Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Седмични клюки - 18.08-24.08  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.08.08 09:11



Добро утро с виенска кифла



и чаша кафе


Вие сте наред




Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.08.08 09:26



Добро утро и от мен.
Снощи ходихме да гледаме "Мумиата 3". Голяма боза - останах разочарована. И са сменили актрисата, която играеша Иви с някаква скумрия

!



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано18.08.08 09:34



Честно казано и моите впечатления са подобни. А това ми беше един от любимите кинофилми. Липсваше ми много предишния свеж хумор. Иначе откъм ефекти ми допадна.




Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: surfline]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано18.08.08 10:21



Добро утро!

Мъжът ми ще се разочарова като му кажа. Иска да го гледа този филм, а аз - не. Ще каже, че пак съм излязла права.







Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: tani4ka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.08.08 10:35



От семейна солидарност кажи, че ти е харесал

.



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.08.08 10:50



И на мен

. Първите две бяха много по-свежи. Иначе откъм ефекти беше супер, само Йетитата малко повече идваха, според мен.
Сега чакам новият Батманн и есента Бонд-а.



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: surfline]  
Автор NadG (МоксинаТигарина)
Публикувано18.08.08 10:51



На Батман не се надявай много. Средна работа.



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: surfline]  
Автор NadG (МоксинаТигарина)
Публикувано18.08.08 10:52



Аз вчера гледах за Пандата и съм умряла от смях.



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: NadG]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано18.08.08 10:55



За коя панда? Да не е анимационното филмче? Все се каня да заведа Коко на него.




Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: cchery]  
Автор NadG (МоксинаТигарина)
Публикувано18.08.08 10:59



Да, точно. Кунг Фу Панда. Весело е има поучителен елемент за децата. СТрахотно нарисувано, прекрасен хумор. Много се забавлявах.



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: NadG]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.08.08 11:01



Сариозно?! Аз чух много добри отзиви за ефектите и костюмите

. Ще го видим...

а и да се пУФаля - в петък сме на концерт на R.E.M



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: NadG]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.08.08 11:03



Дребното е още зеленчук и май няма да ходя на Пандата, обаче идва и 2рият "Мадагаскар"

...



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: NadG]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано18.08.08 11:14



Е, тогава сме там веднага след планината.






Тема Ние тръгнахменови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано18.08.08 11:52



към планината. Благодаря на Заирка и на Цвете за пожеланията - ще изкараме добре, сигурна съм. И в неделя очаквайте включване от кака ви Черита. Пък ако сте решили да пуснем нова тема за запознанствата, то дотогава ще съм готова с новата си визитка.






Тема Re: Ние тръгнахменови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.08.08 12:01



Хайдевесело и от мен. Много хубаво време, добро настроение и страхотни забавления за всички

.



Тема Re: Ние тръгнахменови [re: cchery]  
Автор Acя ()
Публикувано18.08.08 12:31



весело...
и да сте здрави



Тема Re: Ние тръгнахменови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.08.08 12:32



И от нас много забавления .... ама ти сама с децата ли?




Тема Re: Ние тръгнахменови [re: jana]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано18.08.08 15:08



Значи докато се събудя, натутам, докато наготвя (да бе, днес готвя

), докато раздам правосъдие из къщи и вие оклюкарихте всичко... , много сте ми "сръчни" ...

Хайде едно добро утро на патерици и от мен, и успешна седмица на всички майчета.



тинтири-минтири

Тема Re: Ние тръгнахменови [re: cchery]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано18.08.08 15:41



Черита, весело и спокойно изкарване и от мен! Изпуснах те за малко, но пък пожеланията ми ще те стигнат!







Тема Re: Ние тръгнахменови [re: mishellinna]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано18.08.08 15:46



Хубава почивка и от нас!





Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: surfline]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано18.08.08 16:11



и аз да се оплача....
снощи трябваше да ходим на кино по ергенски, да гледаме точно мумията (знаех вече за липсана на Рейчъл Уайз, ама Брендън Фрейзър не е за изпускане), обаче детегледачката се оказа, че има друга работа, при положение, че предупредих за излизането приде една седмица и напомних в сряда


мъка ми е, не заради филма, а заради "отпуската" от мамосването



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: jana]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано18.08.08 16:49



Добрутро и от мен, кифлата така добре ми изглежда, че чак ми се прияде



И аз след тежка и буйна нощ сьм на линия и се сьбуждам с редовната доза кафе

Приятна седмица и от мен на всички...



Тема Re: Ние тръгнахменови [re: cchery]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано18.08.08 16:50



cchery приятно и ще чакаме пак разказче и снимчоци





Тема Re: Ние тръгнахменови [re: bggal]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано18.08.08 17:15



Дайте съвет дали останаха китни/чисти местенца около София за къща /може и без/ с двор до 1 декар. Плийз......





Тема Re: Ние тръгнахменови [re: нeмиpницa]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано18.08.08 18:08



търси с канализация!!!



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: jana]  
Автор NadG (МоксинаТигарина)
Публикувано18.08.08 18:27



Мадами, любими адиос за днес - отивам на

. Утре ще ви просветля как е филмчето без чаровника.... Ех, вече и Харисън Форд, и Брук Уилис са дядовциииии. Къде е Шон Конъри, че и на стари години да е привлекателно пиленце....



Тема аз пък да се оплачанови [re: jana]  
Автор Luna Chocolata (exНевена Цонева)
Публикувано20.08.08 15:02



Закъснява ми вече 17 дена.

