Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 06.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Записване на ясли 2008нови  
Автор nannet (Леля)
Публикувано02.01.08 18:12



Някой може ли да ми каже дали е вярно, че по И-нет трябва/може да подадеш молба за прием в ясла и детска градина?

Я 'оди да питаш Леля ти Огъ... за какво иде реч?



Тема Re: Записване на ясли 2008нови [re: nannet]  
Автор Acя ()
Публикувано02.01.08 18:13



За София за детска градина по интернет става запсиването от 4 февруари. За яслите по добрия стар начин





Тема Re: Записване на ясли 2008нови [re: nannet]  
Автор mimy (млада майка)
Публикувано02.01.08 19:06



И аз се чудя цял ден и въртя телефоните на ДГ заради лошото време. Навсякъде ми казаха, че въпреки че е за ясли, понеже били ОДЗ, трябвало по интернет. Знаете ли дали някой е успял да подаде молба на място. Аз не отидох, но по телефоните ми казаха, че им било разпоредено да не приемат молби. Дано само да стартира сайта, защото от това, което видях е недоизпипан. Например има вход за регистрирани посетители, но няма регистрация.



purple]

Тема Re: Записване на ясли 2008нови [re: mimy]  
Автор anamari (минаващ)
Публикувано02.01.08 19:14



Понеже и аз съм на тази вълна-за ясли към ОДЗ-по интернет на 4 февруари на адрес

; за самостоятелни ясли-на място в яслата от днес.

Редактирано от anamari на 02.01.08 20:36.



Тема Re: Записване на ясли 2008нови [re: anamari]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано02.01.08 20:13



А регистрацията къде става на този сайт? Ще я пуснат и нея на 4-ти ли, щото ако стане така ще блокира сигурно от регистриране и пускане на молби







Тема Re: Записване на ясли 2008нови [re: jana]  
Автор anamari (минаващ)
Публикувано02.01.08 20:19



Щял да почне да работи на 4 януари, надявам се-да видим поне формуляра за кандидатстване



Тема Re: Записване на ясли 2008нови [re: anamari]  
Автор Petya ()
Публикувано02.01.08 20:24



И на мене така ми отговориха в нашето ОДЗ 60 - от 04.02. се подават молби за яслените групи по Интернет. Тъкмо се канех и аз да попитам как става регистрацията в site - а....може би на 04.01. ще разберем...





Тема Re: Записване на ясли 2008нови [re: Petya]  
Автор janaМодератор (...)
Публикувано02.01.08 20:26



На 04.01 ли? Дано пуснат по-рано нещо като образец, защото ще настъпи пълна какафония на 04.02

Ама как може по един въпрос да няма яснота в тази държава, това си е цяло изскуство





Тема Re: Записване на ясли 2008нови [re: jana]  
Автор Petya ()
Публикувано02.01.08 20:42



Туку-що(или поне аз сега го видях) се появи това на site - а:
Важно!!! Регистрация на деца и кандидатстването в детски градини ще започне на 4-ти февруари 2008 година от 9:00 часа.





Тема Re: Записване на ясли 2008 [re: Petya]  
Автор Petya ()
Публикувано02.01.08 20:50



Сложили са и Наредбата за прием...сега чакаме Приложение 1, който явно ще е формуляра за кандидатстване.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.