Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пак за количките да питам.....  
Автор Фpъцлa (фръцлива)
Публикувано11.01.07 09:22



Момичета , дайте идея , че се обърках от мнения и цени

.....Трябва ми нещо комбинирано , подходящо за път , самолет.....респективно леко....... Ако имате идея ще съб мнооого благодарна

Фръц , фръц


Тема Re: Пак за количките да питам.....нови [re: Фpъцлa]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано11.01.07 10:29



В самолет може да вzимаш само бъги(даваш го сгънато на стЮардесата и като слеzеш количката те чака), но предполагам, че не точно това търсиш. По принцип, когато пътуваме ние винаги полzваме кенгуру...
Не помогнах много, но ей това ми е идеята

.


Simona-25.1.2006

Тема Re: Пак за количките да питам.....нови [re: surfline]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано11.01.07 11:03



Нашия пътува в самолет с Jane, не е много лека, но никакъв проблем не е имало...

It's nice to be important, but it's more important to be nice!
Scooter


Тема Re: Пак за количките да питам.....нови [re: Фpъцлa]  
Автор NikiFin (ентусиаст)
Публикувано11.01.07 11:12



ако детенце спокойно си седи наистина най-удобно е от тези дет се сгъват като чадър. Поне ние много пътуваме и ползваме такава. Не може да легне в нея, но си спи и в седнало положение ако се налага. Много е удобна-меткаш в колата и не я мислиш. И в нея си седи като се храни вместо в столче за хранене. Но трябва и туристическо легло да си носиш ако няма къде да спи там дето отивате. Иначе има зимни колички днешно време доста сгъваеми ако изкаш да комбинираш 2 в 1 и не мисля, че е проблем да я прекараш със самолет. Ама в багажника на кола пълни за двама-трима. Цената - най-евтината възможна на пазара е тази чадърената





Тема Re: Пак за количките да питам.....нови [re: Фpъцлa]  
Автор bim_bam (камбанка)
Публикувано12.01.07 14:50



Не знам какво точно търсиш... и дали това, което ще ти предложа може да се пренася в самолет.
Аз съм много доволна от БЕРТОНИ, ползвах модел Имола 4 - комбинирана е, с олекотена алуминиева конструкция, вътрящ се кош, чупеща се дръжка, много лесно се сгъва и носи. И цената е съвсем поносима.



Тема Re: Пак за количките да питам.....нови [re: bim_bam]  
Автор TeдиМодератор (изгубена)
Публикувано12.01.07 15:58



Аз съм с

на Бертони, но тя е лятна. Сгъва се на чадър, има почти легнало положение (около 10-15 градуса) и широк кош.
Цената беше под 70 лв. Карали сме я само 2-3 месеца, за това време нямам никакви забележки.



Тема Re: Пак за количките да питам.....нови [re: Фpъцлa]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано12.01.07 16:19



Защо терябва да е комбинирана? Ина летни лекички модели, които стават и за малки бебета, а и цените им са поне 2 пъти по-ниски. Погледни Галакси - Хевън илил Стар, Бертони Фокси и Чиполини Прима. Ползвала съм последните две от раждането на синът ми е съм много доволна.



Тема Re: Пак за количките да питам.....нови [re: bim_bam]  
Автор steffy (познат)
Публикувано12.01.07 19:04



И ние ползваме същата комбинирана - Имола на Бертони за 195 лв. и съм много доволна, колкото километри навъртях с нея и не е мръднала.
Лятната ни е на Чиполино - Виола за 89 лв., но е само за седнало положение, иначе се сгъва на чадър.

Редактирано от steffy на 12.01.07 19:05.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.