правих тестове тамън 2 и двата отрицателни и изобщо нямам никакви признаци (както беше с първата бременност). Изобщо сигурна съм, че не съм бременна. И също така съвсем сигурно НЕ ми идва. В резултата на което съвсем сигурно довечера съм на гине, защото това ненормално положение не е нормално, ако ме разбирате. Нещо ми се увредиха хормоните от жегата и затова ми се разбъзика цикъла явно. Или пък тестовете Surecheck трябва да ги осъдя, ако излезе другото....



Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: Luna Chocolata]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано20.08.08 15:05



Първите 3 теста на същата марка бяха -, четвъртият бе с бледа розова линийка, която само аз виждах и всички обвиниха, че е плод на замъгленото ми вече съзнание .... уви

оказа се най-сладкият отрицателен тест, които съм виждала (щото си е мое гардже не искам да обидя никой де)




Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: jana]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано20.08.08 15:07



В моя случай 17 дена нищо не са!


Но все пак, отиди на док...



Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: dessbess]  
Автор Luna Chocolata (exНевена Цонева)
Публикувано20.08.08 15:19



Какъв е твоя случай?

Клиничен?





Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: jana]  
Автор Luna Chocolata (exНевена Цонева)
Публикувано20.08.08 15:20



И осъди ли ги?



п.п. аз, честно казано, само и единствено тази марка тест знам. Не съм питала никога за друга в аптеката.



Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: Luna Chocolata]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано20.08.08 15:32



Има един американски... за мен е израз на затъпяващата им тотално нация... той е с пласмасово покритие, на което пише YES и NO. Принципа на работа е същия, като при останалите, само дето, на финала ако е положителен YES-а се оцветява в розово... Били го направили понеже много често име се обаждали да ги питат "сега като имам две чертички бремена ли съм"

... Та тоя тест го засякох в аптеката на една приятелка и много се смяхме за сметка на US "мозъците" ....



тинтири-минтири

Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: Luna Chocolata]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано20.08.08 15:39




Не питай
хормонки, хормонки....................



Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: Luna Chocolata]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано20.08.08 15:40



Има и друга ама тези ми се видяха най-надеждни, факт .... все такива тестове да виждам






Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: 3aиpa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано20.08.08 15:42



А US маниците са известни с тъпотата си .... дори на обикновенните млекца пише ОТВОРИ ТУК с големи стрелки за недоразбралите .... жалко, че политиците им повече знаят как се прави организация




Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: Luna Chocolata]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано20.08.08 15:50



Първи тест - отрицателен, втори тест - само аз го виждах като положителен. Резултатът - скоро ще правим първи рожден ден на отрицателния тест





Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: 3aиpa]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.08.08 16:14



Значи, този тест 1во тука аз не сьм го виждала в хАмерика, може да си чула за "pregnant" и "not pregnant" за които сьм аз с 2та крака и 2те рьце, тьй като и аз като много останали страдах по тия тьпи чертички едната бледо розова, другата не, едната излиза, другата не

и честно казано като в днешно време има измислени много по лестни тестове предпочитам тях отколкото да седя и да се чудя над 2 чертички, ама дали е само 1 или дали 1ната е бледо розова, немога да кажа, че не сьм чела 100 хилиади жени в този клуб които са умували точно над тези чертички...

Тьй че Luna ако има такива, направо взимай такьв според мен и стискаме палци да е както ти искаш



Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: *margo*]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано20.08.08 16:22



и моите 2 отрицателни и 1 почти невидим след няколко дни стават на годинка



обаче кофтито е, че и моите хормони са в крайно критично положение... след раждането ми дойде един единствен път точно преди последното заминаване за БГ... от тогава вече близо 2 месеца, ни звук, ни стон за евентуално циклене
а нещо не ми се ходи на гинеколог, че сигурно пак ще ме навива да си сложа спирала, а пък аз съвсем се отказах...
много тъпа причина, ама на мен ми стига за да се помайвам вече няколко седмици и все да не ходя...



Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: incendio]  
Автор snich (top4o)
Публикувано20.08.08 18:14



И на мен нещо не ми е наред последните 2 месеца,но от времето ли е,друго ли е още не съм проверявала.Септември ще тичам при гинеколога и дано се окаже от времето

Иначе си ми идва нормално.Както и да е.Ще го умувам другия месец
И да се похваляНай-накрая и мен ще ме огрее едноседмична почивка В понеделник заминаваме за Кърджали и смятам да обиколим всички забележителности в района В началото на Септември ще се отчета със снимков материал



Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: Luna Chocolata]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано20.08.08 18:24



Хубаво е да те види гиньото.
При мен имаше закъснение от 22 дни, ама бях още ученичка...



Тема Re: Идеинови [re: jana]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.08.08 18:58



След около месец и нещо имаме годишнина с моят скьп сладкиш

, та...умувам умувам и нищо не измислям ето, че и моя момент дойде в които се чудя с какво да зарадвам моя сьпруг, освен, че скоро ще му поднеса наи хубавият подарьк (бебка) но все пак...

