Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Идеинови [re: bggal]  
Автор snich (top4o)
Публикувано21.08.08 22:00



Как го накара да се обезкосмява? Или той сам си реши?
Отне ми 4 години от съвместния ни живот да го убедя ,че да си обръсне мишниците е по-скоро въпрос на хигиена,отколкото на външна красота.Сега искам да се обезкосми на още 2-3 места,но ме гледа изпод вежди


Как да го убедя



Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: dessbess]  
Автор oni (непозната)
Публикувано21.08.08 22:28



Не се шашкай изобщо! Сумати години изкарах /поне 6/ със съмнения за Хашимото, само че с повишена функция на жлезата /демек луда за вързване/. Накрая се доверих на един проф. Лозанов в София, че не е Хашимото,а Базедова и ме оперираха. После хистологията точно базед показа и от 2000г. съм на Ел Тироксин, защото са ми резнали малко повечко. Нищо страшно







Тема Re: Идеинови [re: snich]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано21.08.08 22:58



Ами той като цяло, си ходи на кола маска за гьрба редовно сам, за което евала, че иначе може да ме забрави ако е като някоя мечка като някои които хич не им дреме, много ме е гнус мен



Както и да е, а маи малко след като започна да ходи с мен започна да си брьсне мишниците сам, аз не му бях казала нищо, маи ведньж просто бяхме коментирали, че не е страшно, а тои ги подстригваше с машинка за брьснене преди това до минималното, но не смееше да ги брьсне, и така сега когато иска ги подстригва, когато иска брьсне, други части от тялото си подстригва или брьсне сьщо, но например гьрдите аз неискам да ги пипа, невероятно секси е според мен, и ако ги махме направо имам чувството, че ще си загуби чара моя сладур

Та, с 2 думи да скься романа - не сьм го убедила аз, ми той сам си се обезкосмява кьдето смята за добре, а мен тези места ме устроиват идеално.



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: jana]  
Автор oni (непозната)
Публикувано21.08.08 23:19



На 1.08 най-после заминаваме на почивка! Първо Родопите - село Смилян, после Пирин - Делчево и на края Рибарица. Общо 10 дена, ако не ми мине котка път. Детенце пък ще изкара почивка от мама и тати при баба си в Шабла.





Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: oni]  
Автор dessbess (пристрастен)
Публикувано21.08.08 23:39



Аз съм на Еутирокс. Не е ли почти същото с Ел тироксин?



Тема Re: Като сме се заоплаквали....нови [re: dessbess]  
Автор oni (непозната)
Публикувано21.08.08 23:44



Да, така ми казаха и на мен на времето. Да си избера едното и да карам на него. На 6 месеца пускам хормони/някой път пропускам/ и ако има отклонения ходя при ендокринолога.





Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: oni]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано22.08.08 00:58



они, ако не ме лъжат календара и паметта 1.08 мина преди около 21 дни...



местенцата, които сте избрели са чудесни



Тема Re: Седмични клюки - 18.08-24.08нови [re: incendio]  
Автор oni (непозната)
Публикувано22.08.08 01:12



Уф...септември имах пред вид

Така го чакам тоя ден, че се забърках вече.





Тема Re: Още едни "звездни" близнацинови [re: bggal]  
Автор flor4eee (член)
Публикувано22.08.08 10:27



от сурогатна майка били близнетата





Тема Re: Ще се правя на готвач днеснови [re: 3aиpa]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано22.08.08 15:04



Патладжанчето стана супер.... само малко промених рецептата

първо не пържип патладжана а го изпекох. Второ не ползвах готови сосове домати ами си го направих сама: 4-5 домата ги настъргах (обелват се първо) след това в тиган се слагат докато се изпари водата заедно с две скилидки пресован чесън... после се прибавя много малко олио, сол на вкус и захар около 1 чаена лъжичка (да не киселей домата) и точно минута преди свалянето се прибавя босилек или риган или и двете... все е вкусно.

Другото по рецептата и стана.... мняммммм... върха!

Ето я оригиналната рецепта:

Печен патладжан по италиански

2 - 4 средно големи патладжана, разрязани на дълго на половина и издълбани до половин сантиметрова коричка.
2 глави лук, нарязан на ситно
30 мл. зехтин
2 - 3 скилидки смачкан чесън
2 с.л. зехтин
1 ч.л. риган
смлян черен пипер
100 гр паремезан (през лятото заменям всичко с извара)
1 ч.ч. кротони или счукан на едро сухар
1 с.л. нарязан на ситно магданоз
500 г. доматен сос
250 г. моцарела на парчета

Загрейте олитото на средно висока температура в тиган
Прибавете издълбаната вътрешност на патладжаните със лука, чесъна, ригана и черния пипер и разбърквайте до златисто

Разпределете сместа върху издълбаните корички от патладжана и поръсете с пармезан, кротони и магаданоз. Поставете ги в плоска тава, полейте с доматен сос и парченца моцарела

Загрейте фурната до 180 градуса. Запечете докато патладжана омекне




тинтири-минтири


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.