Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: За тая ли държава става въпрос?нови [re: manene]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано20.07.08 19:56



Вие наред ли сте? 45 години имаше диктатура и кво - цъфнахме и вързахте. Не си пожелавайте такива неща, че ще вземат да станат ...



Тема Re: За тая ли държава става въпрос?нови [re: Гpeдopeд]  
Автор manene (мама на двама)
Публикувано20.07.08 20:04



То като цяло, проблемът не беше в диктатурата, а в това, че 100 кучета теглеха кокала на своята страна впоследствие.
Та оттам тръгнаха на зле нещата... ама това си и мое мнение. Щото всичи днешни бизнес царе са станали такива с комунистическите пари, дето ги окрадоха приближените на режима...



Тема Re: За тая ли държава става въпрос?нови [re: manene]  
Автор manene (мама на двама)
Публикувано20.07.08 20:15



....не че си пожелавам диктатура (да пази Господ,) но искам добре работещи закони, които се спазват от всички в тази държава, искам нормално човешко поведение и гражданско съзнание.
Е точно от последното трябва да започнат промените ама....
Живея в Кючука, Пловдив - до нашата кооперация са казаните за боклук - е кажете ми може ли нормален човек да си изчисти двора от боклуци и да ги остави извън казана? НАправо ми иде да крещя, а такива гледки са почти всяка седмица





Тема На патерици да ви почерпянови [re: manene]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано21.07.08 02:35



Здравейте мили ми дружки, макар и на патерици искам да ви почерпя от името на цялото ми семейство за именния ден на Илийката!

Празникът беше супер, много гости, много емоции детето едва заспа от вълнение!Съжалявам само, че почерпката е виртуална!





Тема Re: На патерици да ви почерпянови [re: Zori_D]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано21.07.08 10:35



Честит празник, макар и на патерица! Да му е здраво името.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.