Вече тотално имаме всякаква техника в кьщи (иска нов лаптоп, но това сам да си го купува), злато и такива неща има и немога да измисля нищо освен прьстен за кутрето, но пьк незнам дали ще го носи изобщо затова и неискам да рискувам кои знае колко, мина ми през акьла и хавлии или халати да взема за 2мата с инициялите ни, но нито той нито аз ползваме, тьй че и това е безмислено...
Вечеря и т.н. на 100% ще си има, та нестава да взема сартификат от такова мясно сьщо, защото така или иначе ще си отидем някьде да хапнем Отделно искам да си е нещо което ще остане като спомен, де да знам и аз...

Секси бельо не става, че сега сам много готина за секси бельо, а и кама сутри и работи ги имаме купени в нас, мазила, и т.н.

Оффф...нищо не ми хрумва А е само 2рата ни годишнина, за напред незнам с моя труден за подарьк мьж

Помощ плийз които има идеики да ги мята насам!



Тема Re: Идеинови [re: bggal]  
Автор snich (top4o)
Публикувано20.08.08 19:21



Ние мислим за някоя годишнина да си подарим почивка в СПА хотел и да се отдадем на вани,масажи и всякакви глезотийки

На минала годишнина (или беше за РД....не си спомням вече) му бях подарила карта за студио за масажи.Този подарък още го споменава с голяма признателност
Не знам дали при вас е удачен такъв подарък,но....това е моето предложение Каквото и да му вземеш,важното е да си изкарате добре на този ден



Тема Re: Идеинови [re: snich]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.08.08 19:38



Хаха да ти кажа, светна ми една идейка токущо като ти четох предложението, ама ще трябва да помисля, сетих се, че той от известно време насам все мрьнка, че иска да ходи на педикюр, аз като ходя и той все е на работа, та така и не успяваме да ходим заедно някога, а пьк и аз все гледам да се глезотя като сьм сама, защото когато сме си 2мата сме си 2мата



Незнам на масаж дали би се кефил, че той на мен за коледа ми беше купил цял пакет в един салон и едва наскоро успях да го изгьрмя, даже си запазих масажа за след раждането, зимата да ходя да се кефкам, но тои ми беше супер сьрдит на мен, че толкова месеци не ходех но варианта с педикюра особенно ми допада пьк и той ще е щастлив, и до момента това ми допада най най

Мерси!



Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: bggal]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано20.08.08 20:22



... хехехе сигурна бях, че ще реагираш така

... проблема с всички тия тестове, дето излизат отрицателни, пък сте бремени е в това, че хормона който засичат не е започнал да доминира в урината ви. Затова след 3-4 дни втората чертичка се изразява ясно... принципно засичат бременост на 6-7 дни, т.е. дори преди да се е закачило бебето или по-скоро като започне да се закача... Та ако сте знаели, кога не ви е засякъл теста и сте запомнили кога ви е засякъл с точност до 2-3 дни можете да изчислите кога ще родите. Тук има и нещо друго... сигурно повечето от вас го знаят.... Като се прави бебе, по-време на уволация (когато сте сигурни, че тогава ви е уволацията) може да не се получи оплождане, а да стане 4-5 дни след това... понеже... сперматозоидите, особено най-качествените от тях, живеят до 7 дни във вашето тяло, штъкат си там и си търсят яйцеклетка.... и т.н.... има много фактори, които обясняват липсата на втората чертичка, а появата на бебето все пак...

Моя проблем с това YES и NO е, че тия тестове са много по-скъпи за направа от другите, използват пласмаса и не са екологични... реално са същите като обикновените... т.е. работят на един принцип, уж са по-добри, ама не са. Та Американджовци първо ги правят с комерсиална цел и второ за по-тъпото си население . Което лично мен много ме разсмива... защото така са научени да слушат и да изпълняват, че дори и да имат малко мозък в главите си, много бързо им се изпарява ... А Криска да не се обижда, нищо лично, ти си българка все пак. Затова си хубава и умна и не приличаш на дропла .



тинтири-минтири

Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: 3aиpa]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.08.08 20:59



Хаха - дано и да не заприличам след бебето



Незнам, аз не се обиждам, и все още твьрдя, че тестовете с "pregnant" и "not pregnant" са по гот от тия с чертичките, независимо кои има мозьк и кои не, за мен са по гот, защото от тия с чертичките бях изкупила незнам и аз колко и само се чудех, колкото и месеци преди да забременея да бяха в които пробвахме за бебе с мьжо, и накрая, явно интунация, че може и да сьм на 100% и реших да отида и да си купя от тези които ти изписва един пьт за винаги и да приключа ужаса с тия чертички и то пьк взе, че изписа - тьй че сьм на мнение, че по-добре да дам двойно повече пари, но поне да има ефект, а не да купя повече тестове, които ще ми излезнат сьщите пари накрая, а в сьщност пак да не сьм разбрала дали сьм бременна или не, че едната чертичка не се появява или е леко бледо розова



Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: bggal]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано20.08.08 21:13



Нали ти казвам разликата е в пласмасата... всичко вътре е същото като чертичките... просто си късметлийка, че е нямало засечки при теб... споко може да ти излезе че не си бремена пък да си...

Ето ти и другия вариант - направих си тест за бременност след единия ми спонтанен аборт... понеже не ходих в болница и нямах желание да ходя на преглед ... та 15 дни след аборта теста ми беше положителен, а скан-а показваше, че няма грам бебе в мен... това са си хормонките...



тинтири-минтири

Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: 3aиpa]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.08.08 21:16



Важното е, че ти пише дали си или дали не си, а не се взираш в чертички - мен лично това ме интересува, а след това те и да искаш и да не искаш те пращат на доктор да проверят на 100 % дали си или не си...



