Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хепи мама...нови [re: nana77]  
Автор janaМодератор (лошотия)
Публикувано29.01.08 09:34



Благодаря ти за инфото и непременно пиши как са, ако имаш информация и за таткото

Мен не ме притесняват толкова физическите травми, а психическата с която ще трябва да живеят цял живот Дано се оправят бързо милинките





Тема Re: Хепи мама...нови [re: jana]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано29.01.08 09:40



Момичета, сутринта докато дечко спеше успях да преровя темата за 2 до 5 и пуснах събрано файлче с нещата на Хепи до Сърфчето. Извадила съм нейните постове и от есената и зимната темачика на майските2006, не всики, тези които се отнасят до децата й. Кажете къде да търся още, нека се разпределим, за да не се повтаряме. Имаме много за четене, а е много трудно... Не че работата е трудна, но докато четеш и изведнъж се сещаш, защо всъщнос четеш... и просто нямам сили да прочета много наведнъж, но чакам да направим някакво разпределение - предполагам по страници на клубчето или... предлагайте





Тема Re: Хепи мама...нови [re: Acя]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано29.01.08 09:47



Ще пиша непременно.



Тема Re: Хепи мама...нови [re: *margo*]  
Автор dessbess (минаващ)
Публикувано29.01.08 09:51



Наистина идеята на Джаста е много добра, но според мен на децата поне в началото ще им е много трудно да четат тези неща.....аз вчера попрегледах някои нейни неща и честно ви казвам такава буца ми е заседнала, страшно се разстроих!!!!!



Тема Re: Хепи мама...нови [re: dessbess]  
Автор Acя ()
Публикувано29.01.08 09:53



Ами сега ще им е трудно, но след време....



Тема Още от МАЙските теминови [re: Acя]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано29.01.08 10:06



Лятото отмина,есента посреща МАЙската2006 дружина


Пясък, слънце и море, иска МАЙ-ското 2006 дете!!! <a target="_blank" href="http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=budeshtimaiki&Number=1947560496&page=0&view=collapsed&sb=5&part=1&vc=1">http://clubs.dir.bg/showflat.php?
Board=budeshtimaiki&Number=1947560496&page=0&view=collapsed&sb=5&part=1&vc=1</a>
МАЙ 2006 - годинката изтече, деца сме вече!
Кой на кого прилича
.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ДжacтaПpacтa на 29.01.08 10:13.</EM></FONT></P>
МАЙ 2006 - скоро на 1 годинка
МАЙ 2006, бързо всички на отчет!!!!
МАЙ 2006 - как ви мина тази половин година?

Редактирано от ДжacтaПpacтa на 29.01.08 10:17.



Тема Re: Още от МАЙските теминови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор Acя ()
Публикувано29.01.08 10:17



Джаста аз ги хващам тях!



Тема Re: Хепи мама...нови [re: dessbess]  
Автор rostigg (mama)
Публикувано29.01.08 10:18



Защо , Господи защо????
Аз също пиша рядко , но ми се е случвало Хепи да ми отговаря ..... Тя имаше толкова много опит и хъс , специално в гледането на децата .
Най-лошото е , че като чуя нещо такова ме нападат много черни мисли , че всъщност никой не е застрахован ......................................




Тема Предложение...нови [re: surfline]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано29.01.08 10:19



Момичета..от вчера см потресена..Просто нямам думи..Направо не ми се пише по темата..
Обаче..имам предложение..
Дали е възможно.. да се разпечатат мненията на Хепи мама и..... да се направят в албум..за дечицата й..
Толкова много любов имаше в нея..за тях..
И си мисля, че те не трябва да забравят колко са били обичани..
Може би някой от админите или администраторите или..дори сърфчето и Яна могат да съдействат?
Какво друго да кажа..освен,че се възхищавах на Хепи мама...и искрено се радвах на щастливото им семейство..с прекрасните дечица..
..
сега ще изчета темата..просто...много ще ми липсва оптимизма на хеппи..




Тема Щурчо,нови [re: *щypчo*]  
Автор Acя ()
Публикувано29.01.08 10:24



Здрасти, миличка, вие мислите еднакво със Джаста, тя вече го е предложила и се работи по въпроса




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.