Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Някой скоро да е видял 2 чертички ?  
Автор Фpъцлa (фръцлива)
Публикувано10.06.06 17:12



Да дойде да сподели......



Фръц , фръц


Тема Re: Някой скоро да е видял 2 чертички ?нови [re: Фpъцлa]  
Автор sisislava (маминка)
Публикувано10.06.06 19:24



Аз! Ама само на сън


Последния път на живо беше в края на лятото на предишния Мондиал. Надявам се това да се окаже традиция, и затова май взе да ми се присънва. . Ама хич не ми се чака чак до края на лятото...

Ако и ти ги мечтаеш - стикам ти палци!



Елица-28/04/2003

Тема Re: Някой скоро да е видял 2 чертички ?нови [re: Фpъцлa]  
Автор mom_to_be (непознат )
Публикувано10.06.06 19:37



az :-) predi okolo sedmica razvrahme dosta sme6no be6e tui kato az ne se 4ustvah dobre- bqh bolna po4ti okolo sedmica (predi da raberem)...golama ka6lica imah bez temperatura i edin den na weekend-a re6ih da idem na burza pomo6t za da mi dadat antibiotik ! (behme dvamata s moiat muj ) i horata me pregledaha nali ..kazaha 4e e prosot virus ,,,ne znam si kakvo i me pitaha dali iskam za vseki slu4ai antibiotik ..kazah az "da" oba4e v su6toto vreme im kazah 4e mi be6e zakusnalo s 3-4 dni - interesno be6e 4e az dori ne si i bqh i pomislila togava 4e tova moje da e pri4inata=tui kato kakto kazha az bqh nastinala i si pomislih "
eee mi nali zakusnava ti tui kato si bolna" v su6tot vreme na men ne mi stava lo6o...ne povru6tam ....edisntveno mi se vie svat ..no kakto kazah ne si i pomislih dori ...napraviha mi test v bolnicata i 6okut be6e ne golam - malka duma e golam ....:))

pribrahem se v ku6ti za "vseki slu4ai "napravihme o6te edin test ....i o6te edin .....!i taka ...sega sum to4no 1 mesec ve4e bremmna bqh pri doktorkata mi ve4e i te mi ordedeliha datata i t.n.



Тема Re: Някой скоро да е видял 2 чертички ?нови [re: Фpъцлa]  
Автор Luna (член)
Публикувано11.06.06 01:43



Да, вчера.
Трябва да е станало някъде преди около две седмици. Пълна изненада. Все още не мога да свикна с мисълта, че ще имам трето. Вълнувам се макар, че се чувствам доста странно. Винаги съм планирала нещата в живота си, особено такива важни неща и досега не ми се е случвало нещо просто ей така.





Тема Re: Някой скоро да е видял 2 чертички ?нови [re: sisislava]  
Автор Фpъцлa (фръцлива)
Публикувано11.06.06 07:48



Ух , не мечтая ама съм толкова ошашкана , та реших да споделя с някой другар по съдба...... Стискам ти палци и успех !



Фръц , фръц


Тема Re: Някой скоро да е видял 2 чертички ?нови [re: mom_to_be]  
Автор Фpъцлa (фръцлива)
Публикувано11.06.06 07:50



При мен нещо подобно.....само дето успяха да ме натъпчат с амоксил или някаква пододбна гадост и умирам от с трах да не е станала някаква гадост....И кога е очакваната дата?



Фръц , фръц


Тема Re: Някой скоро да е видял 2 чертички ?нови [re: Luna]  
Автор Фpъцлa (фръцлива)
Публикувано11.06.06 07:52



Да са ти йижи и здравички и тричките

. Понякога наистина си мисля, че някой отстрани стои и се подиграва на нашите планове...но съм сигурна, че в твоят случай е за добро :). Водолейче май трябва да бъде?

Фръц , фръц


Тема Re: Някой скоро да е видял 2 чертички ?нови [re: Фpъцлa]  
Автор Luna (член)
Публикувано11.06.06 09:08



Ооооо...
Значи и ти си в редиците а не питаш само ей така. Ника ти нещо ми е познат. Може би си писала активно преди около година-две, затова. Само че какво става с тоя dir не дава никаква информация по търсачките и исках да видя предишните ти мнения, за да си припомня и там нищо не дава. А преди не беше така






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.