А иначе, че си има аномалии си има, но това е с всичко което е на пазара ако се замислиш, не само с тестовете за бременност.

Хмц



Тема Като сме се заоплаквали....нови [re: surfline]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано20.08.08 22:32



да се оплача и аз - вследствие на онова високото кръвно и бързата ми обиколка по разни докторя, май се оказва, че имам Тиреодит на Хашимото с намалена функция на щитовидната жлеза

. Хормоните са в горна граница на норма, антителата също, а по ехограф- -ми е промемена структурата само в средния лоб, слава богу няма възли. Още не е написано на 100 %, но натам вървят нещата.
Лекарката твърди, че това е станало след раждането. Спомена също, че много жени получавали подобни проблеми след бременност и раждане?! Това доста ме озадачи. Каза също, че от Чернобил са засегнати почти всички жени. Та сега ще се лекувам какво да правя, но май няма лечение, ще трябва дъ гълтам хаповете доживот. Доки каза, че може да съм си го докарала и от стрес и нерви, напълно възможно е
Най-интересното е, че изобщо не съм подозирала за този си проблем засега...трябвало и да поотслабна- - чух го от устите на двама лекари
Та ето това е....



Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано20.08.08 22:39



Погледни позитивно на нещата... ще отслабнеш... а после ще се оправиш... Няма да я караш на хапове до живот, ами просто ще внимаваш... потърси хомеопатия за тия болежки... Аз също пострадах от чернобил, бях споменала тук, но в момента нищо ми няма - излекувах се и то без опреация, без хапове... е вярно бях на някакви мижгави годинки тогава...



тинтири-минтири

Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано20.08.08 22:52



Ами ако напълнея от хапчетата??????


Знаеш ли, на тема хормонални лекарства вече абсолютно честно ми прилошава! И ще ти кажа защо - винаги по дефоулт съм била слаба...докато не ми откриха СПЯ преди десетина години. За 2 месеца качих 12 килца само от лекарството, и то посред лято. Е повече не ги свалих! Свалях с диетка, после качвах доволно...
Сега като почнах противозачатъчните...същата работа, тия 6 кила, дето ги свалих от Дюкян си ги върнах доволно та предоволно...та такива са ми страховете да ти кажа
А...по време на бременността ми пък беше обратното - първите 4 месеца отслабнах зловещо, пролича ми нещо като бременност в 6 месец. 2 месеца след раждането приличах на 15 годишна...а сега да не ти казвам на какво приличам в корема и горната част на ръцете



Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано20.08.08 22:57



Ми не ги пий просто... търси други начини... има лечебни диети... съжалявам, че човека който ми върна живота след чернобил не е сред живите, иначе щях да ти кажа с кви билки ме цери ...



тинтири-минтири

Тема Re: Идеинови [re: snich]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.08.08 22:59



Окей, мога да се похваля, че определено си изкарах един прекрасен работен ден в тьрсене на спа за мьже, за моя да не помисли, че го пускам в салон само за жени - хахаха

не че е някои селяндур които ще си помисли това, но исках да си е салон за мьже, и го намерих, в Чикаго, даже не много далече от нас т.е. от апартаментчето ни...
И, му взех сартификат - само за него си имаше за 2ки да вземеш пакет, ама неисках да сьм нагла, че пак ще каже, че сьм си помислила и за себе си, затова само за него

Това представлява пакета които избрах за него:



snich - нацелувана си от мен



Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: dessbess]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.08.08 23:00



Стискам палци всичко да мине окей, а ако ме изчакаш още малко ще слабеем заедно





Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: bggal]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано20.08.08 23:03



Аз ще почвам отсега, че съм по-старичка, пък ти ще ме догониш бързо-бързо!


Заирке, нещо с панкреаса ли беше?



Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: dessbess]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.08.08 23:06



А, дано да успея да те догоня

надявам се да сваля бьрзо, като каза - и се замислих, че сестра ми за 5 седмици е килцата които беше преди да забременее, ама аз дали ще сьм така



Тема Re: Ние тръгнахменови [re: jana]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано20.08.08 23:18



Сама, сама.
Гредореда се подвизава из обединеното кралство (God Save the Queen) в момента.





Тема Re: Идеинови [re: bggal]  
Автор snich (top4o)
Публикувано20.08.08 23:19



Радвам се,че успях да ти помогна Дано на мъж ти да му хареса подаръка



Тема Re: Идеинови [re: snich]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.08.08 23:21



Ще докладвам след сьбитието





Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: dessbess]  
Автор snich (top4o)
Публикувано20.08.08 23:24



Дес,освен кръвното имаше ли други симптоми освен кръвното? Взех да се замислям за себе си и несвалянето на килограмите ми.Може би трябва и аз да потърся ендокринолог.
Дано диагнозата ти да не е тази,която предполагат.Прочетох това -онова и изгледите не са фатални,но не са и добри

Стискам палци и ще чакам окончателната ти диагноза.



Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано20.08.08 23:27



ахам... искаха да ми го махат... ужас... баща ми ес подписа, че не иска да ме оперират. Бях много зле, не знам как му позволиха такова своеволие по онова време... Но ей ме на цяла, излекувана и неумряла... ще потърся къде бях писала за това и ще ти го пусна тук, че ме мързи пак да разправям

...



