Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:55 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Мъжът на Хепинови [re: surfline]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано29.01.08 18:45



Момичета, току що Точица написа в бг-мамма, че той е помолил да бъде изписан от ВМА, за погребението и да види момчетата. След няколко дни ще се върне и подложи на операция. Нека да му стиснем здраво палци и пожелаем успех!!!

За теб, Хепи!

Тема Сметка за венецанови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано29.01.08 19:08



Момичета, днес бях до ПИБ да питам как се регистрира и организира всичко около една дарителска сметка. Оказа се, че моето питане е прецедент за този клон и те никога не са откривали такава. След разпитване из юридическите им отдели, се оказа, че евентуално тази сметка трябва да е в полза на лицето, за което се събират даренията - в случая семейството на Хепи. Е те това не ми се вижда изобщо подходящо в случая. Затова предлагам, който иска да даде пари за венец за Хепи да ги преведе на моята дебитна карта - ще си дам IBAN-а. Предлагам да е на моята карта, защото аз със сигурност ще отида на погребението, ще бъда с кола и ще мога да пренеса венеца. Естествено, ако сте съгласни и някой не го е организирал вече. Хайде давайте мнения!

А пък идеята ми за дарителска сметка е отдавна - щеше ми се да имаме такава открита целогодишно и всеки когато иска да превежда колкото иска парички в нея - така ще можем да помагаме от време на време на нуждащи се сираци и майки в неравностойно положение.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Сметка за венецанови [re: cchery]  
Автор anamari (член)
Публикувано29.01.08 19:17



Колко пъти вляза и всеки път плача-толкова е безсмислено и жестоко всичко..

Момичето, което е ходило при децата, сега писа, че ще даде някаква сметка на семейството-сигурно ще влезе и тук да каже.

А за нашия венец, който го поръча, нека си пусне сметката-иначе не виждам как да ги съберем парите. Но май на лични ще трябва..



Тема Re: Мъжът на Хепинови [re: surfline]  
Автор happy_mama_friend (непознат )
Публикувано29.01.08 19:18



Децата на Жанет се възстановяват. Васил е с фрактури на китките на двете ръце, Радослав е само с натъртване на коремната стена, Виктор е с фрактура на десния крак и лакъта на дясната ръка и рана на челото. Вече са настанени в една стая. Баба им е непрекъснато с тях. Днес са им съобщили за мама... Ще ги видя по-късно. Те са малки герои , като нея.
Погребението ще е се състои в четвъртък 31.01.2008 от 14:00 в гробищен комплекс "Бакърена фабрика".
Таткото ще направи всичко за да оздравее.



Тема Re: Сметка за венецанови [re: anamari]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано29.01.08 19:19



Може би на лични наистина е най-добре, ако сте съгласни аз се наемам - а каквото остане от тези пари ще го преведа по сметката, за която говориш, че има.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Сметка за венецанови [re: cchery]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано29.01.08 19:26



Чери,пусни ми сметката си на лични.

Искрен 28.04.06г.

Тема Веднага, следнови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано29.01.08 19:30



като се приеме от всички.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Мъжът на Хепинови [re: happy_mama_friend]  
Автор nana77 (непознат )
Публикувано29.01.08 19:31



Тук съм момичета. Преди малко влязох...Не можах веднага да седна на компютъра, извинете ме.

Отидохме с Дивата ирландска пешеходка - купихме някои неща за дечицата. Качихме се и говорихме с бабата. Не мога да описвам какво е. Плачът на децата, особено на големия, мъничкото пък търсеше отвреме навреме мама Оставихме и парички. На обяд татко им Тодор им е казал, че мама я няма вече.

Погребението ще е в четвъртък на Бакърена фабрика. Първо в ритуалната зала ще има поклонение. Това ни каза свекърва й Радка. Който иска да се поклони пред Жанет може да отиде.

Относно помощта - взела съм телефона на баба Радка в мен. Понеже няколко майки ми поискаха моята банкова сметка, за да пратят парички, като пристигнат парите ще отида пак до Пирогов да се видим с нея и да й ги предам. /Благодаря за доверието, момичета /
Отделно я помолих, като се прибере за малко до вкъщи да си вземе номера на банкова сметка и да ми го каже - така че която от вас иска да преведе парички на дечицата и татко Тодор ще може да го направи на сметката на баба Радка.
Днес наобяд детски психолог е говорил с двете по-големи момченца. И докато средното още като че ли не осъзнава какво точно е станало, големият много плачеше. Ние стояхме в коридора, но много ми е мъчно, много...

Тодоре моля те, ако влезеш пак тук - майка ти ми каза, че едва ли ще поискаш помощта ни. Но те моля, не ни отказвай. Не можем с много да ти помогнем, но е от сърце



Тема Re: Веднага, следнови [re: cchery]  
Автор Acя ()
Публикувано29.01.08 20:21



Защо трябва да се приема от всички? Който иска да даде пари да ти поиска сметката на лични, който не може/не иска или въобе поради някаква причина не го направи, защото никой не е длъжен нито всеки има възможност, няма да ти прати парички и готово.





Тема Re: Веднага, следнови [re: Acя]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано29.01.08 20:27



Ок, пращам на Джаста тогава.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.