителен. Резултатът - скоро ще правим първи рожден ден на отрицателния тест





Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: 3aиpa]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.08.08 16:14



Значи, този тест 1во тука аз не сьм го виждала в хАмерика, може да си чула за "pregnant" и "not pregnant" за които сьм аз с 2та крака и 2те рьце, тьй като и аз като много останали страдах по тия тьпи чертички едната бледо розова, другата не, едната излиза, другата не

и честно казано като в днешно време има измислени много по лестни тестове предпочитам тях отколкото да седя и да се чудя над 2 чертички, ама дали е само 1 или дали 1ната е бледо розова, немога да кажа, че не сьм чела 100 хилиади жени в този клуб които са умували точно над тези чертички...

Тьй че Luna ако има такива, направо взимай такьв според мен и стискаме палци да е както ти искаш



Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: *margo*]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано20.08.08 16:22



и моите 2 отрицателни и 1 почти невидим след няколко дни стават на годинка



обаче кофтито е, че и моите хормони са в крайно критично положение... след раждането ми дойде един единствен път точно преди последното заминаване за БГ... от тогава вече близо 2 месеца, ни звук, ни стон за евентуално циклене
а нещо не ми се ходи на гинеколог, че сигурно пак ще ме навива да си сложа спирала, а пък аз съвсем се отказах...
много тъпа причина, ама на мен ми стига за да се помайвам вече няколко седмици и все да не ходя...



Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: incendio]  
Автор snich (top4o)
Публикувано20.08.08 18:14



И на мен нещо не ми е наред последните 2 месеца,но от времето ли е,друго ли е още не съм проверявала.Септември ще тичам при гинеколога и дано се окаже от времето

Иначе си ми идва нормално.Както и да е.Ще го умувам другия месец
И да се похваляНай-накрая и мен ще ме огрее едноседмична почивка В понеделник заминаваме за Кърджали и смятам да обиколим всички забележителности в района В началото на Септември ще се отчета със снимков материал



Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: Luna Chocolata]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано20.08.08 18:24



Хубаво е да те види гиньото.
При мен имаше закъснение от 22 дни, ама бях още ученичка...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.