тинтири-минтири

Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: snich]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано20.08.08 23:30



Не се шашкай излишно и на мен цикъла ми последните два месеца не е в час. Което за мен е невероятно, обикновено знам дори часа, в който ще ми дойде, а последния път закъсня с 4 дни, което пък за мен е признак на бременост винаги

. Та ме хвана на входа на аптеката малко преди да купя тест-а ....



тинтири-минтири

Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: snich]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано20.08.08 23:30



Бе то кръвното даже не го и спомена лекарката....
Аз каквото прочетох за симптоми - сърцебиене, нарушения на съня, косопад, неврност и безпокойство, потене и още мн други.
Леля ми има същото заболяване и каза въобще да не си го слагам на сърце, всякоа втора жена го имала и т.н., не че това ме успокоява, де.
Аз по принцип на нея й се доверявам, тя е стоматолог.



Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано20.08.08 23:38



Панкресаът си е сериозна работа, радвам се за теб!



Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: dessbess]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано20.08.08 23:38



А, към симптомите пишеше и загуба на тегло, такаче не знам вече.



Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: 3aиpa]  
Автор snich (top4o)
Публикувано20.08.08 23:53



И при мен цикъла е безобразно точен.Два пъти в годината си сменя датата на М,но не ми закъснява,а ми идва два пъти в месеца.С него нямах проблем до този месец.Преди седмица ми свърши и оттогава непрекъснато ме понаболява и прокапва по малко.Коремът ми постоянно стои като отекъл.Нооооо.....това е на фона на проблеми с храненето , миризмите и равновесието от около 2 месеца.Не съм си правила тест.Имам спирала и май трябва направо дофтора да ме види,че не е малка беля. Тези симтоми може съвсем спокойно да са и от времето.Сега се замислих,че като ми правиха кръвната картина заради таза ,направи ми впечатление,че почти нямам стойност,която да е в норма.Повечето стойности лееекичко излизаха под или над нормата.Това може да не показа какъв ми е проблема с таза,но може би посказва за някакво неразположение на организма.Знам ли.Ще го мислим като се прибера от почивката





Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: dessbess]  
Автор snich (top4o)
Публикувано21.08.08 00:04




Прочети това.Ако потвърдят диагнозата ,може да се порастърсиш и да откриеш къде предлагат такова лечение,както и да разбереш доколко е експериментално.



Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано21.08.08 00:07



какво се случи... Аз с годините си давам сметка от какво съм се отървала и съм много щастлива естествено .



тинтири-минтири

Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: snich]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано21.08.08 00:10



Явно си имаш болежки значи... Може и от спиралата да е.



тинтири-минтири

Тема Re: Идеинови [re: bggal]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано21.08.08 01:02



Много хубав подарък си измислила!


То и аз трябва да мисля - сестра ми днес има ден-ден...много ми е трудно с нея - хем всичко си има, хем все нищо не иска....



Тема Re: аз пък да се оплачанови [re: snich]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано21.08.08 01:09



чакам фотките с нетърпение





Тема Re: Идеинови [re: bggal]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано21.08.08 01:26




подарък?! м?!




Тема Да ви разкажа за вчера - среща с Гиненови [re: jana]  
Автор Luna Chocolata (exНевена Цонева)
Публикувано21.08.08 10:22



Завлякох се аз все пак на преглед, обясних на доктора кво-що и айде на ехографа (една винаги неприятна процедура) - естетсвено, не съм бременна, както и си предполагах. И тогава викам на доктора - е, какво има тогава? гледа, гледа, всичко било нормално. Изписа ми 1 лекарство, което каза да почна да взимам, ако след 2-3 дни все още нямам нищо - Утрогестан. Направихме и профилактичен преглед, че тази година не бях ходила, та взе и цитонамазка. Говорихме надълго и нашироко за гъбите (мои стари и верни "другари"). И тука падна смеха: Аз му разказвам какви лекарства са ми предписвани за лечението им като бременна и след това, общо взето една камара, говорихме за клотримазола (на който той е фен явно). И аз на шега му викам - тези глобули (клотримазола) са най-малко неприятни от всичките, които съм ползвала, там разните Дактарини, Ломексини, Полижинакси и прочие. Той: Не, няма разлика, еднакви са, то лекарстветото вещество е едно и също, еднакви са. Аз пак, опитвайки се да намекна,че той няма как да знае дали са еднакви на усещане при използването им: Абе, не са съвсем еднакви, както ви казах, по-малко неприятни са, другите са по-кофти и неприятни за ползване. Той, отново: Не, няма разлика еднакви са. И ми стана сутер смешно, идеше ми да го питам: ама вие ползвали ли сте ги, че да знаете ЕДНАКВИ ЛИ СА или не са, а? Ама ме досрамя. Явно човечеца просто не разбра какво се опитвам да му кажа, а сестрата запази слонско мълчание. :) Стори ми се даже, че леко се подхилква под мустак. :) Абе, мъже... и доктори да са, не разбират. А винаги ме е сърбял езика да им кажа на такива, като вземат да ми дават такива акъли, че те не знаят просто кое как е като усещане, защото са мъже и тия нещо не им се случват на тях - раждането, цикъла, слагането на каквито щеш глобули и прочие гадории, промивки, и бла бла бла .... Ама това е друга тема. :) С две думи, ако и след лекарството не ми дойде, значи нещо не ми е наред с хормоните и работата е лоша. Дано не се стига до там де.





Тема Re: Да ви разкажа за вчера - среща с Гиненови [re: Luna Chocolata]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.08.08 10:37



Муахахаха...Другия път го питай

.



