Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Количкинови [re: surfline]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано08.02.08 16:55



Дано и на мен не ми загубят яйцето, че и него ще мъкна. Нали са задължителни вече и за БГ. При всички случаи ще е приключение. Нямам иначе от другите изброени пособия, така че ще се гушкаме дано само да мирува





Тема Re: Количкинови [re: FLUKY]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано08.02.08 17:06



Провери дали авиокомпанията допуска кошници от марката, която ти е седалката и ако да направо я вземи на борда. Или дори да не допуска настоявай да си го вземеш - така поне гарантирано няма да бъде ръчкано и блъскано някъде, защото ако го пуснеш през "багаж" винаги има опасност да се сдобие с микропукнатини или някое изкривяване, а това не е желателно(пише го по всички инструкции на детски седалки).

За теб, Хепи!

Тема Re: Количкинови [re: FLUKY]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано08.02.08 17:08



Дали има значение с каква авиокампания пътуваш? Защото аз съм с Easy Jет, а те нали се водят нискотарифна...Дали няма да ми направят проблем ако помъкна и количка, и яйце, и чанта с памперси....Много се притеснявам, защото ще ми е за първи път и не знам как стоят нещата...





Тема Re: Количкинови [re: scarlet81]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано08.02.08 17:24



И аз съм на същия хал и със сищите тревоги. Можи би най-добре да звъннеш в компанията и да ги питаш каква им е политиката по въпроса. Аз така ще направя като реша с коя компания ще летя, че още е неясно при мен.



Тема Re: Количкинови [re: FLUKY]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано08.02.08 19:29



скарлет - питай авиокомпанията... не искам да те плаша, но от тях тук се чуват доста негативни коментари... дано ти да имаш късмет и да пътувате спокойно...

за презокеанските полети има хамаци, както е написала сърфлайн, но са ограничен брой - бебетата са с предимство при качване с самолет, но ти гледай да си една от първите с бебе, за да има и за теб... иначе 7 часа на ръце...

на мен 3 и още 2,5 ми се видяха вечност...



Тема Re: Малко дете и самолетнови [re: leysi]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано08.02.08 19:41



Привет и от мен,

Виждам, че са казали мамите...кой през какво и как е минал....
Ще споделя и моя опит. Преди седмица се върнахме, точно от Лондон. Цирка на отиване беше пълен. Нощен полет : 6 часа...Не мигна и за секунда. Само крещя, рева, катери се по седалката, пипа по масичките храната, на хората, които седяха зад нас....Просто ...АД

. Дадоха му кошче, което закачиха точно под телевизора, нашичкия се изправи, разпери ръце и наддаде вик....та хората, освен, че не можаха да спят, не можаха да гледат и филмите......
От самолета слязохме ПРЕГРАКНАЛИ....той де, ние с баща му със силно наведени глави...хората доста си ни гледаха на слизане..и с мускулна треска на ръцете. Стюардесите идваха, вземаха го, водиха го при пилотите, показваха му разни неща.....Но мир нямаше!!

Ние носихме количка...преди да се качим на самолета я оставихме (прибраха ни я сгъната в една торба), после си я взехме с останалия багаж.

На връщане нещата бяха по-добре. Поне не крещя...Разбира се, че отново не спа диваненцето....

Лятото се каним да си ходим до БГ....с 2 самолета....прекачвания...След този полет бях на ръба да се откажа....Но като че ли бързичко позабравих какво ни се случи...

Лек път и весело прекарване!!



Тема Re: Малко дете и самолетнови [re: deeper_m]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано08.02.08 19:49







Тема Re: Малко дете и самолетнови [re: deeper_m]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано09.02.08 04:42



Смях се от съце докато четох

, но едва ли ще ми е толкова смешно ако се случи на мен.



Тема Re: Малко дете и самолетнови [re: FLUKY]  
Автор elito1 (непознат)
Публикувано09.02.08 11:07



Летяли сме и с Easy Jet и с Wizz Air! И двете компании дават количка на борда и яйце за малко бебе:)
Ние като по малки ревяхме и спахме. но сега на година и 4м. гледаме облачетата, надничаме какво прави баткото на лаптопа отпред, искаме играчката на друго дете и т.н. Но не ревем:)
Давай течности и биба за ушите, наистина носи възможно най малко ръчен багаж и не се притеснявай да вземеш количка/стига да се сгъва/! Другото си е емоция


Само последния път бяхме късметлий Стояхме на Luton цели 2 дни защото в България имаше мъгла и отменяха полета 5 пъти. Беше кошмар направо. Първата нощ спахме на хотел, но втората нямаше как че последния отказан полет беше в полунощ а следващия в 4 сутринта. Малкия не спря два дни да бръмчи като види самолет, обиколи летището поне 100 пъти....сега ми е забавно като пиша, но тогава направо бях откачила!



Тема Re: Количкинови [re: scarlet81]  
Автор leysi (минаващ)
Публикувано10.02.08 17:15



Ние ще пътуваме с WIZZ AIR и ни казаха, че можем да вземем малка количка, която качваме с нас на самолета, не в багажното. Аз обаче нямам намерение да я качвам при нас, защото и без друго е тясно, те да си мислят къде ще я сложат. Иначе едни приятели по Коледа пътуваха със същата компания и казаха, че няма места, т.е. кой където свари там сяда. Даже на хората с малки деца не са им осигурили предните места, всички се бутали и едно семейство с 3г. дете седяли на последните 3 реда всеки на отделен ред, защото никой не е искал да отстъпи, за да седнат тримата един до друг......... Посъветваха ни да се качим последни в рейсчето, за да можем първи да слезнем и съответно първи да се качим на борда. Освен това казаха да внимаваме при издаването на билетите, защото сбъркали на един мъж и го написали г-жа ... и после половин час разправия дали е той, не искали да го качат на борда и т.н. Иначе на родителите с деца давали колкото искаш вода/храна да носиш. Една майка са я пуснали с бутилка от литър и половина вода, а нашите приятели са ги накарали да изхвърлят половин литровите си бутилчици! Казаха, че всички си оставят количките преди да се качат на самолета, после ти ги дават на слизане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.