Тема Re: Да ви разкажа за вчера - среща с Гиненови [re: surfline]  
Автор Luna Chocolata (exНевена Цонева)
Публикувано21.08.08 10:42



Ако ти кажа колко пъти съм си го мислела... При толкова ходения по доФтори за тия години... ама иначе много знаят всичките мъже-гинета. а реално - дори си нямат и представа какво е в действителност.





Тема Re: Да ви разкажа за вчера - среща с Гиненови [re: Luna Chocolata]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано21.08.08 10:57



Ми той е имал в предвид, че в основата си състава им е еднакъв. Пък тия които на теб ти харесват за ползване си имат няккави подобрители иначе основата и принципа на действие са едни и същи

... Ама доктор хич не се сеща за кво му говориш, че да ти каже за какво той говори ...



тинтири-минтири

Тема Re: Ще се правя на готвач днеснови [re: 3aиpa]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано21.08.08 11:01



Аз пък днес ще готвя патладжан по някаква ит. рецепта ... ъъъъъъъъ много ме мързи ама ми е интересно какво ще стане ...



тинтири-минтири

Тема Re: Ще се правя на готвач днеснови [re: 3aиpa]  
Автор flor4eee (член)
Публикувано21.08.08 11:49



я дай рецептата плс!



Тема Re: Ще се правя на готвач днеснови [re: flor4eee]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано21.08.08 12:31



Нарязвате си патладжаните на филийки, за предпочитане на тъничко.Изпържвате ги до златисто кафеникаво и хрупкаво.поставяте ги в съд в който на дъното сте сложили домакинска попивателна хартия или няколко салфетки,така че да абсорбират излишната мазнина от патладжанените резенчета.За тези които не знаят,патладжана има гадния навик да пие страшно много олио.
Отделно на котлона варите доматен сос.Аз лично предпочитам сосовете на ЧИРИО,но става и който и да е било друг доматен сос,стига да не е много воднист а със по гъста консистенция.Екстра са тези с парченцата домати наклъцкани на дребно.След като се свари соса,в тавичка се редят един ред патладжанени резенки,които се поливат със сос.Поръсва се със наситнена на малки парченца моцарелла(може успешно да се замени със настърган кашкавал!)и се стърже пармиджано...пармезан,както се казва в България.
И така пак наново,патладжани,сос,моцарелла(кашкавал)пармиджано.Така се правят около три реда(зависи какво количество желаете да приготвите),залива се с сос най отгоре,кашкавал,пармиджано за зластиста коричка и се хвърля за 30-на минутки във фурната докато се обединят вкусовете между различните компоненти и се разтопят сирената.
Сервира се топло,може като предястие,но ние в нас обикновенно го хапваме с мек хляб като основно.


Копирам го от някакъв форум, че съм си затворила прозореца с рецептата и сега не ми се търси... по-късно ще ти я дам





тинтири-минтири

Тема Re: Ще се правя на готвач днеснови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано21.08.08 13:14



Кажи как е станало! Може после и аз!





Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: snich]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано21.08.08 13:28



Еми според ендото имам си го Хашимотото, но в много лека и начална форма, може би от година.
Хубавото е, че поне нямам диабет, правиха ми изследване с обременяване с глюкоза и всичко е наред!
нещата май не са толкова зле. Според Джи-пи-то пък има само съмнение за Хашимото....
Стана ми кофти, защото четох че евентуална бременност и износване били рискови

не че съм се разбързала, но все пак...



Тема Още едни "звездни" близнацинови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.08.08 14:40



Рики Мартин е станал татко на близнаци - след Джей Ло и Джоли-Пит на бял свят се появиха още два бебока.
Да му е честито и дано и те да са сладури с хубави дупета като него

.



Тема Re: Ще се правя на готвач днеснови [re: 3aиpa]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.08.08 14:43



Хайде ще изклюкаш как е било на вкус манджарето

...Ние днес сме на прозаичните зелен фасул с кюфтета.



Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: dessbess]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано21.08.08 15:08



Ех мила много съжалявам да прочета това, но стискам палци всичко да бъде с добър край!
Майка ми преди 3 години имаше проблеми със щитовидната жлеза, претърпя и операция в ендокринологията в София!Много подкупни лекари, което още повече те смачква! За щастие сега е ОК!



Тема Re: Ще се правя на готвач днеснови [re: surfline]  
Автор flor4eee (член)
Публикувано21.08.08 15:17



мерси Заирка, добре звучи. аз много си падам по такива вегетариански летни гозби, но мъжа ми за съжаление без месо не сяда. утре заминава за Валенсия на зяпа Формула 1 и ще се върне в неделя, така че сега е перфектния момент да забъркам нещо такова.



Тема Re: Още едни "звездни" близнацинови [re: surfline]  
Автор flor4eee (член)
Публикувано21.08.08 15:31



и аз тъкмо прочетох, сега ще чакаме и снимка, откупена за милиони долари.



Тема Re: Да ви разкажа за вчера - среща с Гиненови [re: Luna Chocolata]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано21.08.08 15:32



те поне нямат представа, та като говорят не ме дразнят...
ама жените гинеколози направо в здравето ми бъркат като вземат да ръсят бисери... аз всъщност отдавна не ходя при жени - гинеколози, де.



Тема Re: Да ви разкажа за вчера - среща с Гиненови [re: *margo*]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано21.08.08 18:03



Ами то това е като мъж гинеколог да те успокоява, че раждането не боли!
Иначе аз от години предпочитам мъж - гинеколог, въпреки че раждах при две жени - късмет!



Тема Re: Идеинови [re: incendio]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано21.08.08 20:56





хахахахахахахахаха

е за обезкосмяването той си ходи сам, няма нужда да му взимам подарьк за да му намеквам хахахахахахаххаахахахх



Тема Re: Още едни "звездни" близнацинови [re: surfline]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано21.08.08 21:16



Този не беше ли геи бе хора







Тема Re: Да ви разкажа за вчера - среща с Гиненови [re: *margo*]  
Автор snich (top4o)
Публикувано21.08.08 21:53



Преди повече от 10 години бях категорична,че гинеколога ми ще е жена.Обаче....с моя късмет......вкара си ръката почти до китката и започна да ме удря по корема и да крещи "Отпусна ма"

Следващия ми гинеколог беше мъж - много внимателен,много обяснява.При него останах.А като чуя за жена-гинеколог си кръстосвам краката и ми се изправя косата



Тема Re: Идеинови [re: bggal]  
Автор snich (top4o)
Публикувано21.08.08 22:00



Как го накара да се обезкосмява? Или той сам си реши?
Отне ми 4 години от съвместния ни живот да го убедя ,че да си обръсне мишниците е по-скоро въпрос на хигиена,отколкото на външна красота.Сега искам да се обезкосми на още 2-3 места,но ме гледа изпод вежди


Как да го убедя



Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: dessbess]  
Автор oni (непозната)
Публикувано21.08.08 22:28



Не се шашкай изобщо! Сумати години изкарах /поне 6/ със съмнения за Хашимото, само че с повишена функция на жлезата /демек луда за вързване/. Накрая се доверих на един проф. Лозанов в София, че не е Хашимото,а Базедова и ме оперираха. После хистологията точно базед показа и от 2000г. съм на Ел Тироксин, защото са ми резнали малко повечко. Нищо страшно







Тема Re: Идеинови [re: snich]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано21.08.08 22:58



Ами той като цяло, си ходи на кола маска за гьрба редовно сам, за което евала, че иначе може да ме забрави ако е като някоя мечка като някои които хич не им дреме, много ме е гнус мен



Както и да е, а маи малко след като започна да ходи с мен започна да си брьсне мишниците сам, аз не му бях казала нищо, маи ведньж просто бяхме коментирали, че не е страшно, а тои ги подстригваше с машинка за брьснене преди това до минималното, но не смееше да ги брьсне, и така сега когато иска ги подстригва, когато иска брьсне, други части от тялото си подстригва или брьсне сьщо, но например гьрдите аз неискам да ги пипа, невероятно секси е според мен, и ако ги махме направо имам чувството, че ще си загуби чара моя сладур

Та, с 2 думи да скься романа - не сьм го убедила аз, ми той сам си се обезкосмява кьдето смята за добре, а мен тези места ме устроиват идеално.



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: jana]  
Автор oni (непозната)
Публикувано21.08.08 23:19



На 1.08 най-после заминаваме на почивка! Първо Родопите - село Смилян, после Пирин - Делчево и на края Рибарица. Общо 10 дена, ако не ми мине котка път. Детенце пък ще изкара почивка от мама и тати при баба си в Шабла.





Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: oni]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано21.08.08 23:39



Аз съм на Еутирокс. Не е ли почти същото с Ел тироксин?



Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: dessbess]  
Автор oni (непозната)
Публикувано21.08.08 23:44



Да, така ми казаха и на мен на времето. Да си избера едното и да карам на него. На 6 месеца пускам хормони/някой път пропускам/ и ако има отклонения ходя при ендокринолога.





Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: oni]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано22.08.08 00:58



они, ако не ме лъжат календара и паметта 1.08 мина преди около 21 дни...



местенцата, които сте избрели са чудесни



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: incendio]  
Автор oni (непозната)
Публикувано22.08.08 01:12



Уф...септември имах пред вид

Така го чакам тоя ден, че се забърках вече.





Тема Re: Още едни "звездни" близнацинови [re: bggal]  
Автор flor4eee (член)
Публикувано22.08.08 10:27



от сурогатна майка били близнетата





Тема Re: Ще се правя на готвач днеснови [re: 3aиpa]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано22.08.08 15:04



Патладжанчето стана супер.... само малко промених рецептата

първо не пържип патладжана а го изпекох. Второ не ползвах готови сосове домати ами си го направих сама: 4-5 домата ги настъргах (обелват се първо) след това в тиган се слагат докато се изпари водата заедно с две скилидки пресован чесън... после се прибавя много малко олио, сол на вкус и захар около 1 чаена лъжичка (да не киселей домата) и точно минута преди свалянето се прибавя босилек или риган или и двете... все е вкусно.

Другото по рецептата и стана.... мняммммм... върха!

Ето я оригиналната рецепта:

Печен патладжан по италиански

2 - 4 средно големи патладжана, разрязани на дълго на половина и издълбани до половин сантиметрова коричка.
2 глави лук, нарязан на ситно
30 мл. зехтин
2 - 3 скилидки смачкан чесън
2 с.л. зехтин
1 ч.л. риган
смлян черен пипер
100 гр паремезан (през лятото заменям всичко с извара)
1 ч.ч. кротони или счукан на едро сухар
1 с.л. нарязан на ситно магданоз
500 г. доматен сос
250 г. моцарела на парчета

Загрейте олитото на средно висока температура в тиган
Прибавете издълбаната вътрешност на патладжаните със лука, чесъна, ригана и черния пипер и разбърквайте до златисто

Разпределете сместа върху издълбаните корички от патладжана и поръсете с пармезан, кротони и магаданоз. Поставете ги в плоска тава, полейте с доматен сос и парченца моцарела

Загрейте фурната до 180 градуса. Запечете докато патладжана омекне




тинтири-минтири

Тема Преди малко имах най-чаровната изненаданови [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано22.08.08 15:59



... както си се бях разплула на работното място ми звънна мобилния и познайте ..... едно познато гласче започна разговора с "Мамо, ке си?" .... умрях от кеф. Гепила на баба си мобилния, задържала си пръста на 3-та и доволна дърдореше безспир. Обесни ми на бързо, че й било мъчно за мен, че слушала и да съм се прибирала към вкъщи да я чакам ... Сега съм нахилена като тиква, доволна и чакам с нетърпение завръщането й.


Редактирано от jana на 22.08.08 16:01.



Тема Re: Преди малко имах най-чаровната изненаданови [re: jana]  
Автор flor4eee (член)
Публикувано22.08.08 16:10



много сладко! да се нагушкате едно хубаво!



Тема Re: Преди малко имах най-чаровната изненаданови [re: flor4eee]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано22.08.08 16:17



Чакам с нетърпение понеделник вечерта да я гушна, жалко че само не мог ада спра времето в тая прегръдка, че не издържа много, много




Тема Re: Ще се правя на готвач днеснови [re: 3aиpa]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано22.08.08 18:52



Ох усещам как ще карам мьжо да ми пьржи патладжани с доматен сос уикенда маи маи...неговите стават муцка





Тема Re: Ще се правя на готвач днеснови [re: flor4eee]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано22.08.08 18:53



Само наистина внимаваи, че както е уж леко така яко може да гепят олиото патладжаните, че да стане ужас





Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: oni]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано22.08.08 22:11



Абе аз сляпа ли съм, не съм ли.....

, обаче не мога да намеря в списъка на клубовете новият "На пазар". Къде по точно е?



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: dessbess]  
Автор vesel4o ()
Публикувано22.08.08 22:18



то4но след Мъжки клуб





Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: vesel4o]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано22.08.08 22:53



Пак не го намирам


След него е женски клуб



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: dessbess]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано22.08.08 22:55



В падащото меню, което е в края на всяка страница клубовете са по азбучен ред, в общия списък на Взаимопомощ не е добавен.



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: *margo*]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано22.08.08 23:08



Мерсаж!!!!





Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: jana]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано24.08.08 10:56



Май през уикенда никой няма, клюки никакви, всички са зачезнали нанякъде.
Затова пък малко морски снимки от нас. Ния май напълно си отговаря на водната зодия - малката рибка от пръв поглед хареса морето и през цялото време се занимавахме с изваждането й от там.



Даже още не сме я събули и тичаше към водата. Направо не знам как не я простудихме, защото ходихме само сутрин от 9 до 10 на плаж, а тя не излизаше от водата през това време.

Даже и като я качихме на разходка с корабче, най-вече, защото носеше нейното име й хареса много, за срам се опита да изгризе връвта на спасителния пояс.





Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: mimy]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.08.08 11:12



Мамин сладкиш, да й нащипеш бузаците от мен пу пу




Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: snich]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано24.08.08 23:36



Я кажи какви проблеми имаш с равновесието? Че и аз съм на тези яйца насадена принудително от година и половина и голяма борба пада.






Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: dessbess]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано24.08.08 23:40



Брей, Дес, това пък откъде ти дойде!? Ще следя как се развиват нещата и да знаеш, че не си единствената. Аз също ще помоля педи да ме прати на ендокринолог тия дни. Едно заради напълняването и второ заради косопада - не че е нещо страшно, но косата ми капе повече отколкото е нормално за нея. Та да видим. За тази болест знам, че е просто спътница в живота на човека и че не е нещо фатално. В крайна сметка хората живеят слепи, глухи и парализирани.




Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: cchery]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано24.08.08 23:53



Еми и аз не знам откъде! От една страна леля ми е със същата диагноза, значи може и по наследство! От друга доки ми каза силен стрес и нерви, а и след раждане се било отключвало

. Да си кажа това последното не го разбрах защо. Джи-пи то пък ми обясни по лаишки - че на моето тяло му е хрумнало, че жлезата ми е чуждо тяло и е започнало да произвежда антитела срещу нея. Аз се поуспокоих. Леля ми, която е мед. лице и голяма хипохондрия и паника ме убеди, че това въобще не е болка за умиране, много жени го имали и най-вече заради Чернобил, защото и най-малката доза радиация удряла най-ве
че там.. Радвам се, че поне нямам диабет, от този старческия, че щях да се гръмна вече с тия бабешки болести. Сега си пия хапчето, и след месец пак ще изследваме единия хормон, но то е за определяне на дозата, явно хапове ще си пия непрекъснато! Хубавото е, поне болестта е от скоро, в доста лека форма, няма възли и т.н. Непременно отиди на лекар!



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: mimy]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано24.08.08 23:55



Хех, колко пораснало детето.

Няма страшно от простудяване за 1 час морето. Сега водата е чайче. Вярвай ми, че само здраве сте й дали така.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.